Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o reklame na facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pytanie o reklame na facebook (/Temat-Pytanie-o-reklame-na-facebook-116864)

Strony: 1 2


Pytanie o reklame na facebook - dirtr - 29-06-2015 14:36

Witam mam taki problem. Zakupiłem reklamę na facebooku. Ustawiłem limit dzienny 2zł i żeby reklama wyświetlała się od 26.06.2015 do 27.06.2015 dla sprawdzenia. Wszystko ok tyle że reklama przekroczyła kwotę 2,59zł do tego czasu.

Dodatkowo z mojego konta paypal nie zostały pobrane żadne koszta. Muszę sam to kliknąć by zapłacić.
Czy jeśli dajmy na to założę konto paypal na fejk danych. Zakupię reklamę na facebooku na jakichś dziwnych danych za liczmy 10000zł to też tego nie pobiorą tylko sam będę musiał kliknąć przycisk? Jak to działa? W ten sposób przecież można by było za darmo kupić reklamę na wieczność :O

Oczywiście dodam jeszcze że muszę opłacić reklamę bo nie mogę wystawić drugiej. A co w przypadku kiedy już nie będę chciał kupować żadnej reklamy, a tej nie opłacę?


RE: Pytanie o reklame na facebook - damko123 - 29-06-2015 14:59

Facebook automatycznie sobie pobiera środki z PayPala. Jeżeli chcesz wydać np. 50zł to musisz ustawić tyle w limitach. Jak tego nie ustawisz to może więcej naliczyć, wartość postu, CPM i innych opcji się zmieniaja stąd FB może za więcej policzyć reklame.


RE: Pytanie o reklame na facebook - dirtr - 29-06-2015 15:20

(29-06-2015 14:59)damko123 napisał(a):  Facebook automatycznie sobie pobiera środki z PayPala. Jeżeli chcesz wydać np. 50zł to musisz ustawić tyle w limitach. Jak tego nie ustawisz to może więcej naliczyć, wartość postu, CPM i innych opcji się zmieniaja stąd FB może za więcej policzyć reklame.

To dlaczego mi nie pobrało kwoty z paypal-a?? Mam na paypal 11.63zł
Dlaczego testując wykupienie reklamy na pustym paypalu 0.01zł i innym koncie facebook na tydzień za łącznie 28zł też wykupiło skoro nie ma nic na koncie :O


RE: Pytanie o reklame na facebook - jarunioo7 - 29-06-2015 15:29

Nie wiem jak Ci się udało kupić reklame z PayPala nie połączonego z kartą kredytową.. Pod koniec kwietnia (albo początek maja) wprowadzili że trzeba mieć PayPala połączonego z tą kartą i nie można było oszukać fejsbuka Smile

[Obrazek: jvhpc6.jpg]

Jednak nie potrzebują teraz PP powiązanego z kartą ale potrzebują adresu.. Zaakceptowałem, wykupiłem reklame na 2zł i nic nie pobrało..

Facebook pobiera przeważnie pieniądze następnego dnia - no chyba że klikniesz w Menadżer Reklam i tam dasz "Zapłać teraz" Smile


RE: Pytanie o reklame na facebook - damko123 - 29-06-2015 15:33

a jak im nie zaplaci to cos mu zrobia ?


RE: Pytanie o reklame na facebook - jarunioo7 - 29-06-2015 15:36

To już raczej pytanie nie do mnie Jerk2

Podejrzewam że nic ale wszystko musi być na fejk dane. No chyba że oszuka ich na pół mln złotych Big Grin

Jeśli nie masz pieniędzy na koncie to Facebook wysyła CI tylko powiadomienia na maila i na konto FB "Płatność nie może być zrealizowana" - i dopóki nie zapłacisz nie masz możliwości wykupienia kolejnej reklamy..


RE: Pytanie o reklame na facebook - damko123 - 29-06-2015 15:39

kiedyś jeszcze konta blokowali


RE: Pytanie o reklame na facebook - dirtr - 29-06-2015 22:26

Czyli tak jak powiedziałem na fejk dane można wykupić nawet reklamę za kilkadziesiąt tysięcy :O I nie zapłacić nie wiem czy coś za to zrobią, ale wolę nie używać jutro opłacę reklamę Big Grin


RE: Pytanie o reklame na facebook - Mati435 - 01-07-2015 18:35

Za kilkadziesiąt tysięcy na pewno by o to walczyli.
A jeśli chodzi o małe kwoty to pewnie poczekają aż opłacisz i 2 reklamę weźmiesz.


RE: Pytanie o reklame na facebook - dirtr - 08-08-2015 09:44

Nadal mam problem, niby opłaciłem reklame. Niby wszystko ok niby tylko 2zł dostałem komunikat od facebooka. Dziękujemy za wykonanie płatności za reklamy. Reklamy wyznaczone do wyświetlania są znowu aktywne. Tyle że nie pobrało w dalszym ciągu tej kwoty z mojego paypal-a, a nie chciałbym mieć później jakichś problemów z powodu 2zł...