Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich (/Temat-Gold-Lead-Nowa-Siec-Znakomitych-Programow-Partnerskich-135973)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Gold Media - 22-07-2016 17:48

Denerwuje się czytając jak jakiś pedał pisze na odległość co innego jak by powiedział wprost Smile Ja więcej sam zarobie jak na tych zacnych userach Smile


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - mikuss - 22-07-2016 17:51

(22-07-2016 17:48)Gold Media napisał(a):  Ja więcej sam zarobie jak na tych zacnych userach Smile

To szerokości bo nie rozumiem sensu prowadzenia serwisu jak ludzie nie są potrzebni, poproś o ban na konto nikt tutaj myślę nie będzie protestował przed takim rozwiązaniem co do CB


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - jarunioo7 - 22-07-2016 17:53

Dobra.. Nie daje moich danych osobowych bylekomu. Tobie tym bardziej nie dam..

Poinformowaliście gdzieś o tym jak działają wasze oferty? To może ja powiem bo stawka 25zł / leada czy tam 11 zł to całkiem sporo ale mało osób orientuje się jak to działa:

"Koszt wysłania SMS wynosi 2x 25 zł 30.75 zł brutto oraz w drugim etapie 2x 25,00 zł 30,75 zł brutto."

Użytkownik wchodzi na strone, chce wypełnić oferte i wyświetla mu się informacja o premium sms. A dokładniej:

[Obrazek: 767bc72a1fd24bf69e95c64fc459cf48.png]

Po wypełnieniu oferty pojawia mu się napis:
"GRATULUJEMY! WYGRYWASZ KARTĘ PODARUNKOWĄ
Jeszcze tylko musimy zweryfikować twoją tożsamość
Prosimy wysłać 2x SMS o treści HP.NEW pod numer: 92550
Następnie wpisz otrzymane kody poniżej:
Uwaga: Wysłanie 2 sms jest niezbędne, inaczej aplikacja nie zadziała."

A użytkownik gold-lead.pl dostaje tylko jednego leada..

Powiedz mi czy pisanie:

"GRATULUJEMY! WYGRYWASZ KARTĘ PODARUNKOWĄ
Jeszcze tylko musimy zweryfikować twoją tożsamość"

jest legalne? Dalej chcesz mnie straszyć sądem?

(22-07-2016 17:48)Gold Media napisał(a):  Denerwuje się czytając jak jakiś pedał pisze na odległość co innego jak by powiedział wprost Smile Ja więcej sam zarobie jak na tych zacnych userach Smile

Strzał w stopę.. Xpokerface


EDIT:

(22-07-2016 17:44)Gold Media napisał(a):  Macie Racje Smile Temat do zamknięcie Proszę o usunięcie
A wam Dziękuje za miłe słowa Pozdrawiam.


Widzę że już po serwisie.. Nie zapomnijcie zmienić tego NIP'u w regulaminie bo dalej nie zmieniony na prawidłowy.. Smile


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Gold Media - 22-07-2016 17:53

Poprosiłem już o usunięcie tematu ośle pisałem wcześniej.

Jest legalne .... Smile nie wiesz jak działa system Smile


Serwis ma się dobrze i będzie się szybciej rozwijał niż twój umysł.


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - mikuss - 22-07-2016 17:57

(22-07-2016 17:53)Gold Media napisał(a):  Poprosiłem już o usunięcie tematu ośle pisałem wcześniej.




Serwis ma się dobrze i będzie się szybciej rozwijał niż twój umysł.

Piękny słownik do ludzi z których mogłeś mieć zarobek.
Dorośnij dzieciaku

@[piotrekprorok] Obrażanie innych i im ubliżanie nie będzie chyba w Naszej forumowej rodzinie tolerowane Smile


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Gold Media - 22-07-2016 18:00

Mikus czekaj na wiadomość od wp za robienie emaili botem postanowiłem zgłosić sytuacje Smile
Czy to jest legalne ?


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Vasaki - 22-07-2016 18:09

(22-07-2016 17:53)Gold Media napisał(a):  Poprosiłem już o usunięcie tematu ośle pisałem wcześniej.

Jest legalne .... Smile nie wiesz jak działa system Smile


Serwis ma się dobrze i będzie się szybciej rozwijał niż twój umysł.

Zaczerpnięta informacja od właściciela jednego z serwisów i potwierdzona przez drugiego właściciela konkurencyjnego serwisu.
W przypadku gdy oferta informuje jednoznacznie o zawarciu umowy na odległość w tym wypadku jest to jasna informacja o wygraniu karty to osoba weryfikująca ma obowiązek tę kartę przekazać.
W innym wypadku dochodzi do oszustwa i może podlegać ble ble ble ble...
Dalej już nie chce mi się przepisywać co fajniejszych fragmentów Smile

Ale po tym jak zobaczyłem TO:
http://www.se.pl/wiadomosci/polska/wytropili-ich-po-sladach-krwi_220175.html

Powiedziałem sobie, że jeżeli taką robotę potraficie spierdzielić to spierdzielenie loading page to żaden problem już Big Grin

Zostań moim mentorem Big Grin!
Lekcja pierwsza: jak otworzyć serwis PPA?
- Otwierasz
- Nie zmieniasz nic w regulaminach itp. (bo i po co)
- Informujesz o tym największe forum o zarabianiu przez internet w Polsce
- Wykłócasz się z nimi
- Wyzywasz ich od $%#@$%
- Prosisz o zamknięcie tematu jednocześnie licząc że sąd uzna ich reakcje za agresywną i zażąda wypłaty zadośćuczynienia za krzywdy psychiczne
- Liczysz pieniądze Smile


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Damian0820 - 22-07-2016 18:10

Zamkną go w łagrze. Coraz bardziej się pogrążasz.


Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Coristo - 22-07-2016 19:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.