Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Skąd] Strona typu csgojackpot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: [Skąd] Strona typu csgojackpot (/Temat-Skad-Strona-typu-csgojackpot-118525)

Strony: 1 2 3


RE: [Skąd] Strona typu csgojackpot - broofie - 28-07-2015 12:18

(28-07-2015 10:54)Liromir napisał(a):  na ruskich forach jest udostępniony skrypt za darmo, poszukaj w google Big Grin a w polsce (na polskich serwerach) jest to hazard i nielegal Smile
Hm, ale w tym przypadku obstawiamy wirtualne przedmioty, wiec raczej jest to legalne u nas.


RE: [Skąd] Strona typu csgojackpot - Stworkowaty - 28-07-2015 12:19

Wbija ktoś posty i był by na tyle chętny że jak ściągnie to wrzuci tutaj? Big Grin


RE: [Skąd] Strona typu csgojackpot - Liromir - 28-07-2015 12:24

(28-07-2015 12:18)broofie napisał(a):  
(28-07-2015 10:54)Liromir napisał(a):  na ruskich forach jest udostępniony skrypt za darmo, poszukaj w google Big Grin a w polsce (na polskich serwerach) jest to hazard i nielegal Smile
Hm, ale w tym przypadku obstawiamy wirtualne przedmioty, wiec raczej jest to legalne u nas.

troche zaściankowe myślenie, zapoznaj się z ustawą o grach hazardowych. Te skiny mają odzwierciedlenie w realnym pieniądzu i są płynną wirtualną walutą.


RE: [Skąd] Strona typu csgojackpot - ClassAxion - 28-07-2015 13:01

Jak ktoś nabije posty i pobierze to niech da znać Lol


RE: [Skąd] Strona typu csgojackpot - jakub11174 - 30-07-2015 16:14

Powiem tak panowie, szukam osoby chętnej do współpracy , posiadam skrypt (są pliki serwerowe, mysql + bot). Od siebie postaram sie zapewnić :
-konto steam jako bot,
- z hostingiem moze być srednio ale tez coś mysle da sie ogarnąć,
-jako że siedze w csie troche czasu , mam znajomych którzy roześlą po swoich znajomych i jakaś tam publika sie zbierze zeby grać
-widownia z youtube - mała co prawda 120 subów ale cos tam zawsze myśle sie znajdzie
-moge streamować na twitchu
Na początku dzielimy się zyskiem 50:50 pózniej zobaczymy jak będzie szło Smile Wiadomo jakaś kasa z zysku musi pójść na promowanie strony np. giveawaye etc.
Po kontakt zapraszam na steam : https://steamcommunity.com/id/pluteczko/
Można też porozmawiać na teamspeaku i obgadać wszystko bo nie jestem całkowitym laikiem jeśli chodzi o te sprawy , jednak potrzebuje pomocy doświadczonej osoby


RE: [Skąd] Strona typu csgojackpot - Prizmo* - 30-07-2015 16:24

Pobierzcie plik,w paczce nawet jest "BOT" dziwnym trafem w .exe,a ma on działać na VPS.
Odpalacie bota by sprawdzić,nie macie skinów w swoim eq na cs:go i konta Smile
Dodany stealer do każdej paczki udostepnionej przez ruskich jest.
Więc jak chcecie mieć pewny w 100% działajacy skypt,oraz pewność że nie dostaniecie bana na wymiane od valve,proponuje albo od kogoś kupić,albo zlecić.
Sam posiadam taki skrypt,więc wiem coś na jego temat.


RE: [Skąd] Strona typu csgojackpot - jakub11174 - 09-08-2015 16:16

Mam pytanko do was ma ktoś konto z 25 postami i 10 refami na nulled.io ? Bo znajduje sie tam poprawka poprzedniego skryptu do jackpota i wyjaśniona jest instalacja krok po kroku


RE: [Skąd] Strona typu csgojackpot - ClassAxion - 09-08-2015 16:44

Ja napisałem do tych rusków na forum żeby mi wysłali linki bo nie chce im zaśmiecać forum i otrzymałem skrypt, lecz jest to tylko BOT a trzeba jeszcze postawić stronę www


RE: [Skąd] Strona typu csgojackpot - Jatutylkopatrze - 09-08-2015 17:31

(09-08-2015 16:16)jakub11174 napisał(a):  Mam pytanko do was ma ktoś konto z 25 postami i 10 refami na nulled.io ? Bo znajduje sie tam poprawka poprzedniego skryptu do jackpota i wyjaśniona jest instalacja krok po kroku

Dasz linka do tego tematu na PW albo tutaj ?Wink

@jakub11174 weź odblokuj PW bo nie można Ci nic pisać ;/


RE: [Skąd] Strona typu csgojackpot - Tochkan - 11-08-2015 20:52

No to panowie muszę Was zasmucić, że nie ma aktualnie działającego skryptu (darmowego) w necie...