Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszust - skrillek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Oszust - skrillek (/Temat-Oszust-skrillek-109189)

Strony: 1 2 3 4


Oszust - skrillek - lukasz1950 - 23-02-2015 10:27

Wczoraj zgłosił się do mnie użytkownik skrillek z ofertą "inwestycji bez ryzyka", obiecując 60zł na czysto po 10dniach po zakupieniu kodu PSC na allegro za 300zł -> zrealizowaniu go w jego sklepie (którego oczywiście nie ma). Na wstępie streszczając skończyło się tak, że jeden kod został skradziony przez tego pana(306zł w plecy), gdyż kazał sobie dać link do automatera.pl, gdzie ukazywały się kody + status transakcji (akurat o tym, że kody sie tam pojawią nie wiedziałem niestety). Drugiego kodu już nie udało mu się ukraść, gdyż gdy zobaczyłem, że z pierwszego kodu 300zł poszło na jakąś bukmacherkę - Screen od razu skontaktowałem się ze sprzedawcą na allegro i drugi kod PSC wysłał mi bezpośrednio na maila, co uniemożliwiło jego kradzież.


Link do jego tematu

Dokumentacja rozmów z Gadu-Gadu:
Screen 1
Screen 2
Screen 3
Screen 4
Screen 5
Screen 6
Screen 7
Screen 8
W pewnym momencie zapaliła mi się lampka, że to oszust ale jak widać dałem się wkręcić z powrotem...
Screen 9
Screen 10
Screen 11
Screen 12
Screen 13
Screen 14
Screen 15
Screen 16
A tutaj wyciągam jego IP - po tym jak już się zorientowałem, że zajebał 300zł z PSC.
Screen 17
Próba wmówienia mi ... - Screen 18
Screen 19


Tutaj załączam - fake potwierdzenia przelewu, które mi wysyłał ten pan - zakryłem swoje nazwisko.
Screen 1
Screen 2


Ostatecznie na jego korzyść straciłem 306zł za jeden kod PSC - za drugi oczywiście pieniędzy nie odzyskam, aczkolwiek nie trafił w jego ręce.
Oczywiście wina stoi również po mojej stronie, aczkolwiek wynika to z mojej niewiedzy w zakresie zakupów PSC na allegro etc.

PS. Mam nadzieję, że screeny wrzuciłem w dobrej kolejności.


RE: Oszust - skrillek - C4mp3R - 23-02-2015 10:56

Jak można z gościem, który ma 27 postów i jest a forum od 11 dni wierzyć w jakieś kokosy Xpokerface


RE: Oszust - skrillek - Sloniasek - 23-02-2015 11:08

Naiwność ludzka nie ma granic...

@[skrillek]
Czekamy na wyjaśnienie sprawy, zignorowanie tego tematu jest równoznaczne z perm banem na forum.


RE: Oszust - skrillek - Szaman1644 - 23-02-2015 11:21

Nie dość, że gostek ma taki mały staż, to ty "zainwestowałeś" ponad 300 zł, aby zarobić na 1 dzień 6 zł??? Naprawdę, jaka w tym logika.


RE: Oszust - skrillek - surfer0700 - 23-02-2015 12:51

@[skrillek] może wypowiesz się w temacie?


RE: Oszust - skrillek - ClassAxion - 23-02-2015 15:23

Patrzac na nick z GG to ta osoba chciala 8 lutego abym wykonal jej skrypt pod phishing fb
SS: http://skroc.pl/f4592


RE: Oszust - skrillek - daniel42na - 23-02-2015 15:35

IP które podałeś nie należy do niego, tylko do GG.
Wydrukuj screeny i zgłoś sprawe na policje podając wszystkie informacje które masz.


RE: Oszust - skrillek - LeftwardBus88 - 23-02-2015 16:24

http://scr.hu/2lk2/xxaya
On chyba się tym nie interesuje


RE: Oszust - skrillek - Branzolek - 23-02-2015 17:16

(23-02-2015 10:27)lukasz1950 napisał(a):  Wczoraj zgłosił się do mnie użytkownik skrillek z ofertą "inwestycji bez ryzyka", obiecując 60zł na czysto po 10dniach po zakupieniu kodu PSC na allegro za 300zł -> zrealizowaniu go w jego sklepie (którego oczywiście nie ma). Na wstępie streszczając skończyło się tak, że jeden kod został skradziony przez tego pana(306zł w plecy), gdyż kazał sobie dać link do automatera.pl, gdzie ukazywały się kody + status transakcji (akurat o tym, że kody sie tam pojawią nie wiedziałem niestety). Drugiego kodu już nie udało mu się ukraść, gdyż gdy zobaczyłem, że z pierwszego kodu 300zł poszło na jakąś bukmacherkę - Screen od razu skontaktowałem się ze sprzedawcą na allegro i drugi kod PSC wysłał mi bezpośrednio na maila, co uniemożliwiło jego kradzież.


Link do jego tematu

Dokumentacja rozmów z Gadu-Gadu:
Screen 1
Screen 2
Screen 3
Screen 4
Screen 5
Screen 6
Screen 7
Screen 8
W pewnym momencie zapaliła mi się lampka, że to oszust ale jak widać dałem się wkręcić z powrotem...
Screen 9
Screen 10
Screen 11
Screen 12
Screen 13
Screen 14
Screen 15
Screen 16
A tutaj wyciągam jego IP - po tym jak już się zorientowałem, że zajebał 300zł z PSC.
Screen 17
Próba wmówienia mi ... - Screen 18
Screen 19


Tutaj załączam - fake potwierdzenia przelewu, które mi wysyłał ten pan - zakryłem swoje nazwisko.
Screen 1
Screen 2

IP tego kolegi: 91.197.15.34
Ostatecznie na jego korzyść straciłem 306zł za jeden kod PSC - za drugi oczywiście pieniędzy nie odzyskam, aczkolwiek nie trafił w jego ręce.
Oczywiście wina stoi również po mojej stronie, aczkolwiek wynika to z mojej niewiedzy w zakresie zakupów PSC na allegro etc.

PS. Mam nadzieję, że screeny wrzuciłem w dobrej kolejności.
Gratuluję głupoty i pazerności.
Sam sobie jesteś winien.


RE: Oszust - skrillek - surfer0700 - 23-02-2015 17:19

W związku z brakiem zainteresowania, użytkownik zostaje zbanowany. A Ty zgłoś sprawę na policję.