Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? (/Temat-Test-Poradnik-Ktory-serwis-sub-sms-wybrac-104906)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - patulsky1337 - 30-12-2014 16:20

Nie wykonywałem za wyższą stawkę Big Grin Zarabiam na leadmore ale najniższą stawkę i jest dla mnie ok.


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - TreeSub - 30-12-2014 18:32

Dziękujemy za pozytywną opinie na temat serwisu !!! Zapraszamy do nas w nowym roku po kolejne nagrody i leady <----> 02.01.2015 WIĘCEJ INFORMACJI NA FORUM ZARABIAM !!! Smile


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - hertia - 13-01-2015 20:27

I jak tam sprawa się wyjaśniła czy znowu temat o tym jak biedny frajerkasz miał problemy zniknie w czeluściach tego internetu jak inny watek:

http://zarabiam.com/Temat-Firecash-i-Diqtion-oszukuja-76513


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - jarunioo7 - 15-01-2015 15:21

Super robota. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji i kolejne testy Smile

A co do HotCash i Firesub - testowałem, wymyślałem najlepsze teksty, zaspamowałem 300 grup i na HotCash nie wpadł ani jeden lead, a na FireSub wpadał 1 albo 2 dziennie..

Przesiadka na Leadmore - z nudów spamuje grupy i wpada 30zł / dzień.. Huh Ja zostaje przy leadmore.


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - Voldir - 15-01-2015 19:39

Cenie sobie eForse za odnowienia a tak to działam na Leadmore Smile


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - awesomerolnik - 17-01-2015 23:25

według mnie najwieksza konwersja leadmore


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - full2000 - 12-04-2016 09:21

Proponuję do tego testu (listy) dodać submitpays, które pod względem konwersji bije na głowę dotychczasową konkurencję Smile


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - Vasaki - 09-10-2016 17:59

Wybaczcie za tak stary odkop, ale ostatnio ktoś mi pisał iż Damian nie tnie leadów ^^
Może się coś zmieniło XD


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - Damkofr - 09-10-2016 21:35

(09-10-2016 17:59)vasaki napisał(a):  Wybaczcie za tak stary odkop, ale ostatnio ktoś mi pisał iż Damian nie tnie leadów ^^
Może się coś zmieniło XD
Tnie, od tygodnia mam 0 leadow wszystkie mi ucina / xd

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - twardy - 09-10-2016 21:45

Z tego co pamietam to Kiljan mowil, ze leadow nie tnie tylko je usuwa. Taka firesubowa nomenklatura.