Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wakacyjna Rekrutacja - Tutor Zarabiam.com 2015 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Wakacyjna Rekrutacja - Tutor Zarabiam.com 2015 (/Temat-Wakacyjna-Rekrutacja-Tutor-Zarabiam-com-2015-116374)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wakacyjna Rekrutacja - Tutor Zarabiam.com 2015 - pointsmaster - 03-07-2015 10:21

Wiek: 22

Zainteresowania: zarabianie przez internet, psychologia biznesu i sprzedaży, networking, elektronika

Coś o sobie: Jestem 22 letnim gościem, który zaczął robić pieniądze przez Internet w wieku 17 lat. Zaczynałem od sejfika i skacząc po prawie wszystkich możliwych sposobach zarobku skończyłem na G2A. Studiuję elektronikę i telekomunikację na jednej z warszawskich uczelni. Uczęszczam na wiele meetingów związanych z biznesem i rozwojem osobistym. Prowadziłem kilka blogów i stron, również jako redaktor w organizacjach e-sportowych.

Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: Programy Partnerskie, Skracanie, Pisanie Tekstów

Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika):
-programowanie: C, C++, Java, Python, Delphi, LabVIEW, MATLAB, VHDL, xComfort, KNX (i tak więcej niż to konieczne)
-umiejętności pracy w grupie, rozwiązywania konfliktów, logicznego myślenia w sytuacjach stresowych
-zdolność pisania, tłumaczenia i formatowania tekstów
-znajomość Social Media Marketing

Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum:
2-10h(zalezy od dnia)

Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum?
-napisałem kilka poradników
-pomagam nowym użytkownikom
-prowadzę dziennik, który jest nie tylko motywatorem, ale i źródłem przydatnej wiedzy

Jakie są twoje ambicje na przyszłość, co zamierzasz zmienić, poprawić, wprowadzić lub czym się zająć na zarabiam.com ?
Jest tego sporo Smile Do końca roku chcę się nauczyć kilku nowych języków obcych i oraz zacząc prowadzenie bloga dot. marketingu i technik biznesowych. Kolejnym wyzwaniem jest zostanie tutorem na tym forum i zyskanie uznania wśród jeszcze większej grupy forumowiczów. Chciałbym wprowadzić na forum dział "szukam/jestem chętny do współpracy" w którym każdy mógłby znaleźć kompetentne osoby do inicjowania przedsięwzięc, prowadzenia stron, sklepów interenetowych itp.

Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko :
Jestem pewien, że szukacie kogoś takiego jak ja. Tutor, powinien być osobą, która jest na tyle obeznana w każdym temacie by być w stanie rozwiązać konflikt - taki własnie jestem. Mam pomysły na rozwój forum, a jak mówi stara prawda życiowa - "Kto stoi w miejscu, ten się cofa". Prowadzę mentoring na forum i cieszę się szacunkiem i zaufaniem użytkowników. Szanuję wszystkich na forum, niezależnie od ich stażu, doświadczenia, wieku i sposobu zarabiania. Jestem osobą nie konfliktową, ale gdy trzeba to wymagam respektowania zasad. Mam 5-letni staż jako użytkownik na forach zarobkowych zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nawet jeśli nie zostanę tutorem, to nadal będę działał aktywnie na rzecz forum i jego użytkowników, bo osób należących do społeczności nie traktuję jak konkurencji lub obcych, ale jak partnerów w biznesie.
Napisałeś jakiś ciekawy artykuł? Poradnik? podzieliłeś się czymś ze społecznością? Przypomnij nam o tym wklejając link do tematu:
Dziennik, który jest źródłem wiedzy motywacji dla czytelników
Poradnik G2A
Poradnik o zdobywaniu gier za darmo
Informacja o bezpłatnym szkoleniu


