Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak sprzedać swoje pkt. BAP za kasę - Paidverts - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Poradnik jak sprzedać swoje pkt. BAP za kasę - Paidverts (/Temat-Poradnik-jak-sprzedac-swoje-pkt-BAP-za-kase-Paidverts-107804)

Strony: 1 2 3


Poradnik jak sprzedać swoje pkt. BAP za kasę - Paidverts - Meloman - 03-02-2015 21:06

Postanowiłem napisać poradnik który dokładnie wyjaśni jak sprzedać swoje pkt. BAP tak by odzyskać kasę z programu Paidverts kiedy nam się coś w nim nie spodoba i chcemy po prostu z niego uciec. Temat ostatnio na topie, a wiele osób nadal nie wie jak to zrobić. Pamiętajmy tylko, że tym sposobem odzyskujemy 70-90% zainwestowanego kapitału.

Zacznijmy. Uznajemy, że chcemy odzyskać chociaż tą znaczną część kasy z programu, jak tego dokonać? Wyjaśniam krok po kroku:

Krok 1. Wchodzimy na Paidverts

Krok 2. Po zalogowaniu się na PV, logujemy się na jeszcze jednej stronie [takie same dane jak w PV]:
https://www.mytrafficvalue.com/member.html

Krok 3. Po zalogowaniu się przechodzimy pod adres:
https://www.mytrafficvalue.com/shareholders.html

Krok 4. Na tej stronie zjeżdzamy na sam dół i teraz zaczynamy sprzedawać swoje BAP za akcje. Patrzymy na pierwszą ofertę [najniższa cena] i patrzymy ile mamy pkt. BAP. Następnie dzielimy swoją ilość pkt. BAP na najniższą cenę którą pokazuje pierwsza oferta. Wynik z dzielenia oznacza ile kupimy akcji za daną ilość pkt. BAP.
Dajmy przykład, że mamy 100.000 BAP, widzimy że najniższa oferta jest 228BAP za 1 akcje. Z dzielenia wychodzi nam że kupimy około 435 akcji, więc wpisujemy w pierwsze okienko "I would like to buy: 435", a w drugie możemy wpisać nawet 500, gdyż to automatycznie nam skupi wszystkie najtańsze oferty. Najważniejsze byśmy wpisali tam znacznie więcej niż najniższa oferta Smile [Nie patrzcie w ogóle na "Max cost", gdyż jak mówiłem system skupuje od najniższych ofert.]
[Obrazek: 66-1422997894.jpg]

Krok 5. Sprawdzamy czy nasz BAP Balance jest mniejszy niż koszt 1 akcji za BAP. Jeżeli mamy mniej niż najniższa cena akcji za BAP to idziemy do następnego kroku,

Krok 6. Jesteśmy posiadaczami akcji, teraz je sprzedajemy za prawdziwą kasę. Przewijamy na górę strony i tam sprzedajemy je za $$ w kolejnym panelu przy "User Bids". I teraz w "I would like to sell:" wpisujemy tyle akcji ile mamy, a w drugim okienku wpisujemy cenę o 0,01$ niższą niż ostatnia oferta. Ja się będę posługiwał tym samym przykładem i jak wiemy z poprzedniego kroku, "sprzedałem" swoje pkt. BAP za 435 akcji, a więc to będzie wyglądać tak: [Wiadome po uzupełnieniu pul naciskamy Sell Big Grin]
[Obrazek: 5zd-1422998449.jpg]

Krok 7. Gratuluje, sprzedałeś swoje BAP za akcje, a następnie akcje za prawdziwe pieniądze - teraz możesz kasę za sprzedane BAP sobie wypłacić czy co tam innego chcesz Smile

Jeżeli poradnik był dla Ciebie pomocny, to się ciesze Big Grin


RE: Jak sprzedać swoje pkt. BAP za kasę - Paidverts - patulsky1337 - 03-02-2015 21:14

Ja też, dziękuje pozdrawiam.

Oczywiście plus.


