Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ocena TeYroXOfficial - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Ocena TeYroXOfficial (/Temat-Ocena-TeYroXOfficial-108016)

Strony: 1 2


Ocena TeYroXOfficial - TeYroXOfficial - 06-02-2015 20:56

Cześć !
Miałeś ze mną jakiś kontakt, wymianę bądź stawiałem Ci skracacz, pomagałem czy coś innego?
To dobrze się składa! Czas wystawić mi opinię Smile

Napisz proszę czy była ona pozytywna lub negatywna Wink


RE: Ocena TeYroXOfficial - Kickster - 07-02-2015 01:11

Polecam w 100%, człowiek chętny do pomocy, zero problemu z załatwianiem spraw, polecam jak najbardziej Huh


RE: Ocena TeYroXOfficial - jarunioo7 - 15-02-2015 22:28

Polecam tego ZIOMKA ! Jerk2 Super użytkownik, można pogadać na luzie, pośmiać się, załatwić sprawy, dogadać sie, pomoże ze stronką, skracaczem czy innymi rzeczami.

100 pro POZYTYW! Smile



RE: Ocena TeYroXOfficial - RejTom - 16-02-2015 15:41

Polecam! Bardzo rzetelny użytkownik, zamówienie wykonane bardzo dobrze, kontakt wyśmienity. Mega pozytyw.


RE: Ocena TeYroXOfficial - DaMi0DoG - 15-06-2015 19:27

Hejo rozumiem ze wieczór dla każdego to inna pora więc jeżeli dostane pieniądze zmienię komentarz na pozytywny.

Użytkownik ten zakupił u mnie poradnik nie otrzymałem za niego pieniędzy napisał ze odezwie się wieczorem i tak słuch o nim zaginął .

Dowód: https://youtu.be/sq-FzhokRrE

Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka


RE: Ocena TeYroXOfficial - jarunioo7 - 15-06-2015 22:08

Spokojnie, Teyrox na 100 pro zapłaci Ci za ten poradnik chyba że to totalny chłam Smile Pozdrówki


RE: Ocena TeYroXOfficial - DaMi0DoG - 15-06-2015 22:10

Pewnie tak Wink zmienię komentarz zaraz jak to się stanie

Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka


Ocena TeYroXOfficial - DaMi0DoG - 17-06-2015 17:06

Zastanawiam się czy każdy myśli ze jestem na tyle głupi ze uwierzę w każde słowo ? Nie dość że sam kradnie to jeszcze oskarża mnie Smile brawo brawo . Wyślij potwierdzenie skoro wysłałeś pieniądze Wink [Obrazek: 8afdfda69711d939ed4d9fc98811d8ad.jpg]

Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka


RE: Ocena TeYroXOfficial - TeYroXOfficial - 05-09-2015 22:54

(17-06-2015 17:06)DaMi0DoG napisał(a):  Zastanawiam się czy każdy myśli ze jestem na tyle głupi ze uwierzę w każde słowo ? Nie dość że sam kradnie to jeszcze oskarża mnie Smile brawo brawo . Wyślij potwierdzenie skoro wysłałeś pieniądze Wink [Obrazek: 8afdfda69711d939ed4d9fc98811d8ad.jpg]

Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka

@[DaMi0DoG]
huh trochę mnie nie było. Proszę podaj jaki numer GG jest tego pana, sam korzystam z 11110299 które podane jest W MOIM PROFILU NA ZARABIAM.COM.
Nikogo nie oszukałem, cały czas mam transakcję z użytkownikiem @[marcel_kk] który może to podtwierdzić.
Podaj mi numer jego, muszę go dorwać za psucie wizerunku.
Pozatym mam na imię Dawid, a nie Gracjan Wink


RE: Ocena TeYroXOfficial - marcel_kk - 06-09-2015 06:16

@[DaMi0DoG] tyle razy było pisane na forum że zanim przeprowadzisz transakcje poprzez GG to
najpierw poprzez prywatną wiadomość na forum zweryfikuj z kim masz do czynienia, bo metoda
na podszywanie się pod kogoś jest stara jak najstarszy zawód świata czyli prostytucja Wink
Jednym słowem zapłaciłeś za własną naiwność.

@[TeYroXOfficial] tym użytkownikiem przeprowadziłem kilka wymian i to na większe kwoty, nigdy nie było problemów, dla mnie osoba uczciwa.