Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bankier vs. Comperialead - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Bankier vs. Comperialead (/Temat-Bankier-vs-Comperialead-108987)

Strony: 1 2 3


Bankier vs. Comperialead - MrGabor - 20-02-2015 15:14

Witajcie Wink
Co jest wg.was lepsze ?
Bankier czy Comperialead?

Ostatnio przeglądając oferty obu partnerów,zauważyłem,że bankier,za ofertę którą promuje comperia na 240 zł -oferuje aż 300.
Czy to nie robienie nas w bambuko przez comperię?


RE: Bankier vs. Comperialead - bolero79 - 22-02-2015 21:57

To normalne że czasem prowizje się różnią od siebie w znacznym stopniu.


RE: Bankier vs. Comperialead - MrGabor - 23-02-2015 10:01

(22-02-2015 21:57)bolero79 napisał(a):  To normalne że czasem prowizje się różnią od siebie w znacznym stopniu.

A gdyby napisać wprost do banku o współpracę-wtedy mamy 100% prowizji,bez żadnych pośredników Wink


RE: Bankier vs. Comperialead - grzesiek1990 - 23-02-2015 18:57

Prawdę mówiąc oba programy się uzupełniają. Czasami wyższa prowizja w jednym bilansuje się wyższą prowizją w drugim dla innego produktu. Dlatego warto być w obu tych programach. ComperiaLead wprowadziła teraz także możliwość prowadzenia bloga na ich platformie przy ich wsparciu technicznym. Jeśli masz jakieś pytania to chętnie udzielę wsparcia za rejestrację z reflinka. Polecam także artykuł o programie partnerskim ComperiaLead.


RE: Bankier vs. Comperialead - sylwu - 24-02-2015 12:11

Osobiście poleacam zarejestrować się w wszystich możliwych sieciach affiliacyjnych i wybierać programy z najwyższą stawką. Sam działam z programami finansowymi i mam konta w ponad 20 sieciach, na bieżąco sobie sprawdzam sobie gdzie pojawiają się ciekawe programy i gdzie jest lepsza stawka. Ale stawka to nie wszystko bo warto zwrócić też uwagę na warunki wypłat i akceptacji leadów jakie panują w danej sieci.
Istnieje też porównywarka sieci http://www.properad.pl/ ale ja tam rzadko z niej korzystam.


RE: Bankier vs. Comperialead - grzesiek1990 - 24-02-2015 12:46

(24-02-2015 12:11)sylwu napisał(a):  Osobiście poleacam zarejestrować się w wszystich możliwych sieciach affiliacyjnych i wybierać programy z najwyższą stawką. Sam działam z programami finansowymi i mam konta w ponad 20 sieciach, na bieżąco sobie sprawdzam sobie gdzie pojawiają się ciekawe programy i gdzie jest lepsza stawka. Ale stawka to nie wszystko bo warto zwrócić też uwagę na warunki wypłat i akceptacji leadów jakie panują w danej sieci.
Istnieje też porównywarka sieci http://www.properad.pl/ ale ja tam rzadko z niej korzystam.

Myślę, że wystarczy działać w 2-3 największych programach, ponieważ i tak nie korzystamy efektywnie z 20.


RE: Bankier vs. Comperialead - MrGabor - 24-02-2015 12:55

Próbował ktokolwiek z was bezpośrednio zgłosić się do banku po ofertę współpracy ?
Wtedy 100% prowizji jest dla nas Smile


RE: Bankier vs. Comperialead - grzesiek1990 - 24-02-2015 14:17

(24-02-2015 12:55)MrGabor napisał(a):  Próbował ktokolwiek z was bezpośrednio zgłosić się do banku po ofertę współpracy ?
Wtedy 100% prowizji jest dla nas Smile

Niby tak. Ale działając w programie partnerskim konkretnego banku możemy polecać tylko jego produkty. Trzeba byłoby zapisać się do wszystkich banków. Programy partnerskie są o tyle lepsze, że umożliwiają polecanie wielu produktów różnych instytucji, również pozabankowych takich jak telekomunikacja, ubezpieczenia czy sklepy internetowe.


RE: Bankier vs. Comperialead - szymbiel - 24-02-2015 19:50

Ja polecam zarejestrować się na tradedoubler.com skąd pochodzą prawie wszystkie kampanie bankiera i comperialead. Stawki wyższe o jakieś 10% - 40%

Musicie brać pod uwagę fakt, że na tradedoubler.com przedstawiciele banków muszą zaakceptować waszą witrynę.


RE: Bankier vs. Comperialead - grzesiek1990 - 25-02-2015 12:23

(24-02-2015 19:50)szymbiel napisał(a):  Ja polecam zarejestrować się na tradedoubler.com skąd pochodzą prawie wszystkie kampanie bankiera i comperialead. Stawki wyższe o jakieś 10% - 40%

Musicie brać pod uwagę fakt, że na tradedoubler.com przedstawiciele banków muszą zaakceptować waszą witrynę.

A w przypadku ComperiaLead czy Bankiera nie trzeba mieć własnej strony. Oczywiście posiadanie jej pozwala na większe zyski, ale nie jest konieczna.