Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oznaczenie po nicku zwycięzcy konkursu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Oznaczenie po nicku zwycięzcy konkursu (/Temat-Oznaczenie-po-nicku-zwyciezcy-konkursu-112864)

Strony: 1 2


RE: Oznaczenie po nicku zwycięzcy konkursu - MaLiN - 23-04-2015 23:58

To zieloni musieliby częściej tam zaglądać Lol O ile im się będzie chciało.


RE: Oznaczenie po nicku zwycięzcy konkursu - daniel42na - 24-04-2015 00:02

(23-04-2015 16:29)Majka napisał(a):  Kto uczciwy ten oznaczy.
Wprowadziłabym jeszcze jakiś limit bo konkursy typu dam 2 fg losowanie za miesiąc nie zasługują na reputyIdea

Nie przesadzacie czasem z tymi regulacjami? Wink Jak komuś się nie podoba konkurs to niech nie daje reputa i nie bierze udziału, tak działa wolny rynek.


RE: Oznaczenie po nicku zwycięzcy konkursu - Admin - 24-04-2015 06:33

(24-04-2015 00:02)daniel42na napisał(a):  
(23-04-2015 16:29)Majka napisał(a):  Kto uczciwy ten oznaczy.
Wprowadziłabym jeszcze jakiś limit bo konkursy typu dam 2 fg losowanie za miesiąc nie zasługują na reputyIdea

Nie przesadzacie czasem z tymi regulacjami? Wink Jak komuś się nie podoba konkurs to niech nie daje reputa i nie bierze udziału, tak działa wolny rynek.

Dokładnie, tak samo uważam. Wkrótce większe regulacje zechcecie tu wprowadzisz niż w polskim prawie impreza
Sam temat za dużo nie wprowadził, gdyż jest głównie formą apelu do organizatorów konkursu, a oni i tak będą organizowali je tak jak im się podoba i póki co nie mamy zamiaru tego zmieniać (oczywiście przy niewywiązaniu się z obietnic - cześć jak czapka i ban).

(23-04-2015 08:54)MilanFan napisał(a):  Z tymi konkursami to jest tak, że userzy dodają je w złym dziale, a pewnie mało kto to zauważył. Big Grin

Ogarnąłem to.


(23-04-2015 23:58)MLN napisał(a):  To zieloni musieliby częściej tam zaglądać Lol O ile im się będzie chciało.

Nikt tam częściej zaglądać nie będzie, od tego jest przycisk zgłoś jeśli autor tematu nie wywiązał się z zlecenia - (wtedy i wilk syty i owca cała bo zwycięzca anonimowo zgłasza temat) - moderator wtedy przywoła organizatora do wypełnienia warunków konkursu.


RE: Oznaczenie po nicku zwycięzcy konkursu - jarunioo7 - 24-04-2015 07:25

(23-04-2015 15:12)MLN napisał(a):  
(23-04-2015 14:38)jarunioo7 napisał(a):  Również popieram chociaż nie biore udziału w konkursach tak często Big Grin

Ale za to chyba organizujesz Wink
Masz racje. Kilka konkursów już zorganizowałem Big Grin Może jeszcze na weekend coś zorganizuje Smile


RE: Oznaczenie po nicku zwycięzcy konkursu - ged321 - 15-11-2015 21:02

Ale przydałoby się oznaczać po nicku Rolleyes


RE: Oznaczenie po nicku zwycięzcy konkursu - Majka - 15-11-2015 21:36

@up
Postaram się w najbliższych dniach napisać mini regulamin dotyczący konkursów użytkowników gdzie czytelnie zaznaczę sprawy dotyczące progu nagród, fg oraz konieczność oznaczania po nicku danego zwycięzcę.


RE: Oznaczenie po nicku zwycięzcy konkursu - ged321 - 15-11-2015 22:09

@[Majka] fajnie by było bo być może ominęło mnie kilka nagród a ja nawet nie wiem


RE: Oznaczenie po nicku zwycięzcy konkursu - daniel42na - 15-11-2015 23:01

Oznaczenia mają to do siebie, że nie zawsze działają, więc najlepiej pilnować samemu konkursów w których się bierze udział.


RE: Oznaczenie po nicku zwycięzcy konkursu - linoskoczek - 16-11-2015 14:31

W prawdzie nigdy nie wygrałem w konkursie, ale jak sam jeden zorganizowałem to uważałem za oczywiste, żeby samemu wysłać wiadomośc do zwycięzcy Rolleyes


RE: Oznaczenie po nicku zwycięzcy konkursu - Majka - 16-11-2015 21:08

Proszę; jasne zasady wystawiania konkursów:
http://zarabiam.com/Temat-Zasady-dzialu-Konkursy-uzytkownikow-124197

Zapoznajcie się z tym Tongue

Temat uważam za wyczerpany.