Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] PrideClix.com - Nowy Bux na start 5$ spora ilość reklam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] PrideClix.com - Nowy Bux na start 5$ spora ilość reklam (/Temat-SCAM-PrideClix-com-Nowy-Bux-na-start-5-spora-ilosc-reklam-109427)

Strony: 1 2


[SCAM] PrideClix.com - Nowy Bux na start 5$ spora ilość reklam - Laken - 26-02-2015 18:03

[Obrazek: 3.jpg]
Dołączyłem do PrideClix.com trzy dni temu. Dzisiaj dobiłem na koncie do 1$. Za rejestrację dostajemy 5$ na Purchase balance, które możemy przeznaczyć na reklamę lub zakup poleconych niestety tutaj mamy limit 1 ref na 5 dni a jego koszt to 0.2$ (Zachęcam do zakupu, aktywny ref szybko się zwraca). Portal dostępny w języku angielskim i rosyjskim, ale idzie zauważyć, że admin to Rosjanin. Minimum wynosi 4$.

ilość reklam: >85
wartość: od 0.0012$ do 0.0045$ + zadania od 0.1$ do 3$
klik poleconego: 50%
max. DR: 300
max. RR: 100
minimum do wypłaty: 4.00$
metody wypłat: Paypal, bitcoin, Perfectmoney, EgoPay, Payeer
odstęp między wypłatami: 7 dni
dzienny zarobek: >0.23$

Ref: http://prideclix.com/?ref=laken

Czysty: http://prideclix.com/

SCAM SCAM SCAM ;(


RE: [Test] PrideClix.com - Nowy Bux na start 5$ spora ilość reklam - dariuszxdd - 27-02-2015 00:11

zapisany z reffa Smile
zobaczymy chociaż wątpię żeby długo to było . dosyć podobne lidonax , nawet bardzo. a ten bux coś dziwnie się zachowuje. no ale testujemy Smile


RE: [Test] PrideClix.com - Nowy Bux na start 5$ spora ilość reklam - szymbiel - 27-02-2015 00:25

Bardzo dużo reklam, ale to kwestia tego, że jest $5 na purchase balance


RE: [Test] PrideClix.com - Nowy Bux na start 5$ spora ilość reklam - dariuszxdd - 27-02-2015 12:52

może okaże się wypłacalny .i zobaczymy czy za refa jest tyle.
Laken ile dostajesz za nas?? bo na Lidonax miało być 0,10$ a nie ma tyle , dlatego pytam Smile


RE: [Test] PrideClix.com - Nowy Bux na start 5$ spora ilość reklam - Laken - 01-03-2015 12:31

Za refa jest 50% wyklinanych reklam, więc nie jest źle. Stan konta to 2$. Trochę zaniepokojony jestem zegarem START OVER który pokazuje teraz 9dni. Ciekawe czy przed startem nie ma zerowania kont. Pożyjemy zobaczymy Smile


RE: [Test] PrideClix.com - Nowy Bux na start 5$ spora ilość reklam - szymbiel - 01-03-2015 12:38

Uwaga na jeden punkt regulaminu dotyczący kont PayPal.

Każdy kto wpłaci pieniądze za pomocą niezweryfikowanego konta PayPal po prostu nie otrzyma ich na swoje konto.

Dużo ludzi ma niezweryfikowane konta, więc warto uważać. Bo kaska przepadnie.


RE: [Test] PrideClix.com - Nowy Bux na start 5$ spora ilość reklam - Unnamed553 - 01-03-2015 13:41

A jak z kontami PerfectMoney?
Może mi się uda dzisiaj uzbierać 4$ dzięki ofertom do rejestracji.


RE: [Test] PrideClix.com - Nowy Bux na start 5$ spora ilość reklam - szymbiel - 01-03-2015 14:09

Ten punkt dotyczy tylko PayPala, nie ma mowy o innych kontach.


RE: [Test] PrideClix.com - Nowy Bux na start 5$ spora ilość reklam - Unnamed553 - 01-03-2015 14:57

Zleciłem wypłatę, zobaczymy ale nie wygląda to za dobrze Big Grin


RE: [Test] PrideClix.com - Nowy Bux na start 5$ spora ilość reklam - dariuszxdd - 02-03-2015 12:07

czekamy Smile