Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Galeria - ograniczenie, komunikat, cokolwiek. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Galeria - ograniczenie, komunikat, cokolwiek. (/Temat-Galeria-ograniczenie-komunikat-cokolwiek-117176)

Strony: 1 2


RE: Galeria - ograniczenie, komunikat, cokolwiek. - Mercz - 06-07-2015 14:47

(06-07-2015 14:42)broofie napisał(a):  No przecież skoro ktoś cos poleca, to NORMALNE, ze poda swojego reflinka. Logiczne myślenie boli?
A jak masz taki bol i nie możesz przebolec, ze wzbogacisz kogoś o parę groszy to wiesz jak skopiować czysty link.

Regulamin zabrania dawać samego refflinka. Nie chodzi o mój ból, czy coś.
Po prostu łamią regulamin


RE: Galeria - ograniczenie, komunikat, cokolwiek. - Mercz - 07-07-2015 17:59

http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-8063 kolejny ref, brak czystego linku.

@[Admin] mam jedno pytanie, a czy ręczna akceptacja zdjęc nie wchodzi w rachubę?
I ktos mi mówił, że jest opcja "zgłoś", gdzie ona się znajduje dokładniej? Niestety znaleźć nie mogę :/


RE: Galeria - ograniczenie, komunikat, cokolwiek. - Admin - 07-07-2015 19:12

Nie takiej pierdoły nie wchodzi. Jest to zbędna robota dla moderacji i nie jest to nic dobrego dla samych użytkowników.


RE: Galeria - ograniczenie, komunikat, cokolwiek. - chomik3 - 10-07-2015 16:51

Ja bym zmniejszył trochę logo zarabiam - czasami utrudnia odczytanie obrazka.
Do tego okienko niech ma taki sam rozmiar co zdjęcie, by nie trza było za każdym razem powiekszać okienka.
Proste zmiany a ułatwią życie Wink


RE: Galeria - ograniczenie, komunikat, cokolwiek. - Admin - 10-07-2015 18:07

Przeważnie te mniejsze obrazki i tak ręcznie musimy kasować dlatego taka zmiana nie nastąpi, a mam nadzieję jedynie nauczy użytkowników by wrzucali normalne zrzuty ekranów a nie malutkie paseczki.


RE: Galeria - ograniczenie, komunikat, cokolwiek. - full2000 - 10-07-2015 20:44

(06-07-2015 14:26)Mercz napisał(a):  
(06-07-2015 13:57)MLN napisał(a):  
(06-07-2015 13:48)Mercz napisał(a):  
(06-07-2015 13:45)MLN napisał(a):  Gdyby byłaby akceptacja ręczna, trzeba by było wyłączyć możliwość edycji zdjęcia.

To problem? Czy opis musi być zmieniany co 5 minut? Jeżeli chcemy się pochwalić zarobionym hajsem, to jak zrobimy literówke w zdaniu "nowa kasa", to nic się nie stanie.
Ew. edycja musi być zatwierdzona przez moderatora również.


Nie wiem czy to problem, jeśli chodzi o wyłączenie tej opcji. Źle mnie zrozumiałeś - właśnie trzeba by było wyłączyć możliwość edycji opisu zdjęcia w galerii, po ewentualnym zaakceptowaniu przez moderatora Wink

Bo co tego, że zdjęcia by były moderowane i wrzucane, gdzie za parę sekund/minut zaraz ktoś by edytował i wstawiał refy, pisał drukowanymi literami.

Tak ogólnie to nie ma aż tak dużej ilość zdjęć wrzucanych na dzień Tongue
Tak, chodzi mi o brak możliwości edycji. BRAK TAKIEJ OPCJI, bo po co ona? Chcesz się pochwalić, daj opis "nowa kasa" "nowe auto za kase z internetu" i co tu edytować? Także ręczna akceptacja była by odpowiednia.

