Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto FB - porada - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konto FB - porada (/Temat-Konto-FB-porada-103470)

Strony: 1 2


Konto FB - porada - Voldir - 11-12-2014 18:59

Cześć. Jestem tu nowy ale chciałbym zacząć pracować na sub sms i mam małe pytanko do Was. Mam konto matkę i na tym koncie ok 30 grup. Mam również fake konta i chciałbym dodawać te konta do tych grup i akceptować w grupie kontem matką. Tutaj pojawia się mój problem. Na Matce mam 30 grup a jeśli te konta się "skonczą" ? to jaka jest szansa że nie dostanę bana na grupy na matce i jak dodawać kolejne grupy? w jakim odstępie czasowym? Dziękuję za odpowiedź.


RE: Konto FB - porada - Kickster - 11-12-2014 19:05

Dodaj swoja matkę do znajomych (jakkolwiek by to zabrzmiało) i wtedy kontem matką dopisuj do grup, a nie ze fejkiem bedziesz wysylal prośbę a matką akceptował. Bo wtedy blokada murowana po kilku grupach, a tak to mozesz sobie ze 100 grup nawet dodać. Jesli matka nie bedziesz spamowac to nie dostaniesz bana na grupy itd, #potwierdzoneinfo

edit:
30 grup na matce to trochę mało swoją drogą


RE: Konto FB - porada - Voldir - 11-12-2014 19:49

(11-12-2014 19:05)Kickster napisał(a):  Dodaj swoja matkę do znajomych (jakkolwiek by to zabrzmiało) i wtedy kontem matką dopisuj do grup, a nie ze fejkiem bedziesz wysylal prośbę a matką akceptował. Bo wtedy blokada murowana po kilku grupach, a tak to mozesz sobie ze 100 grup nawet dodać. Jesli matka nie bedziesz spamowac to nie dostaniesz bana na grupy itd, #potwierdzoneinfo

edit:
30 grup na matce to trochę mało swoją drogą

Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. Dzięki wielkie. A jaką częstotliwością dodawać się do grup matką? Bo mam potwierdzone tel konto i nie chciałbym go stracić.


RE: Konto FB - porada - Similquak - 11-12-2014 19:51

Ja zwykle dodawałem się dwa razy dziennie. Rano około 15 grup i wieczorem 15 grup i było spoko


RE: Konto FB - porada - Voldir - 11-12-2014 19:58

(11-12-2014 19:51)Similquak napisał(a):  Ja zwykle dodawałem się dwa razy dziennie. Rano około 15 grup i wieczorem 15 grup i było spoko

Ale przydałoby się poczekać na akceptację i nie dołączać skoro wisi mi np. 10 zaproszeń, prawda? bo czytałem że można za to dostać bana jak dołączyć do 1 a np. parę będzie wisiało. To prawda?


RE: Konto FB - porada - MaLiN - 11-12-2014 20:21

To jest dział poradników, a nie pytań.


RE: Konto FB - porada - Voldir - 11-12-2014 20:36

(11-12-2014 20:21)MLN napisał(a):  To jest dział poradników, a nie pytań.

Więc w takim razie gdzie jest "odpowiedni" dział bo jakoś przeglądnąłem całe forum i takowego nie znalazłem.

Poza tym temat nie posiada prefiksu poradnik tylko jest bez żadnego. Druga sprawa to moja nazwa. Jeśli tutaj są poradniki a mój wątek nosi nazwę: "Konta FB - porada". To czy ta nazwa aż tak razi w oczy i nie pasuje do tego działu? Nie sądzę.


RE: Konto FB - porada - Szrejter - 11-12-2014 21:42

Mnir akurat ta nazwa zmylila bo myslalem ze to jakas porada dla tych co np. Zakladaja konta Wink

Dzial - social media tam mozesz napisac tam wszystko dot. Fejsa
http://zarabiam.com/Forum-Social-Media-356


RE: Konto FB - porada - Kickster - 12-12-2014 11:36

(11-12-2014 19:49)Voldir napisał(a):  Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. Dzięki wielkie. A jaką częstotliwością dodawać się do grup matką? Bo mam potwierdzone tel konto i nie chciałbym go stracić.

Jesli dopisujesz sie matka to nie ma ograniczen, mozesz sie i do 100 grup dopisac, klikasz w "Zarządzaj swoimi grupami" i otwierasz po kolei w nowych kartach grupy, nastepnie po prawej stronie w grupie masz "Dodaj znajomego" czy cos w tym stylu i tam dodajesz swojego fejka, ja tak robie i nie ma zadnych ograniczen. Jest to bug fejsa chyba, ktorego na razie nie wyłapali wiec mozna cisnąc do woli ;d I w ciagu jednej godziny matka mozesz dopisac sie do wszystkich grup nawet.


RE: Konto FB - porada - rj7rad - 12-12-2014 12:05

Pozwolę sobie podziękować Panom w tym temacie, bo nie wiedziałem o tym sposobie, a widzę, że działa.
Dzięki wielkie !!