Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą (/Temat-Dziennik-sanki123-skracanie-i-praca-nad-soba-100147)

Strony: 1 2


Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - sanki123 - 23-10-2014 18:08

Hej jestem Paweł, mam 21 lat studiuje obecnie na II roku Informatykę. Dziennik zakładam aby uczyć się sumienności, i motywować się do dalszej pracy.

Dziennik dziele na 2 części, jedna to zarobki, druga to praca nad sobą.

Zarobki:
Ze skracaniem nie miałem wcześniej nic wspólnego. Forum to przeglądam od dawna i to właśnie dzienniki innych skłoniły mnie do spróbowania. Kupiłem fanpage od jednego z użytkowników forum i od 3 dni staram się do promować.

Fanpage 1 dnia 3219 like

Fanpage 2 dnia: 3568 like

Fanage dzis: 4979 like


Zarobek 1 dnia: 0.26$

Zarobek 2 dnia: 1.02$

Zarobek dzis: 1.26$


Cel: 3$ dziennie

Praca nad sobą:
Wraz z zerwaniem z dziewczyną postanowiłem ze diametralnie zmienię swoją sylwetkę. Przez studia bardzo się roztyłem ( picie ogromnych ilości piw dziennie, fast foody). Doszło do tego że przy wzroście 186cm ważyłem 98kg z około 35% BF. Od około tygodnia próbuje zmienić swoje nawyki.

Co zrobilem:
-zacząłem w miarę regularnie biegać
-przestałem korzystać z komunikacji miejskiej, wszędzie chodzę piechotą
-próbuje w miare regularnie i zdrowo się odżywiać na tyle na ile pozwala mi akademik i studia
-znacznie ograniczyłem ilość spożywanego alkoholu

Efekty:
Nie wiem dokładnie ile teraz ważę, w akademiku nie mam dostępu do wagi, jednak po spodniach i odbiciu w lustrze myślę ze około 2kg. Jutro wieczorem jadę do domu i będę mógł się zważyć więc na pewno to uzupełnię.

Cel: 80kg


RE: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - xardas1020 - 23-10-2014 18:14

powodzenia w pracy on-line i w real Smile


RE: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - Watoga - 23-10-2014 18:43

Powodzenia na starcie.
Coraz więcej osób zarabia skracaniem i jak widać da się z tego ubić nie marny grosik.

Subuję wątek.

Co do brzuszka itd.
Myślałeś nad siłownią?
Polecam znaleźć dobre ćwiczenia nawet w domu sporo dają ( kolega prawie 2m wzorstu ważył 130kg.
Aktualnie 110-115)
Regularny basen naprawdę wyciąga z człowieka wagę.


RE: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - sanki123 - 23-10-2014 18:57

Chciałbym żeby było mnie stać na basen czy siłownie. Staram się jak najmniej obciążać domowy biznes a że studiuje nie najprostszy kierunek nie mogę iść do pracy. Miedzy innymi dlatego próbuje swoich sił w skracaniu.


RE: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - essi - 23-10-2014 19:01

(23-10-2014 18:57)sanki123 napisał(a):  Chciałbym żeby było mnie stać na basen czy siłownie. Staram się jak najmniej obciążać domowy biznes a że studiuje nie najprostszy kierunek nie mogę iść do pracy. Miedzy innymi dlatego próbuje swoich sił w skracaniu.

Nie lepiej w subach?


RE: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - sanki123 - 23-10-2014 19:05

Wydaje mi się że na subach trzeba duzo pracy, a ja chciałbym ten semestr skończyć bez warunków. Skracanie potem to już tylko planowanie postów raz na jakiś czas i s4s w wolnej chwili. Nie duży ale ciągły pasywny zysk.


RE: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - Kickster - 23-10-2014 19:06

ja to bym chciał przytyć bo jak staje bokiem to mnie nie widać impreza

Co do skracania będę obserwować, powodzenia.


RE: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - jarunioo7 - 23-10-2014 20:53

Powodzenia w real i w skracaniu Smile Też zarabiam tym sposobem i dobrze sobie radze Tongue

A co do zrzucania kilogramów - poszukaj taniej pływalni. Nie wiem gdzie mieszkasz ale u mnie w Radomiu w określonych godzinach (np. 7 rano) są promocje chyba 3zł za 45 minut - na tyle chyba miałbyś pieniądze Wink

Poza tym bieganie (co tydzień o jakiś czas dłużej).. I ćwiczenia w domu np. pompki, przysiady, ćwiczenia na brzuch (np. brzuszki, A6W, albo 7 ćwiczeń na brzuch ze strony onet.pl - sam korzystałem i jestem z efektów zadowolony Tongue ).

Na początku będziesz miał bardzo ciężko ale jak sie przyzwyczaisz to nie dość że będziesz dobrze zarabiał to do tego poprawisz swoją sylwetkę, a co za tym idzie samopoczucie, samoocene Smile

POWODZENIA, będę śledził ! Smile


RE: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - Noozer - 23-10-2014 20:58

(23-10-2014 20:53)jarunioo7 napisał(a):  Powodzenia w real i w skracaniu Smile Też zarabiam tym sposobem i dobrze sobie radze Tongue

A co do zrzucania kilogramów - poszukaj taniej pływalni. Nie wiem gdzie mieszkasz ale u mnie w Radomiu w określonych godzinach (np. 7 rano) są promocje chyba 3zł za 45 minut - na tyle chyba miałbyś pieniądze Wink

Poza tym bieganie (co tydzień o jakiś czas dłużej).. I ćwiczenia w domu np. pompki, przysiady, ćwiczenia na brzuch (np. brzuszki, A6W, albo 7 ćwiczeń na brzuch ze strony onet.pl - sam korzystałem i jestem z efektów zadowolony Tongue ).

Na początku będziesz miał bardzo ciężko ale jak sie przyzwyczaisz to nie dość że będziesz dobrze zarabiał to do tego poprawisz swoją sylwetkę, a co za tym idzie samopoczucie, samoocene Smile

POWODZENIA, będę śledził ! Smile

Nie polecam a6w ze względu na duże obciążenia kręgosłupa Wink
Subskrybuje wątek oczywiście i powodzenia .


RE: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - gruczar - 23-10-2014 21:07

@sanki123 jak masz czas to mógłbyś napisać jakiś prosty programik do zakładania kont na fb + weryfikowania tymczasowego maila (10minutemail.net) ze wsparciem proxy.