Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybieramy najlepszego forumowicza roku 2021! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Wybieramy najlepszego forumowicza roku 2021! (/Temat-Wybieramy-najlepszego-forumowicza-roku-2021-173409)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wybieramy najlepszego forumowicza roku 2021! - ggusiaja - 16-01-2022 22:07

*[FORUMOWICZ ROKU]: Obey93, Owl_, Kryspin
*[SERWIS ZAROBKOWY ROKU]: TextBookers, ySense, Prolific
*[MENTOR ROKU]: Muraszczyk, Mysc
*[ŚMIESZEK ROKU]:Twardy


RE: Wybieramy najlepszego forumowicza roku 2021! - jarunioo7 - 17-01-2022 13:25

*[FORUMOWICZ ROKU]: mahuzz, Ropsont
*[SERWIS ZAROBKOWY ROKU]:
*[MENTOR ROKU]: mysc
*[ŚMIESZEK ROKU]: twardy, Begrezen, helix

[...] żem sie spóźnił Sad


RE: Wybieramy najlepszego forumowicza roku 2021! - Majka - 17-01-2022 14:12

Głosowanie zakończone.
Wyniki wkrótceWink



RE: Wybieramy najlepszego forumowicza roku 2021! - milo - 22-01-2022 13:30

Też już miałem zagłosować, tak jak kolega wcześniej, po terminie, a to chyba dlatego że myli te ogłoszenie "10 Forum Gold dla Każdego! Zagłosuj i Zgarnij Bonus!", które wciąż widnieje w górnej części forum, a jest już przecież po 16 stycznia.


RE: Wybieramy najlepszego forumowicza roku 2021! - Ropsont - 23-01-2022 12:31

(22-01-2022 13:30)milo napisał(a):  Też już miałem zagłosować, tak jak kolega wcześniej, po terminie, a to chyba dlatego że myli te ogłoszenie "10 Forum Gold dla Każdego! Zagłosuj i Zgarnij Bonus!", które wciąż widnieje w górnej części forum, a jest już przecież po 16 stycznia.

Pisałem w zgłoszeniu żeby zamknęli temat, toć to jedno kliknięcie. Najwyżej otworzą go w momencie podania wyników. Ogłoszenie powinno być już dawno zlikwidowane bo wprowadza w błąd i ludzie wchodzą nie patrząc na nic głosują. Więc jedynie usuwają posty głosujących co daje im 2x więcej roboty. No ale nie mój cyrk. Lol


RE: Wybieramy najlepszego forumowicza roku 2021! - Majka - 23-01-2022 18:49

Dziękuję wszystkim za uwagę!

Oto wyniki:
https://zarabiam.com/Temat-WYNIKI-glosowania-podsumowanie-2021-roku-173520


Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.