Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. (/Temat-iCharge-zamkniecie-programu-wyjasnienie-sytuacji-co-dalej-80836)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Sloniasek - 01-12-2013 11:03

Mi się wydaje że oni zamknęli iCharge bo zapewne McDonald złożył na nich donos do prokuratury w sprawie tego programu partnerskiego.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Avible - 01-12-2013 12:31

Niby McD się wypowiadało, że prawnicy już nad tym siedzą, a to raczej nie jest firma która mydli takimi tekstami oczy.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - MadBull - 01-12-2013 15:06

(01-12-2013 12:31)Avible napisał(a):  Niby McD się wypowiadało, że prawnicy już nad tym siedzą, a to raczej nie jest firma która mydli takimi tekstami oczy.

Jak go udupią to jeszcze lepiej dla nas i gorzej dla tego pajaca.
Przydałby mu się chociaż zawiasy jak nie pudło chociaż na rok. Tam by go przeszkolili.
Może to was oduczy wchodzić w pseudo programy partnerskie prowadzone przez pseudo gwiazdki.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - x44457x - 01-12-2013 22:04

i teraz się dziwicie , że ES tak długo zwleka nad wydaniem kreatora ? to nie jest taka prosta sprawa jak widać..


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - daniel42na - 01-12-2013 22:20

Przecież kreator to była od początku ściema która miała Was trzymać z dala od konkurencji :|


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - surfer0700 - 02-12-2013 11:27

https://www.facebook.com/photo.php?v=329081193900195

Jak widać paN kaszubski zaszalał za pieniądze które na was zarobił Lol


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - lorkos - 02-12-2013 16:02

Każdy dostał pieniądze tak jak ja ? Jeżeli tak to nie wiem czemu nazywacie ich oszustami itp


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - ICanTrollU - 02-12-2013 16:04

wysyłam linki do portali Smile
dajcie nazwy, bo nie dam tak tego zostawić Tongue


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Avible - 02-12-2013 16:59

lorkos - jakby wszyscy dostali to by był mniejszy problem.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - DawidFB - 02-12-2013 18:35

(02-12-2013 16:02)lorkos napisał(a):  Każdy dostał pieniądze tak jak ja ? Jeżeli tak to nie wiem czemu nazywacie ich oszustami itp
Oj Kaszubski i tak już tego nie odkręcisz Smile