Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash (/Temat-Kontakt-z-ekipa-FireCash-Ogolnie-o-FireCash-44939)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - rasta - 12-12-2011 15:58

a jakie są stawki w tych krajach
Norwegia
Francja
Holandia


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - malpa2 - 12-12-2011 16:33

Wejdź na FC i sobie zobacz na firecash.org jakie dany kraj ma oferty i stawki, ale z tego co wiem to są to kraje o wysokich stawkach za pobranie Wink


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - Madroxx - 12-12-2011 16:52

Ostatnio chciałem pobrać plik, wypełniłem wszystko, aktywowałem ale mi nie zaliczyło Sad 2 razy próbowałem.


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - HeniutX - 12-12-2011 16:58

Polecam FC. Smile
Łatwo można zarobić, szybki i dobry kontakt z ekipą, duże stawki, po prostu nic tylko zarabiać :>


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - Sloniasek - 12-12-2011 18:35

Pamiętajcie że aby zaliczyło wam pobranie musicie wpisać prawdziwe dane, inaczej nie zaakceptuje oferty.


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - FireMedia - 19-12-2011 11:20

A tutaj małe porównanie kilku serwisów PPA w rankingach Alexa:
http://traffic.alexa.com/graph?&w=400&h=220&o=f&c=1&y=u&b=ffffff&n=666666&r=6m&u=firecash.org&&u=cashfile.org&u=sharecash.org&u=goupload.net&u=get4file.com&
http://traffic.alexa.com/graph?&w=400&h=220&o=f&c=1&y=b&b=ffffff&n=666666&r=2y&u=firecash.org&&u=cashfile.org&u=sharecash.org&u=goupload.net&u=get4file.com&
Jeszcze trochę i sharecash się schowa! Dodgy


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - Admin - 19-12-2011 11:26

wykres firecasha wygląda jak EKG zawałowca Big Grin


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - FireMedia - 24-12-2011 18:41

Korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkim Wesołych Świąt, rodzinnych, przede wszystkim spokojnych i udanych, wielu fajnych prezentów danych i otrzymanych. Jak również szczęśliwego Nowego Roku, aby był on lepszy od tego 2011, pełen radości i spełnienia wszystkich marzeń. Oficjalnie życzę wielkich zarobków i znakomitych nisz w nowym 2012 roku Smile
Merry Christmas and Happy Fire New Year !


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - kafnet - 03-01-2012 20:28

Witam, jestem nowym uzytkownikiem i mam kilka pytań a mianowicie umiesciłem plik 5 mb i wszedłem w niego i zaczołem a raczej tylko jedną wypełniłem z IPOD, przyszły smsy itp ale nic nie zapłaciłem, nie moglem tego pliku pobrać w takim razie musze wszystkie ankiety polskie wypełniać? A czy jezeli wypełnie jedną ankiete to pieniazki otrzyma sie bez nawet pobrania? Bo tak zrobiłem (test) i zliczyło mi ale martwie sie czy nie cofną mi pieniedzy i jezeli tak to kiedy zazwyczaji cofana jest kasa.


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - FireMedia - 04-01-2012 17:20

Aby pieniądze trafiły na konto plik nie musi być pobrany, zaliczona musi być jedynie oferta. Pieniądze nie są cofane z konta, wyjątkiem są osoby z wysokim procentem proxy.