Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wośp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wośp (/Temat-Wosp-160555)

Strony: 1 2 3


RE: Wośp - Krakersik - 14-01-2019 23:54

Chcesz wrzucić do puszki... wrzuć, chcesz pomóc - pomagaj. Tylko nie reklamujmy w mediach WOŚP za darmo, jest masa organizacji. Dlaczego ta ma być na "uprzywilejowanym" miejscu...


RE: Wośp - Tidus - 15-01-2019 04:01

(14-01-2019 23:54)Krakersik napisał(a):  Chcesz wrzucić do puszki... wrzuć, chcesz pomóc - pomagaj. Tylko nie reklamujmy w mediach WOŚP za darmo, jest masa organizacji. Dlaczego ta ma być na "uprzywilejowanym" miejscu...

A dlaczego jakakolwiek inna ma być? Każda akcja niosąca ze sobą pomoc innym powinna być i jest promowana w mediach. Chcesz wrzucić do puszki, pomóc, oglądać - wrzucaj, pomagaj, oglądaj. Nie chcesz - nie rób tego. Chcesz wspierać inną akcję to wspieraj, ale nie szczuj innych akcji charytatywnych skoro nawet nie bierzesz w nich udziału, bo każdy kto wspiera wie jak jest i robi to z własnej woli.


RE: Wośp - fusek - 15-01-2019 05:50

(15-01-2019 04:01)Tidus napisał(a):  
(14-01-2019 23:54)Krakersik napisał(a):  Chcesz wrzucić do puszki... wrzuć, chcesz pomóc - pomagaj. Tylko nie reklamujmy w mediach WOŚP za darmo, jest masa organizacji. Dlaczego ta ma być na "uprzywilejowanym" miejscu...

A dlaczego jakakolwiek inna ma być? Każda akcja niosąca ze sobą pomoc innym powinna być i jest promowana w mediach. Chcesz wrzucić do puszki, pomóc, oglądać - wrzucaj, pomagaj, oglądaj. Nie chcesz - nie rób tego. Chcesz wspierać inną akcję to wspieraj, ale nie szczuj innych akcji charytatywnych skoro nawet nie bierzesz w nich udziału, bo każdy kto wspiera wie jak jest i robi to z własnej woli.

Ale czy on szczuje? Napisał co myśli o reklamowaniu i o uprzywilejowaniu WOŚP przez media. A Ty już go atakujesz ze swoim fanatycznym jadem


RE: Wośp - jarunioo7 - 15-01-2019 14:32

O nie nie, to tak zle ze reklamuja wosp.. Sad a fundacja polsat na polsacie? A fundacja tvn na tvn? A mikołajkowy blok reklamowy? No bez jaj..


RE: Wośp - Patek - 15-01-2019 14:54

(13-01-2019 19:08)Patek napisał(a):  nie wrzucałem i wrzucać nie będę

Zostałem wywołany do tablict tutaj, na PW, oraz gadu - gadu.
Nie mam nic przeciwko całej inicjatywie, jak to sugerował @[radek0389]

Chcesz to pomagasz, nie chcesz to tego nie robisz.
Ja wolę w ciągu roku wesprzeć inne kampanie jak Caritas czy fundację doktora Clowna, niż raz do roku wesprzeć Owsiaka


RE: Wośp - rachman - 15-01-2019 15:17

Widzisz radziu Wink tak czułem i miałem rację - nie warto w życiu coś z góry zakładać - świat nie jest czarno biały hehe Nie tylko wośp-em można innym pomagać.


RE: Wośp - Tidus - 15-01-2019 20:04

(15-01-2019 05:50)fusek napisał(a):  
(15-01-2019 04:01)Tidus napisał(a):  
(14-01-2019 23:54)Krakersik napisał(a):  Chcesz wrzucić do puszki... wrzuć, chcesz pomóc - pomagaj. Tylko nie reklamujmy w mediach WOŚP za darmo, jest masa organizacji. Dlaczego ta ma być na "uprzywilejowanym" miejscu...

A dlaczego jakakolwiek inna ma być? Każda akcja niosąca ze sobą pomoc innym powinna być i jest promowana w mediach. Chcesz wrzucić do puszki, pomóc, oglądać - wrzucaj, pomagaj, oglądaj. Nie chcesz - nie rób tego. Chcesz wspierać inną akcję to wspieraj, ale nie szczuj innych akcji charytatywnych skoro nawet nie bierzesz w nich udziału, bo każdy kto wspiera wie jak jest i robi to z własnej woli.

Ale czy on szczuje? Napisał co myśli o reklamowaniu i o uprzywilejowaniu WOŚP przez media. A Ty już go atakujesz ze swoim fanatycznym jadem

Tylko pierwsze zdanie kierowane jest bezposrednio do Krakersika, wiec nie, nie atakowalem go