Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świeżak - Za co się zabrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Świeżak - Za co się zabrać? (/Temat-Swiezak-Za-co-sie-zabrac-103976)



Świeżak - Za co się zabrać? - REXQ - 18-12-2014 16:09

Witam wszystkich Wink

Jestem Tu nowy lecz od dłuuugiego czasu zaglądam na to forum i w końcu zdecydowałem się zabrać poważnie za zarabianie przez internet.

Mam nadzieje że dobrze dobrałem dział a chciałbym zapytać za co najlepiej się zabrać?
Chcę poświecić sporo czasu (6-9h) i interesują mnie zarobki powyżej 70zł dziennie (oczywiście nie od razu ale po jakimś miesiącu aktywnej pracy).

Za podanie różnych wartoścowych stron, poradników czy zaoferowanie pomocy będę dozgonnie wdzięczny Smile
5!


RE: Świeżak - Za co się zabrać? - ebonkyz - 18-12-2014 16:15

SUBSMS:
Jeden z lepszych zarobków na początek.
Polecam szczególnie http://www.eforsa.pl Smile


RE: Świeżak - Za co się zabrać? - broofie - 18-12-2014 16:40

Przy takiej ilosci wolnego czasu robilbym fake hacki i wrzucal na bloga. Pozniej wystarczy zrobic 2 minutowy filmik, wrzucic na YT i automat gotowy Smile Mozesz to podpiac pod PPA lub PPI.


RE: Świeżak - Za co się zabrać? - Pink134lol - 18-12-2014 18:16

Nie interesuj się przypadkiem Subskrypcjami SMS, ponieważ teraz konwersja drastycznie spadnie przez nowelizacje o ochronie praw konsumenta i będzie ciężko nabierać ludzi na to. Zainteresuj się PPA/PPI albo PPD oraz zacznij prowadzić własnego FP(najlepiej kilka) i skracaj linki.


RE: Świeżak - Za co się zabrać? - kowczeg - 18-12-2014 19:24

Masz duże oczekiwania, ale uważam że zebranie kilku rzeczy razem może zaowocować.

Takie oczekiwane zarobki są realne ale po długim czasie. przejrzałem to i inne fora internetowe, i jeśli pominąć strony dużego ryzyka czeka cie sporo pracy

Dobrze jest zacząć choćby od dzwonienia na telefony stacjonarne jeśli masz za darmo te rozmowy

Klikanie w reklamy jest dość nużące ale dwa serwisy mógłbym polecić.

Skoro już będziesz pracować przy komputerze to niech on zarabia za samą pracę- średnio 0,25 euro na dobę

lubię grać, i przerzuciłem się na te gry w których można zarobić - jak policzyłbym - już po 3 tygodniach miałbyś 1 euro bez wkładu własnego

mało?

może i tak, ale ja zacząłem od zera.

szczegóły na PW


RE: Świeżak - Za co się zabrać? - trio - 18-12-2014 19:54

Mozesz na przyklad na Clixsense bez wkladu zaczac zarabiac i budowac siatke poleconych, zyski przyjda pozniej ale duza ich czesc to bedzie zysk pasywny z poleconych.
Z wkladem znow na WWS, PV, DA czy MAP.
Powodzenia. Smile


RE: Świeżak - Za co się zabrać? - wyklikany - 18-12-2014 20:25

Na początek polecam Paidverts system bardzo łatwy w obsłudze i zarobki jak na początek niczego sobie


RE: Świeżak - Za co się zabrać? - Sloniasek - 18-12-2014 20:45

Proszę zapoznać się z tym tematem:
http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


RE: Świeżak - Za co się zabrać? - REXQ - 18-12-2014 21:16

Super no to temat to przerzucenia co by tutaj nie wisiał

Dzięki! Smile


Świeżak - Za co się zabrać? - daniel42na - 18-12-2014 21:21

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.