Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakich działów brakuje Wam na Forum? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Jakich działów brakuje Wam na Forum? (/Temat-Jakich-dzialow-brakuje-Wam-na-Forum-47408)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - Mateush - 24-02-2013 17:24

ok, mogę zrobić ankietę i zobaczymy. Dziękuję za odpowiedź i opinię


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - bios - 24-02-2013 17:25

(01-02-2013 00:17)Arrekin napisał(a):  Pojawił się już tutaj pomysł działu hazardowego, jednak ja mam propozycję by skoro mamy dział zakładów sportowych to zrobić też dział dotyczący pokera. Jest to gra naprawdę obszerna, niezwykle popularna i myślę że taki dział miałby duże szanse się przyjąć i rozwinąć.

Fakt, można by, ale poker nie jest tak popularny jak bukmacherka.


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - Inwestor25 - 27-02-2013 19:04

http://zarabiam.com/Temat-Ankieta-Czy-chcemy-mini-dzial-dla-opcji-binarnych-i-forexa-65490

Ankieta do głosowania, którą stworzył Mateush


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - m4rcin93 - 28-02-2013 14:09

Przydałby się jakiś dział, do którego dostęp by miały odpowiedni osoby ze stażem na forum, które mają pojęcie o zarabianiu itp.
Dostęp nie do wykupienia za FG!

Jest Strefa Wtajemniczonych, do której dostęp mają jakieś typy, co pewnie nie wiedzą nawet co to jest PPA Undecided
Pewnie głównym powodem jest brak selekcji przy kupnie..


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - Sloniasek - 28-02-2013 14:25

(28-02-2013 14:09)m4rcin93 napisał(a):  Przydałby się jakiś dział, do którego dostęp by miały odpowiedni osoby ze stażem na forum, które mają pojęcie o zarabianiu itp.
Dostęp nie do wykupienia za FG!

Jest Strefa Wtajemniczonych, do której dostęp mają jakieś typy, co pewnie nie wiedzą nawet co to jest PPA Undecided
Pewnie głównym powodem jest brak selekcji przy kupnie..


Masz rację, niektóre osoby w Strefie Wtajemniczonych zamiast korzystać z tego co tam jest to zakładają tematy z pytaniem typu "gdzie zdobędę dużo lajków na fb"
Nie jest to raczej dział gdzie zadaje się pytania tylko osoby wrzucają tam sposoby zarobku bądź jakiś przydatny program dzięki któremu np. wypromujemy film.


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - daniel42na - 28-02-2013 14:28

Co racja to racja, w strefie teraz więcej tematów typu "gdzie znajde" "jak zrobie" niż konkretów..
Broń boże wstawić coś przydatnego, to zaraz jakieś neosy wypłaczą się na lcp co oni tu nie widzieli Undecided


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - Admin - 28-02-2013 16:51

Oczekuję konkretnych propozycji nie offtopu o strefie Smile Macie lepszy pomysł to go przedstawcie, być może wdrążymy coś nowego.


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - daniel42na - 28-02-2013 18:18

Ciężko wykombinować coś konkretnego ale prawda jest taka że strefa wtajemniczonych przestała już nią być po części..
Zastanawiam się na przykład nad (pod)działem do którego aby wejść należy dać coś od siebie, czyli założyć rekrutacyjny temat który wniesie coś ciekawego a zarazem nowego.. taki temat wymagał by weryfikacji przez jedną osobę(jeśli się nadaje - dostęp, jeśli temat jest zbyt słaby - narka).
W ten sposób mieli byśmy pewność, że nowa osoba która przyjdzie nie będzie tylko "paczeć" i świstać "tajnymi" rzeczami na prawo i lewo, bo sama nie chciała by zostać potraktowana w ten sposób.
Oczywiście tymi "rzeczami" nie mogą być ogólnodostępne metody, lecz takie które powinny zostać w ograniczonym gronie osób.

Mam nadzieje, że moje wypociny są choć odrobine zrozumiałe. Big Grin
Sam nie wiem czy to ma jakikolwiek sens, niech wypowiedzą się inni.. Wink


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - Admin - 28-02-2013 18:24

@up

"PRAWIE" niczym się to nie różni od obecnego stanu, ktoś znajdzie coś średnio ciekawego wyśle i dostęp też musiałby dostać Smile
jednak trzymaj się głównego tematu jeśli chcesz porozmawiać o strefie załóż osobny temat, również w tym dziale.


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - Evid3nce - 28-02-2013 18:46

W dziale "Bukmacherstwo" można by zrobić poddział bukmacherka tradycyjna i bukmacherka online Wink