Można również ustawić "czarną listę" blokadę poszczególnych słow, tylko to działa chyba na cała strone, a nie poszczególny dział. :/

http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-8056 Dziś kolejne żebranie o refa Cool oczywiście CZYSTEGO LINKU brak Cool

Zarówno do @[MLN] jak i @[Mercz]
Wyłączenie możliwości edycji to głupota chociażby z tego prostego względu że każdy popełnia błędy.
Posłużę się przykładem: dodajesz opis grafiki i przed dodaniem tekst jest inaczej sformatowany niż po dodaniu.


RE: Galeria - ograniczenie, komunikat, cokolwiek. - Mercz - 10-07-2015 20:57

(10-07-2015 20:44)full2000 napisał(a):  
(06-07-2015 14:26)Mercz napisał(a):  
(06-07-2015 13:57)MLN napisał(a):  
(06-07-2015 13:48)Mercz napisał(a):  
(06-07-2015 13:45)MLN napisał(a):  Gdyby byłaby akceptacja ręczna, trzeba by było wyłączyć możliwość edycji zdjęcia.

To problem? Czy opis musi być zmieniany co 5 minut? Jeżeli chcemy się pochwalić zarobionym hajsem, to jak zrobimy literówke w zdaniu "nowa kasa", to nic się nie stanie.
Ew. edycja musi być zatwierdzona przez moderatora również.


Nie wiem czy to problem, jeśli chodzi o wyłączenie tej opcji. Źle mnie zrozumiałeś - właśnie trzeba by było wyłączyć możliwość edycji opisu zdjęcia w galerii, po ewentualnym zaakceptowaniu przez moderatora Wink

Bo co tego, że zdjęcia by były moderowane i wrzucane, gdzie za parę sekund/minut zaraz ktoś by edytował i wstawiał refy, pisał drukowanymi literami.

Tak ogólnie to nie ma aż tak dużej ilość zdjęć wrzucanych na dzień Tongue
Tak, chodzi mi o brak możliwości edycji. BRAK TAKIEJ OPCJI, bo po co ona? Chcesz się pochwalić, daj opis "nowa kasa" "nowe auto za kase z internetu" i co tu edytować? Także ręczna akceptacja była by odpowiednia.

Można również ustawić "czarną listę" blokadę poszczególnych słow, tylko to działa chyba na cała strone, a nie poszczególny dział. :/

http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-8056 Dziś kolejne żebranie o refa Cool oczywiście CZYSTEGO LINKU brak Cool

Zarówno do @[MLN] jak i @[Mercz]
Wyłączenie możliwości edycji to głupota chociażby z tego prostego względu że każdy popełnia błędy.
Posłużę się przykładem: dodajesz opis grafiki i przed dodaniem tekst jest inaczej sformatowany niż po dodaniu.

Co moze byc za blad w zdaniu np. "motor za kase ze skracania" jesli bedzie literowka, to nic sie nie stanie - nikt go za to nie zabije.


RE: Galeria - ograniczenie, komunikat, cokolwiek. - MaLiN - 10-07-2015 23:40

Bardziej chodziło o to, że ktoś by się stosował do regulaminu, a po kilku godzinach by już by wyedytował podpis zdjęcia podając refa. Bo taka osoba myślałaby, że już się do tego nie przyczepi. Ale skoro Admin nie planuje tu zmian, to raczej bez sensu dalej kontynuować ten temat Wink


RE: Galeria - ograniczenie, komunikat, cokolwiek. - Mercz - 10-07-2015 23:46

(10-07-2015 23:40)MLN napisał(a):  Bardziej chodziło o to, że ktoś by się stosował do regulaminu, a po kilku godzinach by już by wyedytował podpis zdjęcia podając refa. Bo taka osoba myślałaby, że już się do tego nie przyczepi. Ale skoro Admin nie planuje tu zmian, to raczej bez sensu dalej kontynuować ten temat Wink

Co racja, to racja. Do zamkniecia jest w takim razie, a szkoda. Denerwujace to troche, bo nie rozumiem czemu wtedy dawanie refa bez czystego linku, gdzie indziej jest zabronione


Galeria - ograniczenie, komunikat, cokolwiek. - Sloniasek - 11-07-2015 09:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.