Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 29-11-2015 14:25

Kupilem i z tego co kminie to mozecie byc spokojni, godzina zostala tak wyznaczona, ze bedzie o ponad polowe mniej ludzi na restocku Big Grin Plus wieksza ilosc nagrod no no zapowiada sie Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 29-11-2015 16:04

(29-11-2015 13:12)kondekon12 napisał(a):  Jeżeli chcecie zgarnąć nagrodę wartą 200zł+/- to chyba warto przecież wydać te 8zł?
Ponawiam pytanko. Jak wykupie dostep do restock wyswietli sie jaki fornat godziny i daty? Rzeczywisty polski? Czyli w tym przypadku 30 listopada godz xx:xx

Podana jest strefa czasowa, w której zapisana jest godzina. Jednak jeśli komuś nie chce się liczyć to obok jest informacja, ile godzin i minut zostało do restocku.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 29-11-2015 19:45

(29-11-2015 13:12)kondekon12 napisał(a):  Jeżeli chcecie zgarnąć nagrodę wartą 200zł+/- to chyba warto przecież wydać te 8zł?
Ponawiam pytanko. Jak wykupie dostep do restock wyswietli sie jaki fornat godziny i daty? Rzeczywisty polski? Czyli w tym przypadku 30 listopada godz xx:xx
Ja nie wykupuje z uwagi na prace. Bo bardzo mozliwe, ze na resa sie nie zalapie Wink
Wiec szkoda mi wydawac kasy, co innego gdybym jutro miala wolne Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - banipunz - 29-11-2015 19:50

Coz, nie wiem czy wykupywac, mozliwe ze bede w szkole w czasie restocku. Moglby ktos podac na pw informacje czy odbedzie sie to w godzinach 7-15? Jesli nie to oczywiscie wykupie dostep do pelnej informacji na stronie gokano Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - adios123 - 29-11-2015 20:38

Z tego co piszą na fejsbukach to 22:00 GMT. Ile w tym prawdy, nie wiem Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 29-11-2015 20:43

Posiedzi się w nocy, przed pracą i po pracy. Może akurat się uda. Trzeba być dobrej myśli Tongue
Nocny marek ze mnie, a do pracy dopiero na 14.30, więc może się uda w między czasie lub po pracy Tongue

W każdym razie powodzenia wszystkim jutro Wink
Reklamy wyklikane na gokano Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - banipunz - 29-11-2015 20:57

Dobra, kupilem
ehh xDD


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Królik524 - 29-11-2015 21:00

Nie chce ktoś kupic konta Big Grin 185 pkt Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Jatutylkopatrze - 29-11-2015 21:00

(29-11-2015 20:57)banipunz napisał(a):  Dobra, kupilem
ehh xDD

O ktorej restock?Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - banipunz - 29-11-2015 21:18

Ogolnie rzecz biorac to bym podal wszystkim ktorzy pisza do mnie pw, ale nie wiedze w tym dla mnie sensu, tylko sobie konkurencje zwiekszam Jerk
Pozatym 8 zl to naprawde nie jest duzo, a wplata zapewni to, ze Gokano jeszcze poistnieje Smile

Informacja o tym, ze restock jest o 22 GTM jest nieprawdziwa.