Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RewardingWays - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: RewardingWays (/Temat-RewardingWays-51774)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Nowy serwis - bardzo pozytywny!Dowód wypłaty! - diavolo1991 - 21-05-2012 20:25

Zarejestrowałem się z refa Smile Zobaczymy co z tego będzie Smile


RE: Nowy serwis - bardzo pozytywny!Dowód wypłaty! - ovvner - 24-05-2012 08:11

He, mi "autosystem" zbanowal konto za niby " multi konta" - czyli ze robilem sobie xx kont ,potem admin zaczal mi podawac wasze nicki ze to niby moje konta Big Grin ale nie przewidzial chyba tego ze mieszkam w belgii a wasze reffy sa z pl ip , sie ciut zasapał jak mu o tym wspomnialem aczkolwiek decyzji nie zmienił... xd


RE: Nowy serwis - bardzo pozytywny!Dowód wypłaty! - Fidziak30 - 24-05-2012 10:37

Ja na tym serwisie dostałem bana za nic :/ miałem może z 6 centów i parę punktów dałem sobie spokój wchodzę jakoś ostatnio a tam ban. hehe


RE: Nowy serwis - bardzo pozytywny!Dowód wypłaty! - ovvner - 24-05-2012 12:12

Ja i tak wyciagnelem tyle ile moglem w tak krotkim czasie tj. okolo 40 -50 $ w 4 dni to chyba niezle Big Grin


RE: RewardingWays - HardCoreSex - 01-06-2012 13:16

Pitn86, piszesz że po zarejestrowaniu z ref linka i napisaniu na priv oferujesz pomoc, napisałem i nic nie odpisałeś...

@edit
Lol. 1.75$ w 10 minut, super sprawa.

@edit2
Jeb .
Cytat:Your account is currently marked as "Cheater". If you need any help please feel free to send us an help ticket.
Ktoś wie czemu tak się stało? Napisałem narazie do nich wiadomość...


RE: RewardingWays - nofuture - 01-06-2012 20:11

Git Strona


RE: RewardingWays - [T] r u a n [T] - 01-06-2012 20:15

Kod:
@edit2
Jeb .
[quote]Your account is currently marked as "Cheater". If you need any help please feel free to send us an help ticket.[/quote]
Ktoś wie czemu tak się stało? Napisałem narazie do nich wiadomość...

Pradopodobnie zanotowali u ciebie inne IP z ktorego logowales sie na Twoje konto.Mialem ten sam przyklad logujac sie z telefonu.Dostalem bana jako "Cheater" , po czym napisalem ze ta zmiana IP byla spowodowana tym ze wchodzilem z telefoonu bla bla bla . Napisz im tak to cie odbanuja ale tylko raz.Ja przez przypadek wszedlem 2 raz i juz nie dostalem ub a kasa nadal tam jest Smile - Pomogłem? Daj reputka :_


RE: RewardingWays - prymul1 - 01-06-2012 20:34

Ile % dostaje się z poleconego?


RE: RewardingWays - [T] r u a n [T] - 01-06-2012 20:40

25.


RE: RewardingWays - pitn86 - 02-06-2012 02:39

(01-06-2012 13:16)HardCoreSex napisał(a):  Pitn86, piszesz że po zarejestrowaniu z ref linka i napisaniu na priv oferujesz pomoc, napisałem i nic nie odpisałeś...

@edit
Lol. 1.75$ w 10 minut, super sprawa.

@edit2
Jeb .
Cytat:Your account is currently marked as "Cheater". If you need any help please feel free to send us an help ticket.
Ktoś wie czemu tak się stało? Napisałem narazie do nich wiadomość...

Witaj... przepraszam za brak odzewu... niemniej jednak podałem celowo swoje gg bo zdarza mi się nie zerkać na forum... jeśli potrzebuje ktoś szczegółowych porad zapraszam na gg: 13859950.

P.S. Nie rejestrujcie się z kont O2 bo jest z nimi problem przy weryfikacji.
Pozdrawiam Smile