Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 21-06-2012 21:48

poczekajcie do środy !


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 22-06-2012 07:47

szpilmen taka sama sytuacja jak u góry. Mogę dać Ci dostęp do mojego konta Cashbuzz i się przekonasz, że każdy plik ppadl został u mnie pobrany tylko raz, a mam przy jednym linku -1 punkta. Ale chyba można zostawić ten link, i nie odejmie mi tego punktu?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 22-06-2012 18:45

Czekam na v2, jak bedzie nadal taka lipa z ofertami to sobie odpuszcze... Zarabiać Tysiące na uploadzie jak to w tytule zawarte to sie nie da Tongue O stówkach też chyba można pomarzyć z takimi ofertami. Serwis super, idea super, a FC/CB leży z ofertami...


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - ibra1906 - 22-06-2012 18:59

Dokładnie tak jak Mosiek20 pisze .. Idea super lecz niestety materiał na to niezbyt


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 22-06-2012 19:06

Nie mówcie głupot. Ja dziennie zarabiam +5$ , więc dziennie mam około 15zł. Na miesiąc zarabiam z PPadownload około 400zł


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - [T] r u a n [T] - 22-06-2012 19:42

kiedy chce dodac swoj link wyskakuje zawsze komunikat ze bledne haslo lub nick, nie ma opcji.Zobaczylem tak na probe,zmienilem na inne i znow to samo


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - goblinX - 22-06-2012 22:05

(22-06-2012 19:42)[T] r u a n [T] napisał(a):  kiedy chce dodac swoj link wyskakuje zawsze komunikat ze bledne haslo lub nick, nie ma opcji.Zobaczylem tak na probe,zmienilem na inne i znow to samo

Dodając link, musisz podać nick i hasło z hostingu FC/CB . Sprawdź czy wpisujesz poprawnie (duże litery) ?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - milosz998 - 22-06-2012 22:25

ja z 3 kart sim - 6 zł
mam 18,19$ co daje mi ponad 61 złotych. 55 zela na plus. Nie opłaca sie?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 22-06-2012 22:35

(22-06-2012 19:06)Kabajana napisał(a):  Nie mówcie głupot. Ja dziennie zarabiam +5$ , więc dziennie mam około 15zł. Na miesiąc zarabiam z PPadownload około 400zł

A ilu starterów do tego Ci trzeba? Mi na przykład ofert nie zalicza, no góra jedną, a wiem że wszystko robię jak należy. Oczywiście w teorii da się nawet o wiele więcej zarobić ale nie wiem czy to kwestia szczęscia że Ci tak dobrze idzie czy większość userów coś robi zle. Nawet nagram Ci jak robie oferty jak nie wierzysz że tak lipnie u mnie Smile Normalnie jak uparcie stoisz przy tym że wszystko gra to napisze do Ciebie na gg i krok po kroku powiesz mi co mam zrobić i Ci to nagram Smile I oferta nie zadziała Smile
Nie mówiąc już o tych co chca być na ppadownload, a maja zmienne ip.

(22-06-2012 22:25)milosz998 napisał(a):  ja z 3 kart sim - 6 zł
mam 18,19$ co daje mi ponad 61 złotych. 55 zela na plus. Nie opłaca sie?

Opłaca się opłaca ale nie oszukujmy się z ofertami jest lipa, co chwila inne działają a większośc nie działa. Zamiast je powywalać to trzymają je na chama.

FC/CB Nie działaja oferty-Wywalić je! Zostawcie te na 100% działające i zadbajcie wkońcu o jakość a nie ilość...


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 23-06-2012 08:26

Dziennie używam jednego/dwa starteru