Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Alkohol - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Alkohol (/Temat-Alkohol-39621)

Strony: 1 2 3


RE: Alkohol - n1dor - 08-07-2011 08:37

Nie znałem takiego piwa, tylko niech ktoś powie, jaki jest sens picia piwa bezalkoholowego ? To tak jak bys pił wódke o ktora ma 0,4% - bezsensu.

@Ta Łomża Miodowa to taka dobra? Zawsze Lecha piję, ale nie miałem okazji posmakować Łomży.

Co do pytania to Łomża Miodowa jest dla mnie dobra, ale to zależy od gustu, jednemu smakuje drugiemu nie, mi osobiście tak, tylko że nie w duzych ilościach bo jest za słodka Big Grin


RE: Alkohol - Underlay - 08-07-2011 13:21

Co wy macie takie uprzedzenia do piwa bezalkoholowego?
Produkują to i ktoś to jednak pije.


RE: Alkohol - n1dor - 09-07-2011 09:53

Pija to przedewszystkim kierowcy, aby po jednym piwie mogli jechac dalej, ja pilem raz lecha bezalkoholowego i pije sie go, hmmm beznadziejnie. Nie ma tego smaku co prawdziwe zimne piwko z kolegami na ławeczce Wink


RE: Alkohol - xBlackxK - 11-07-2011 14:41

Ja wam powiem takSmile Pijcie jakie chcecie piwo ale zazwyczaj policja widząc młodzież z alkoholem to podchodzi i uprzejmie mówi żebyśmy poszli gdzieś na pobocze bo ludzie chodzą i zaś się skarżą jak lata taki 16 latek z browaremSmile
Ogólnie gorzej jest ze strażą miejską miałem taki przypadek gdzie policja mi nic nie zrobiła, a spotkałem się z strażą miejską i choć piwo było zamknięte to musiałem je otworzyć i wylać....
Po prostu mundurowi nie raz przymykają oko a nie raz nieSmile)


RE: Alkohol - adik0070 - 11-07-2011 14:59

Mi się jeszcze przypomniało jak w tego sylwestra te je***e sz***y wylały nam litr wódy i 2 szampany(wina musujące ;d).

I to w sylwestra..



----------------------------
Dzięki paskur za warna. Alkohol to alkohol, ale cóż Tutor. ;d


RE: Alkohol - paskur - 12-07-2011 00:23

@up totalny offtop = warn


RE: Alkohol - patyk339 - 21-07-2011 16:16

Przeczytałem cały temat i ten paragraf: Art. 46. 1. Napojem alkoholowym w rozumieniu niniejszej ustawy jest produkt przeznaczony do spożycia zawierający alkohol etylowy w stężeniu przekraczającym 0,5%.
Zrozumiałem tyle, że mogę teraz iść do sklepu(mam 12 lat) i poprosić sprzedawcę\czyni aby mi podała Lecha Free. (Lech Free ma mniej niż 0,5%.) A gdy się nie zgodzi powiedzieć jej ten paragraf i wtedy powinna mi sprzedać czy tak?