Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? (/Temat-Jak-polaczyc-dwa-fanpage-w-jeden-112534)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - kraken489 - 24-06-2015 00:49

A jeśli różne będą kompletnie rurzne to jak to wyjdzie ze scaleniem


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - jarunioo7 - 24-06-2015 10:54

@[kraken489] Jak nazwy będą totalnie różne to na pewno ich nie połączysz..


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - jarunioo7 - 17-10-2015 12:08

Myślę że temat warto odświeżyć. Dzisiaj pracowałem tym sposobem i z 8 fanpagy po 5k fanów zrobiłem 4 fanpage po 9800 fanów Smile Sposób cały czas działa. Pozdrawiam.


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - war43 - 28-10-2015 19:35

A co jeśli FanPage w ogóle nie wyświetla mi się na liście, przy wyborze FP do połączenia?
Wszystkie się wyświetlają, a akurat ten jeden, który chcę połączyć, jak na złość - nie.

//EDIT
Poradziłem sobie.
Jakby ktoś miał ten sam problem - polecam dodać inne konto jako administratora obu stron i na nim je połączyć.

//EDIT 2
Tak mi teraz przyszło do głowy:
Co gdyby tak zakładać nowe FanPage i zmieniać nazwę po jednej literce poprzez dołączanie dużego FP, do nowego?
Na przykład:
FanPage utworzony z konta
Karolina Nowacka -> ŁADolina Nowacka -> ŁADNEina Nowacka -> ŁADNE Nowacka -> ŁADNE DZwacka -> ŁADNE DZIEcka -> ŁADNE DZIEWCZ -> ŁADNE DZIEWCZYNY

Krok po kroku, po kilka literek i będzie dowolna nazwa.
Jak myślicie - uda się? Wink


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - skorzany85 - 28-11-2015 21:35

A mi ni chu chu żadnego fp nie chce sparować Xpokerface Mam 29fp ero - cycki do cycków, dupy do dup, napalone do napalonych, nastolatki do nastolatek i nic, od razu komunikat:

[Obrazek: ive6o9.jpg]

Nie wiem, o co kaman Rolleyes


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - .::Nicko::. - 29-11-2015 14:17

To samo co wyzej ://


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - jarunioo7 - 29-11-2015 16:57

(28-11-2015 21:35)skorzany85 napisał(a):  A mi ni chu chu żadnego fp nie chce sparować Xpokerface Mam 29fp ero - cycki do cycków, dupy do dup, napalone do napalonych, nastolatki do nastolatek i nic, od razu komunikat:

[Obrazek: ive6o9.jpg]

Nie wiem, o co kaman Rolleyes

(29-11-2015 14:17).::Nicko::. napisał(a):  To samo co wyzej ://

Ostatnio zauważyłem że niestety ale można łączyć fanpage praktycznie tylko z identycznymi nazwami :/ Np. różniące się jedną literką.. np. 1001 rzeczy które chciałbyś mieć + 1001 rzeczy które chciałbyś posiadać - nie połączy.. Takie jest niestety fejsbug Wink


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - gregor1985 - 29-11-2015 20:10

Piękny poradnik. Przyda się na przyszłość. Plusik leci


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - bananek94 - 03-12-2015 18:12

dziala wam ta opcja?
ciagle wyskakuje mi, probowalem juz 2 razy ;x
Nie można połączyć tych stron, ponieważ jest już oczekujący wniosek o połączenie strony Skarbie Wyglądasz Wspaniale. Zanim spróbujesz ponownie, zaczekaj na rozpatrzenie tego wniosku.


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - skocznowaty - 14-12-2015 15:34

super thx przydał się