Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy członek Gangu Albanii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Nowy członek Gangu Albanii (/Temat-Nowy-czlonek-Gangu-Albanii-117644)

Strony: 1 2 3 4 5


Nowy członek Gangu Albanii - RemoverPL - 13-07-2015 21:03





http://natemat.pl/148331,nastolatek-okaleczyl-twarz-bo-chcial-wygladac-jak-popek-krwawymi-zdjeciami-chwali-sie-w-sieci

Karol S. młody podrabianiec z Kalisza.

[Obrazek: 1-R1.jpg]
[Obrazek: z18347627P,Karol-Sekula.jpg]
[Obrazek: 55a2957877872_o.jpg?1436738222]

Na FB znajdziecie jego profil Lol

Skomentowałbym to, no ale... Brak słów.



PS: Widziałem te zdjęcia zanim były modne Lol


RE: Nowy członek Gangu Albanii - Sloniasek - 13-07-2015 21:40

Rodzice muszą być dumni z syna.


RE: Nowy członek Gangu Albanii - Make it - 13-07-2015 21:50

Siuvax żeś teraz dał cenną nisze publicznie Big Grin

Sam popek dał zdjęcie z komentarzem " Ludzie , co wy ze sobą robicie ... "


RE: Nowy członek Gangu Albanii - Begrezen - 13-07-2015 21:54

(13-07-2015 21:50)Make it napisał(a):  Sam popek dał zdjęcie z komentarzem " Ludzie , co wy ze sobą robicie ... "

to nie ludzie, to noby które nie wiedzą co ze sobą zrobić facepalmfacepalm


RE: Nowy członek Gangu Albanii - zjadamkredki - 13-07-2015 22:14

Cytat:Sam popek dał zdjęcie z komentarzem " Ludzie , co wy ze sobą robicie ... "

Daj link Wink


RE: Nowy członek Gangu Albanii - antyk - 13-07-2015 22:22

Warto dodać, ze jest jeszcze trzeci koleś jego kolega, który sobie też to zrobił beka


RE: Nowy członek Gangu Albanii - AnnaKa - 13-07-2015 22:40

Ten koleś to mega fail. Oszpecił sobie facjatę i ciekawe jak będzie do tego podchodził jak już kr'U'l Krasnali czy jak mu tam wyjdzie z mody i stanie przed lustrem i pomyśli ale ja byłem głupi co zrobiłem ze sobą. Prawda jest taka że żadna ale to żadna mądra Dziewczyna nie zwróci na kogoś takiego uwagi i to nie ze względu na wygląd bo przecież podobno na to się nie leci no ale jaki ten człowiek może mieć charakter ?


RE: Nowy członek Gangu Albanii - broofie - 13-07-2015 22:49

(13-07-2015 22:40)AnnaKa napisał(a):  Ten koleś to mega fail. Oszpecił sobie facjatę i ciekawe jak będzie do tego podchodził jak już kr'U'l Krasnali czy jak mu tam wyjdzie z mody i stanie przed lustrem i pomyśli ale ja byłem głupi co zrobiłem ze sobą. Prawda jest taka że żadna ale to żadna mądra Dziewczyna nie zwróci na kogoś takiego uwagi i to nie ze względu na wygląd bo przecież podobno na to się nie leci no ale jaki ten człowiek może mieć charakter ?
Ale mu zazdroscisz wiesz co... Ciekawe czy ty byś się odważył na taka operacje.

Haha, oczywiście żartuje, cytuje pewnych polglowkow komentujących posty na FP tego idi*ty. Co sie z tym światem dzieje :I


RE: Nowy członek Gangu Albanii - RemoverPL - 13-07-2015 22:55

(13-07-2015 22:40)AnnaKa napisał(a):  Ten koleś to mega fail. Oszpecił sobie facjatę i ciekawe jak będzie do tego podchodził jak już kr'U'l Krasnali czy jak mu tam wyjdzie z mody i stanie przed lustrem i pomyśli ale ja byłem głupi co zrobiłem ze sobą. Prawda jest taka że żadna ale to żadna mądra Dziewczyna nie zwróci na kogoś takiego uwagi i to nie ze względu na wygląd bo przecież podobno na to się nie leci no ale jaki ten człowiek może mieć charakter ?







A co jakby Popek obciął sobie jaja? Spytajmy Karola Lol


RE: Nowy członek Gangu Albanii - TeYroXOfficial - 13-07-2015 22:56

Oszpecił, a już na grupach krążą kolejne zdjęcia innch którzy sobie tak twarz skaleczyli. Mają swojego "idola". Teraz będą cierpieć do końca życia.