Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Yachu - 01-08-2012 19:31

Gratki Smile Ja zarabiam z pomocą Diqtiona dopiero od 3 dni, nic na razie nie wpadło. Ale muszę być cierpliwy i czekać Big Grin


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - startchips - 03-08-2012 15:22

Napisałem do użytkownika, jak będzie się coś dziać napiszę Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - octawius - 03-08-2012 17:18

3 tygodnie minęły Big Grin Przy praktycznie zerowym wkładzie czasu ;D I pierwsze pobranie wpadło ^^ nie za wielkie ale coś się dzieję Big Grin


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Yachu - 03-08-2012 19:17

(03-08-2012 17:18)octawius napisał(a):  3 tygodnie minęły Big Grin Przy praktycznie zerowym wkładzie czasu ;D I pierwsze pobranie wpadło ^^ nie za wielkie ale coś się dzieję Big Grin

Dałeś mi nadzieje na jakieś pobranie Big Grin Wprawdzie nie działam długo, bo kilka dni, no i nie opierdzielałem się. Tylko czekać aż coś wpadnie Cool

PS. No i długo nie musiałem czekać. Jest pierwsze pobranie Today's total earnings $0.57
filecom.net NEW ZEALAND $0.57. Jeszcze raz polecam Diqtiona Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Petr0 - 04-08-2012 19:37

Już ponad 2 tygodnie zarabiam a raczej staram się zarabiać z Dawidem. Jak narazie moje zarobki wynoszą 0 ale myślę, że już niedługo się to zmieni, bo on naprawdę potrafi uczyć.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Kzn - 05-08-2012 08:09

Dawid - Diqtion oferuje bardzo dużo pomocy.
Doradził mi z wyborem domeny.
Pomógł wiele z ustawieniem szablonu wordpressa i nie tylko.
Dał parę nisz na start i powiedział jak ich szukać.

Narazie mam koło 7 wpisów ale przy 20-30 zaczynamy promocje serwisu i wtedy się zobaczy efekty. Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - patyk339 - 05-08-2012 08:22

@Kzn: Tak samo mi pomógł, tylko mam na bloggerze Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - tollusiek - 05-08-2012 11:42

Koledzy wyżej, widzę że mamy wiele wspólnego Smile
Diqtion - nie dawaj mi reputa, przecież nie udzielam się w temacie dla nich Tongue

//

Mówiłem chyba coś, nie? 4


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - startchips - 05-08-2012 21:18

Diqtion odpisuje na wszystkie e-mail !. Polecam, po prostu robicie to co każe po kolei i możecie osiągnąć sukces, zamieszczam już posty na blogu, mam ok. 20, dobije do 30 może troszkę więcej na drugi dzień i zwracam się do niego o promowanie bloga. Myślę, że i w tym pomoże i zobaczymy efekty Wink.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 08-08-2012 14:37

Wypłata za lipiec doszła Wink

http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-2149

Dzięki ekipo!