Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! (/Temat-dungeons-treasures-com-zarabiaj-grajac-w-gre-RPG-26050)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- MoneyMaker - 21-03-2009 19:33

mko101 napisał(a):A ile muszę dostać Woundów żeby stracić życie?
możesz mieć max 5 ran (wound), przy następnej tracisz życie (życia są 3 na 1 dzień rozgrywki). Ale dobrze jest przed walką zaopatrzyć się w eliksiry zdrowia i obrony (defense), które możesz kupić okazyjnie w Markets (czyli od innych graczy).

FAQ do DT > http://www.dtonline.fora.pl/pytania-problemy,10/faq-najczesciej-zadawane-pytania,6.html


- Boro! - 21-03-2009 19:48

da się gdzieś sprawdzić "moc" miecza. Tzn. który jest lepsze. W labiryncie znalazłem 3 miecze i nie wiem który jest najlepszy. Patrzyłem po cenie jaką oferuje sklep za danym miecz ale nie wiem czy to jest miaro dajny test. Macie na to jakieś inne sposoby?
Aha nie ma ich w sklepie.


- mko101 - 21-03-2009 20:15

A ja mam takie pytanko, którego nie było w FAQ. Mam czar na życie. Jak je użyć?


- Boro! - 21-03-2009 20:24

jak jesteś w labiryncie to klikasz na niego. I się używa. Nie pamiętam dokładnie ale trzeba chyba jeszcze "Yes" kliknąć ale nie jestem pewien :-P


- MoneyMaker - 21-03-2009 21:35

"moc", czyli wartość artefaktów zależy od ilości plusów oraz własności magicznych, które są w opisie jednostki, np mój miecz Sword of Brira +4, ma dodatkowo +1 water magic, +1 fire magic i +1 fire defense magic, więc krótko mówiąc jest nieźle wypasiony :->

oczywiście najprościej jest ocenić artefakt po cenie, i nie ma co ukrywać, trzeba na porządne narzędzia pracy trochę wydać ... niestety


- Boro! - 21-03-2009 21:39

a wiesz jak zwiększyć punkt magi. Ale nie tymczasowy tylko na stałe no i jak się ową magią posługiwać ?


- MoneyMaker - 21-03-2009 22:03

chodzi ci o punkty magii postaci ? Tyle wyczytałem, że czarów można używać nie prędzej niż po osiągnięciu 10 poziomu postaci, więc chyba dopiero wtedy będzie można rozwijać swoje zdolności magiczne.

Aha, czym większy poziom doświadczenia posiada nasza postać (XP) tym więcej złota (gold) znajdujemy, więc warto zażyć po zejściu do lochu, Potion of Learning (i to najlepiej oznaczony +2) - działa określony czas po zażyciu, chyba 120 min


- Boro! - 21-03-2009 22:14

MoneyMaker, mam te potiony :-D
jutro na mapce sobie zażyje takiego ciekawe czy mi da dużo expa :idea:


- mko101 - 21-03-2009 22:15

Ja też :-> A jeśli skończył mi się dzisiaj limit Tavern to nic nie mogę już robić?


- Boro! - 21-03-2009 22:17

mko101, pełno rzeczy możesz robić. Ale na większość trzeba mieć te kody które są płatne. Ale jeśli nie wykorzystałeś to powinieneś mieć darmowy los na loterii :-P