Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Magisterek- oszust! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Magisterek- oszust! (/Temat-Magisterek-oszust-140852)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Magisterek- oszust! - Magisterek - 27-11-2016 15:20

(27-11-2016 12:06)fusek napisał(a):  
(26-11-2016 22:53)Magisterek napisał(a):  @UP

Ale tu chodzi o 3 dyszki, na których np. biedne dzieci by też dobrze wyszły, ale wstrzymam się z jakimkolwiek działaniem czekając na jej wypowiedź.

i Ty oczywiscie te pieniadze na te biedne dzieci byś przeznaczył.

Może nie jestem kimś kto siedzi na forum i tylko komentuje jak Ty? Pisząc takie coś miałem przed oczami od razu myśl że - idę na pocztę, wysyłam, biorę druczek, wstawiam z nickiem na forum - proste? Proste.

rachman, nie odnosiłem się w tamtym momencie do Ciebie.

Majka, więc co z tym? Ja powiedziałem, nie mam zamiaru wysyłać tego "poszkodowanemu", i nawet siłą tego nikt ze mnie nie zedrze, mogę wysłać wszędzie, każdemu byleby nie jemu - albo pozostaje mi prosić o bana, proste.

@EDIT

I ludzie, czytajcie ze zrozumieniem, nie wysłałem mu złego kodu - lecz wykorzystałem go po dwóch godzinach po tym jak napisałem że zakup już mnie nie interesuje.

@EDIT2

I prosiłbym Majkę o odpisanie na pw, bo już nie chce mi się tu zaglądać, a jeśli dostanę bana to będzie jasna odpowiedź. Smile


RE: Magisterek- oszust! - devilll - 27-11-2016 15:33

Ja nie wiem dlaczego ten temat wciąż istnieje Smile Za niedługo to wypowie się Maciej Friedek i Sebastian Wątroba z W-11.

Przecież to proste, albo Magisterek oddaje mu BTC które adis mu wysłał, albo leci z banem.

Zgłosiłeś się człowieku po wymianę do Adisa, wysłałeś mu PSC, on Tobie BTC, a ty dodatkowo zajumałeś swój PSC wcześniej wysłany a BTC nie oddałeś, no kradzież.

Z czystej, ludzkiej przyzwoitości powinieneś mu te BTC zwrócić.


RE: Magisterek- oszust! - fusek - 27-11-2016 17:20

(27-11-2016 15:20)Magisterek napisał(a):  
(27-11-2016 12:06)fusek napisał(a):  
(26-11-2016 22:53)Magisterek napisał(a):  @UP

Ale tu chodzi o 3 dyszki, na których np. biedne dzieci by też dobrze wyszły, ale wstrzymam się z jakimkolwiek działaniem czekając na jej wypowiedź.

i Ty oczywiscie te pieniadze na te biedne dzieci byś przeznaczył.

Może nie jestem kimś kto siedzi na forum i tylko komentuje jak Ty? Pisząc takie coś miałem przed oczami od razu myśl że - idę na pocztę, wysyłam, biorę druczek, wstawiam z nickiem na forum - proste? Proste.

od lipca wrzuciles tu 440 postów (3.22 postów dziennie | 0.03 procent wszystkich postów)

ja od 2010 roku 1,973 (0.81 postów dziennie | 0.13 procent wszystkich postów)


hipokryto.


RE: Magisterek- oszust! - Majka - 27-11-2016 17:28

Koniec dyskusji Panowie!

Magisterek - ban

PS: Magisterek dałam Ci wielką szansę. Oddał byś kasę, którą powinieneś oddać nawet z grzeczności i myślę bez bana by się obyło. Wybrałeś bana więc temat wyjaśniony.