Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeniesienie domeny wordpress na własny serwer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Przeniesienie domeny wordpress na własny serwer (/Temat-Przeniesienie-domeny-wordpress-na-wlasny-serwer-107412)



Przeniesienie domeny wordpress na własny serwer - ruskiczoug - 29-01-2015 14:55

Witam,
Czy możliwe jest przeniesienie lub użycie wykupionej domeny wordpress.org na inny, wykupiony serwer, tak, aby można było na nim zainstalować wersję wordpressa obsługującą wtyczki?


RE: Przeniesienie domeny wordpress na własny serwer - Kart - 29-01-2015 18:34

Google boli?
https://www.google.pl/search?q=przeniesienie+lub+u%C5%BCycie+wykupionej+domeny+wordpress.org+na+inny&oq=przeniesienie+lub+u%C5%BCycie+wykupionej+domeny+wordpress.org+na+inny&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&es_sm=0&ie=UTF-8#q=Przeniesienie+domeny+wordpress+na+w%C5%82asny+serwer


RE: Przeniesienie domeny wordpress na własny serwer - szymbiel - 29-01-2015 19:32

Dobrze zrozumiałem? Jesteś właścicielem domeny wordpress.org?


RE: Przeniesienie domeny wordpress na własny serwer - Qwik - 29-01-2015 19:35

(29-01-2015 19:32)szymbiel napisał(a):  Dobrze zrozumiałem? Jesteś właścicielem domeny wordpress.org?

Tak,jest.


RE: Przeniesienie domeny wordpress na własny serwer - szymbiel - 30-01-2015 10:17

Qwik nie mam pojęcia o co Ci chodzi, może o subdomenę? np qwik.wordpress.org
Jak możesz być właścicielem strony prezentującej najpopularniejszego cmsa na świecie?


RE: Przeniesienie domeny wordpress na własny serwer - PanCaro - 30-01-2015 18:01

(30-01-2015 10:17)szymbiel napisał(a):  Qwik nie mam pojęcia o co Ci chodzi, może o subdomenę? np qwik.wordpress.org
Jak możesz być właścicielem strony prezentującej najpopularniejszego cmsa na świecie?

Nie może. Za duży sztab ludzi tam pracuje.

Zacznijcie wszyscy trochę myśleć facepalm
Jest początkujący i dla niego bez różnicy napisac jakasnazwa.wordpress.org czy wordpress.org... pewnie nawet nie wie ze to nazywa się subdomena...


wielcy znawcy....


RE: Przeniesienie domeny wordpress na własny serwer - szymbiel - 31-01-2015 13:26

Cytat:Nie może. Za duży sztab ludzi tam pracuje.

Zacznijcie wszyscy trochę myśleć facepalm
Jest początkujący i dla niego bez różnicy napisac jakasnazwa.wordpress.org czy wordpress.org... pewnie nawet nie wie ze to nazywa się subdomena...

PanCaro masz rację, ale po to jest to forum, żeby pomóc innym, dlatego napisałem prośbę o doprecyzowanie swojego pytania.


RE: Przeniesienie domeny wordpress na własny serwer - linoskoczek - 31-01-2015 14:06

Chodzi mu pewnie o subdomenę w domenie Wordpress.com, np. ruskiczoug.wordpress.com

Qwik otrzymał miano najbardziej prowokującej osoby na forum w 2014, więc nie daj się wkręcić szymbiel Lol