Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Szybkie wyświetlenia na shorte.st itp. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Szybkie wyświetlenia na shorte.st itp. (/Temat-Szybkie-wyswietlenia-na-shorte-st-itp-96369)

Strony: 1 2 3 4


RE: Szybkie wyświetlenia na shorte.st itp. - Xyrus - 20-08-2014 22:10

Ja mam szczęście bo moge zmieniać IP Tongue
Sposób dobry, ale powoli idzie, średnio, przynajmniej u mnie, 100 wyświetleń na 20 minut.

Jest tylko jeden problem Tongue
Dostałem bana na 1 konto,
zmieniłem IP założyłem 2.
Wysłałem 50 wiadomości i Ban Tongue


RE: Szybkie wyświetlenia na shorte.st itp. - developedmon - 21-08-2014 18:59

jak wy dostajecie bana ?

ja spamuje nie wiem ale za przeproszenie w ...uj dużo i tylko mam częściej kody capp


RE: Szybkie wyświetlenia na shorte.st itp. - nzvq - 25-08-2014 16:23

nie wiem o co chodzi ale na explorerze mnie nie banuje, na chrome już tak


RE: Szybkie wyświetlenia na shorte.st itp. - Misiek9219 - 11-09-2014 12:24

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że na niepotwierdzonym koncie i wrzucaniu linków bezpośrednio z short.st bana nie dostawałem. Za to jak skracałem je dodatkowo na goo.gl żeby wyglądały wiarygodniej to ban szedł po 20-30 pytaniach.

Warto sprawdzić jakie ask linki banuję a jakie nie.

Myślę, że trzeba mieć zweryfikowane konto i puszczać linki bez dodatkowego skracania i będzie git Smile


RE: Szybkie wyświetlenia na shorte.st itp. - jarunioo7 - 11-09-2014 14:02

Spróbuje na weekend tej metody i podziele się wrażeniami Smile Mam nadzieje że będzie chociaż ten 1$ na godzine. Pocieszeniem jest to że porobimy tak godzinkę, a pytania przecież nie są kasowane - tylko zostają.. I każda osoba która wejdzie w profil ofiary, prawdopodobnie wejdzie w ten link - chociaż z ciekawości.. Wink


RE: Szybkie wyświetlenia na shorte.st itp. - jarunioo7 - 14-09-2014 15:25

Popracowałem 15 minut.. Zobaczyłem że nawet jednego wejścia nie ma - i odpuściłem.. Żeby zarobić tego 1$ na godzine to potrzebne ok 600 wyświetleń. Czyli na 15 minut powinienem uzbierać 150 wyświetleń. Jeśli nie będzie - sposób nie warty zachodu Smile Napisze za kilka godzin czy ktokolwiek wszedł.. Smile


RE: Szybkie wyświetlenia na shorte.st itp. - Darven - 14-09-2014 15:47

Czekam, jak wyniki będa w miarę zadowalające to i ja się w to piszę Big Grin


RE: Szybkie wyświetlenia na shorte.st itp. - jarunioo7 - 14-09-2014 17:18

Po 2 godzinach oczekiwań ---> 0 wyświetleń :o Dziwne bo wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcjami, nawet wyłączałem opcje "Zapytaj anonimowo" bo niektórzy na anonimki nie odpowiadają - a tu 0 totalne.. :/

Pytania wysłałem do około 100 użytkowników, liczyłem że coś z tego będzie i totalnie się zawiodłem.. Nie polecam :x W najlepszym przypadku i tak ten sposób nie da godziwej stawki za godzine Smile Dla mnie miało to być "uzupełnieniem" dotychczasowych dochodów ale niestety nie można nawet na to liczyć..


RE: Szybkie wyświetlenia na shorte.st itp. - Darven - 14-09-2014 18:45

Może poczekaj do jutra, może coś wpadnie ;p


RE: Szybkie wyświetlenia na shorte.st itp. - Kickster - 14-09-2014 21:47

jeśli ask to tylko botem bo tak to strata czasu :x