RE: Jak sprzedać swoje pkt. BAP za kasę - Paidverts - Noozer - 03-02-2015 22:01

Świetny poradnik , jak wszystko co wychodzi z pod twojej ręki Wink


RE: Jak sprzedać swoje pkt. BAP za kasę - Paidverts - Pitman - 04-02-2015 11:50

Meloman ' napisał(a):  w drugim okienku wpisujemy cenę o 0,01$ niższą niż ostatnia oferta.
Obniżenie o 0.01$ to raczej za wiele. Ceny akcji są podane do czwartego miejsca po przecinku. Sądzę, że obniżenie o 0.001$, a nawet troszkę mniej powinno spokojnie straczyć.

Watro też dodać, że taka wymiana w tym momencie jest raczej mało opłacalna Wink


RE: Jak sprzedać swoje pkt. BAP za kasę - Paidverts - Waldes93 - 04-02-2015 12:09

Nie możliwe. Myślałem, że każdy takie oczywiste rzeczy wieWink Może sam zacznę tworzyć takie poradnikiBig Grin


RE: Jak sprzedać swoje pkt. BAP za kasę - Paidverts - jarunioo7 - 04-02-2015 13:12

Jak zobaczyłem temat "Jak sprzedać swoje pkt BAP za kase - PaidVerts" to od razu pomyślałem Idea akcje w MTV Big Grin

Fajny poradnik, wszystko widać jak na dłoni, repucik jest.. Ale nie polecam bo PV to świetny program, z któego nie warto uciekać Tongue Ale jest to bardzo przydatne dla osób np. z nożem na gardle którzy muszą oddać komuś pilnie pieniądze albo sami ich pilnie potrzebują.


RE: Jak sprzedać swoje pkt. BAP za kasę - Paidverts - Meloman - 04-02-2015 14:43

(04-02-2015 12:09)Waldes93 napisał(a):  Nie możliwe. Myślałem, że każdy takie oczywiste rzeczy wieWink Może sam zacznę tworzyć takie poradnikiBig Grin
Widocznie nie takie oczywiste skoro co około 5 stron w głównym temacie o PV pojawiało się pytanie jak sprzedać swoje BAP Smile

(04-02-2015 13:12)jarunioo7 napisał(a):  Jak zobaczyłem temat "Jak sprzedać swoje pkt BAP za kase - PaidVerts" to od razu pomyślałem Idea akcje w MTV Big Grin

Fajny poradnik, wszystko widać jak na dłoni, repucik jest.. Ale nie polecam bo PV to świetny program, z któego nie warto uciekać Tongue Ale jest to bardzo przydatne dla osób np. z nożem na gardle którzy muszą oddać komuś pilnie pieniądze albo sami ich pilnie potrzebują.
Wiadome, że nie warto, ale niektórzy po prostu tak panikują że dla nich najlepsza jest ta droga, bo po co ma ktoś się stresować Big Grin
Zresztą, nie każdy uważa PV za świetny program, pomimo tego jak dużo daje zarabiać - no ale cóż, każdy podejmuje decyzje w własnym zakresie i jeżeli zechce wyjść to ten poradnik mu służy żeby nie popełnił żadnego błędu Smile


RE: Jak sprzedać swoje pkt. BAP za kasę - Paidverts - Sampel44 - 04-02-2015 17:13

Ja mniej więcej wiedziałem z czym się to je, ale daje reputa za poradnik Big Grin
Dla tych co nie wiedzieli na czym to polega poradnik na pewno będzie pomocny.


RE: Jak sprzedać swoje pkt. BAP za kasę - Paidverts - Pussika22 - 05-02-2015 23:53

Bardzo dobry poradnik.
Najs. Smile


RE: Jak sprzedać swoje pkt. BAP za kasę - Paidverts - Izythor - 16-02-2015 21:29

Poradnik fajny. Mam pytanie, kupiłem 30 akcji i raczej popełniłem błąd, gdyż ich cena spada Sad , jeżeli chcę sprzedać akcje i widzę 2 kolumny: Amount to Sell Sale Price (Per Share) to do której mam wpisać BAP, do której cene bo trochę nie ogarniam. Od każdej transakcji sprzedaży jest pobierana opłata 3%? Myślicie że teraz warto sprzedawać akcje czy ich cena może jeszcze wzrosnąć?