RE: Wakacyjna Rekrutacja - Tutor Zarabiam.com 2015 - Lejston - 21-07-2015 13:49

Wiek:17 lat
Zainteresowania: Oczywiście zarabianie przez internet, programowanie, nagrywanie filmów oraz ich montaż.
Coś o sobie: Jestem Bartek, na forum siedzę dopiero kilka miesięcy, byłem i czytałem dużo wcześniej ale bez konta, no ale postanowiłem je założyć. Obecnie jestem w klasie policyjno-prawnej, więc nic wam nie grozi, obronię was Jerk2
Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: Głównie suby/ premium sms/blogi
Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika):Potrafię pisać w HTML'u, CSS. Uczę się C++ i PHP, znam trochę więcej podstaw.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum: Dużo czasu spędzam, a jeśli mnie nie ma - to co chwile zaglądanie czy nic nowego nie wpadło.
Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum? Rozreklamowałem trochę wśród znajomych, którzy twierdzili, że w internecie nie da się zarabiać. Już tak nie mówią Jerk2
Jakie są twoje ambicje na przyszłość, co zamierzasz zmienić, poprawić, wprowadzić lub czym się zająć na zarabiam.com ? Planuję pomagać nowym, niech każdy coś osiągnie w tym internecie, bo to jest dla wszystkich. Jestem bardzo długo on-line, więc jeżeli ktoś pisze, z chęcią pomagam. W sumie jest to mój główny atut.
Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko : Myślę, że główna cecha która może was przekonać, to pomoc, np. wczoraj starałem się pomóc użytkownikowi @lubiekeppa w PHP, pomagam znajomym w ogarnianiu wszystkiego ( tym co pokazałem forum ), w sumie dużo o tym pomaganiu piszę. Kolejny atut to dyspozycyjność, gdyż długo przebywam na forum.
Napisałeś jakiś ciekawy artykuł? Poradnik? podzieliłeś się czymś ze społecznością? Przypomnij nam o tym wklejając link do tematu: Wiem, że poradnik sprzedałem, ale nie udostępniałem nic. Smile


RE: Wakacyjna Rekrutacja - Tutor Zarabiam.com 2015 - Admin - 11-08-2015 05:32

Dziękujemy wszystkim za podania, również te na pw. Wybraliśmy aż 3 osoby które dołączą do Naszych szeregów, każda z nich to stały długoletni i wierny użytkownik, wierzymy że pomogą wprowadzić nam nowe zmiany oraz dalej rozwijać Nasze forum w jak najlepszym kierunku Smile

Witamy i gratulujemy @[MLN] @[piotrekprorok] @[Majka]


RE: Wakacyjna Rekrutacja - Tutor Zarabiam.com 2015 - konrad123456789 - 11-08-2015 05:34

Gratulacje impreza


RE: Wakacyjna Rekrutacja - Tutor Zarabiam.com 2015 - adios123 - 11-08-2015 07:46

Zaufane osoby na wlasciwym miejscu. Gratulacje.


RE: Wakacyjna Rekrutacja - Tutor Zarabiam.com 2015 - zjadamkredki - 11-08-2015 07:59

Gratuluje Smile


RE: Wakacyjna Rekrutacja - Tutor Zarabiam.com 2015 - MaLiN - 11-08-2015 08:23

Dziękuje za przyjęcie do grona użytkowników pilnujących porządku na forum i nie tylko Wink

Gratuluje Tobie @[Majka] oraz @[piotrekprorok] impreza


RE: Wakacyjna Rekrutacja - Tutor Zarabiam.com 2015 - michal1498 - 11-08-2015 14:09

Gratulację Smile


RE: Wakacyjna Rekrutacja - Tutor Zarabiam.com 2015 - piotrekprorok - 11-08-2015 14:15

Ja również dziękuję za przyjęcie Smile Mam nadzieję, że będziemy dobrze dopełniać naszych obowiązków Cool


RE: Wakacyjna Rekrutacja - Tutor Zarabiam.com 2015 - Majka - 11-08-2015 14:20

Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie.
Dziękuję bardzo za zaufanie...

Fioletowo się zrobiło impreza