Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? (/Temat-Jak-polaczyc-dwa-fanpage-w-jeden-112534)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - Narutek - 18-04-2015 00:49

A właśnie bo słyszałem ,że podobno można konto facebook przekształcić w fanpage. Gdzie i jak można tego dokonać i jakie są wymagania? Tongue


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - Mercz - 18-04-2015 01:02

Połączyłem FP 55k i 23k razem miałem 60k Tongue To sie powtarzały nieźle Tongue


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - tidid - 18-04-2015 22:29

Już dawno o tym wiedziałem Big Grin mam 5 kont którzy mają 17k znajomych różnych. Jakie nazwy fp dobrać? Chce przekształcić


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - jarunioo7 - 19-04-2015 10:28

@[tidid] - to zależy w jaką tematyke celujesz Tongue Jeśli masz znajomych z grup typu "Dodaj znajomego" są to sami napaleńcy to polecam fanpage erotyczne..


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - aero2 - 19-04-2015 11:48

@[jarunioo7]
Jest jakiś limit ile fanpage mogę w jeden połączyć?
Bo bym nakupił martwych i sobie połączył w jeden.


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - jarunioo7 - 19-04-2015 12:41

@[aero2] - tak jak pisałem w pierwszym poście. Niedawno połączyłem jakieś 6 fanpagów w jeden i nie było żadnej blokady/limitu.. Najlepiej to umów sie ze sprzedającym w ten sposób że zapłacisz jeśli uda sę połączyć. A jeśli nie uda się to oddajesz mu fanpaga.

Do połączenia wymagane są prawa administratora na fanpagu ! Smile


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - jarunioo7 - 22-04-2015 15:34

Dzisiaj znowu testowałem tą metodę. Wszystko cały czas działa ! Huh

Krok po kroku:


[Obrazek: vx4ubr.jpg]

[Obrazek: idoclt.jpg]

[Obrazek: 8qv42w.jpg]

Na końcu wyskakuje powiadomienie że nie udało się połączyć stron - nie wiem czemu Xpokerface W rzeczywistości jednak stronki są łączone a lajki kończą się przeważnie aktualizować po godzinie. Zapraszam do korzystania ze sposobu Smile



RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - Goldes - 17-06-2015 14:56

Cześć. Mam pytanie. Mam konta które chciał bym przekształcić w FP później scalić, ewentualnie później scalić z istniejącym już FP. Jeśli bym stworzył FP o takiej samej nazwie czy jest pewność że strony się scalą ?


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - jarunioo7 - 18-06-2015 15:50

@[Goldes] na 90% tak.

Możesz tylko zmienić kategorie tych fanpagy żeby mieć takie same nazwy i powinno sie udać Smile


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - Goldes - 18-06-2015 16:07

Dzięki @[jarunioo7] Wink ale przy próbie przekształcenia wyskakuje mi taki błąd

[Obrazek: image.jpg]

jak już go zamknę to tworzy mi nową stronę bez lików.
Chyba sobie jednak odpuszczę Wink