Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Płaci] Ad Page Views - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Płaci] Ad Page Views - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! (/Temat-Placi-Ad-Page-Views-zarabiaj-nawet-do-1200-miesiecznie-na-poleconych-111260)



[Płaci] Ad Page Views - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - Amazingovsky - 28-03-2015 22:54

Witam Serdecznie.

Chciałem przedstawić serwis AdPageViews. Serwis istnieje od 2014 roku i jest wypłacalny. Polega on na klikaniu w reklamy 5 sekundowe (dokładnie jak BUX). Za klikanie w reklamy dostajemy 0.001$. klikamy w reklamy aż uzbieramy kwotę 0.60$ za które kupujemy najtańszą paczkę 3 referali.
Potem to już poleceni zarabiają dla nas, lecz należy pamiętać o codziennym wyklikaniu pomarańczowych reklam aby dostać naliczenie z referali.

Naliczenia z referali są codziennie, raz mniejsze raz większe zależy od dnia. (np. przy paczce 100 refów na podstawowym koncie mamy naliczane 0.50$ lub 1.00$ dziennie)

Na podstawowym koncie można kupować referali co 7 dni i maksymalnie można posiadać 200 refów.

Reflink: http://adpageviews.com/?ref=Amazingovsky

Służę pomocą dla osób które zarejestrowały się z mojego linku
+
Zarejestrowanych z reflinka zapraszam po strategię dzięki której będziecie mogli zarabiać ponad 1200$ miesięcznie. Podam wam również inny serwis na którym będziecie mogli zarabiać nic nie robiąc.

GG: 53358676

PS: Na priv odpowiadam bardzo rzadko więc piszcie na GG.

Dowód Wypłaty
[Obrazek: 3cukxoo.png]


RE: [Płaci] Ad Page Views - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - Tidus - 28-03-2015 23:02

Cytat:Zarejestrowanych z reflinka zapraszam po strategię dzięki której będziecie mogli zarabiać ponad 1200$ miesięcznie

wypłata 2$, pozdro


RE: [Płaci] Ad Page Views - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - Amazingovsky - 28-03-2015 23:04

Tylko na test. Obecnie reinwestuję kasę więc nie wypłacam dużych sum.


RE: [Płaci] Ad Page Views - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - Voldir - 29-03-2015 00:25

Powiedz mi tak szczerze. Ile czasu zbierałeś te 0.60$, czy zainwestowałeś?


RE: [Płaci] Ad Page Views - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - Dante_/ - 29-03-2015 01:45

Na 100% wpłacił 1$, a te 2$ zbierał 2 tygodnie, gdyby był on chociaż trochę sprytny ( oczywiście mowa o refach ) to by znalazł na necie jakąś lepszą wypłatę, albo chociaż próbował przerobić XDD.


RE: [Płaci] Ad Page Views - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - HubabubaPl - 29-03-2015 06:52

Fajna strona zainwestowałem wczoraj 3$ i przez 15h nic nie zarobiłem ....


RE: [Płaci] Ad Page Views - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - Daniello95 - 29-03-2015 07:59

Z tego co doszły mnie słuchy to rzeczywiście można z tej strony wycisnąć dobrą sumkę ale wymaga to czasu.. i pokaźnej inwestycji jak na portfele osób z forum(chociaż na pewno są osoby co ich stać). Generalnie jak ktoś chce z tego zarobić to musi mieć tą "strategie" bo samemu na pewno zrobi się błąd i się nic nie zarobi. Nie wiem jaką osoba wstawiająca ma strategie czy to ta co ja słyszałem ale jeśli to ta to myślę że warto spróbować. Ale sam osobiście zrezygnowałem z tego ale tylko dlatego że poinwestowałem w inne strony i jakoś mnie osobiście do niej nie ciągnie, ale podobno dobre opinie są na jej temat Wink


RE: [Płaci] Ad Page Views - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - Amazingovsky - 29-03-2015 10:58

(29-03-2015 00:25)Voldir napisał(a):  Powiedz mi tak szczerze. Ile czasu zbierałeś te 0.60$, czy zainwestowałeś?

Osobiście Inwestowałem. A 0.60$ zbiera się około 15 dni. Czyli również po tylu dniach nasze konto zostanie w pełni aktywowane.

(29-03-2015 06:52)HubabubaPl napisał(a):  Fajna strona zainwestowałem wczoraj 3$ i przez 15h nic nie zarobiłem ....

Zainwestowałeś w co? Jeśli kupiłeś paczkę referali to naliczenie z nich dostaniesz 5 min po wyklikaniu tych 4 pomarańczowych reklam. W zakładce Account masz czas ile pozostało do dostania reklam.

Tutaj macie screen z mojego konta. I te 2 dolary wypłaciłem tylko na dowód ze ten serwis jest wypłacalny. Tą kasę reinwestuje więc na razie nie wypłacam.
[Obrazek: jeqivAy.png]


Tutaj macie screena z kalkulatora na stronie w którym można obliczać zarobki. Jak widzicie można wyciągnąć 1200$ miesięcznie jak i więcej, więc zapraszam po strategie.
PS - nie wystarczy kupić tylko 2000 refów i tyle. W strategi macie zaplanowany każdy dzień po kolei co, ile ,kiedy kupić itp.

[Obrazek: zeYfHhM.png]

W celu jakichkolwiek pytań zapraszam na GG. Wszystko wyjaśnię i pomogę w razie problemów.


RE: [Płaci] Ad Page Views - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - swaglordy - 29-03-2015 18:40

Zarejestrowałem się z refa. Zapowiada się naprawdę ciekawie. Smile


RE: [Płaci] Ad Page Views - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - Sloniasek - 29-03-2015 21:07

Proszę zapoznać się z regulaminem forum.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.