Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 (/Temat-Wyjasnienie-sprawy-z-jarunioo7-113725)

Strony: 1 2


Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - Adde - 08-05-2015 20:20

Ponad dwa tygodnie temu kupiłeś ode mnie 3 fanpage - pieniędzy na koncie nie mam do dziś, a fp działają w najlepsze z tego co widzę. Tydzień temu poprosiłem o potwierdzenie przelewu, cały czas nie ma odzewu a jesteś na forum codziennie. Masz duży staż, wiele pozytywnych opinii, wątpię, że dla 80 zł byłbyś w stanie stracić renomę, ale o swoje trzeba walczyć. Mam screeny naszych rozmów, jeśli do jutra nie zobaczę pieniędzy albo potwierdzenia przelewu to postaram się trochę bardziej i głośniej o wyjaśnienie sprawy, nie wyłączając udziału policji. Smile Liczę, że w końcu odpowiesz na wiadomości Smile


RE: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - DzejkobPL - 08-05-2015 20:23

Przeprowadzałem z użytkownikiem wiele transakcji, wszystko bez problemu.

Myślę, że to jakieś "przeoczenie" i wyjaśnisz szybko sprawę. Smile

@[jarunioo7]


RE: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - Adde - 08-05-2015 20:28

Mam nadzieję, ma sporo pochlebnych opinii na forum ale szkoda ze od kilku dni nie raczył odpisać na PW chociaż na forum pojawia się regularnie : /


RE: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - surfer0700 - 08-05-2015 20:29

@[jarunioo7] - Ostatnia wizyta: Dzisiaj 06:52 PM - czekamy na wyjaśnienia. Smile


RE: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - surfer0700 - 09-05-2015 11:28

@[jarunioo7] - Ostatnia wizyta: Dzisiaj 06:51 AM - nie ładnie. Smile Masz czas do wieczora na odpowiedź. Pozdrawiam


RE: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - KacperIvD - 09-05-2015 11:37

Może coś ma z netem, to dobry i zaufany użytkownik, więc dajcie Mu czas Wink


RE: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - Majka - 09-05-2015 11:40

(09-05-2015 11:37)KacperIvD napisał(a):  Może coś ma z netem, to dobry i zaufany użytkownik, więc dajcie Mu czas Wink
Jeżeli wchodzi regularnie na forum to nie ma problemu z netem Tongue


RE: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - surfer0700 - 09-05-2015 13:25

@[jarunioo7] - Ostatnia wizyta: Dzisiaj 12:51 PM
@[Adde] - odzywał się coś do Ciebie czy cisza?


RE: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - Adde - 09-05-2015 18:50

Nic, zero kontaktu. Nie spodziewałem się przekrętu po kogoś z taką reputacją, ale cóż, mam nauczkę na przyszlość. Może ktoś inny przeprowadzał z nim jakieś transakcje w przeciągu ostatniego tygodnia?


RE: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - jarunioo7 - 09-05-2015 19:59

@[surfer0700], @[Adde] proszę was o jeszcze trochę czasu. Spróbuje sytuacje wyjaśnić jak najszybciej jednak na tą chwilę jeszcze nie mogę.. Proszę o wyrozumiałość, wszystkiego dowiecie się w moim następnym poście dzisiaj w tym temacie.. O pieniądze się nie martw, ja nigdy nie nadszarpnąłbym reputacji na forum za jakieś je%$#e 80zł lecz niestety nie z mojej winy tak się stało Xpokerface Pozdrawiam