Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich (/Temat-Gold-Lead-Nowa-Siec-Znakomitych-Programow-Partnerskich-135973)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Gold Media - 21-07-2016 14:18

Poprawione.


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - vPLN.dll - 21-07-2016 14:28

Po tym jak admin zwraca się do użytkowników widać jakie ma podejście do potencjalnego wydawcy.
Kpina!
Zachowanie w stylu oburzonego nastolatka i ciężko przyjąć na klatę odrobinę krytyki.


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - szykiryki - 21-07-2016 14:37

@up, chcialam to samo napisac.
Mam najlepsze programy, Wy nie umiecie promowac, nic wam nie pasuje i tupie sobie nóżką ze zlości- taki jestem superszef serwisu.
Mało zachęcające, poza tym jak widać mnóstwo dziur w całym serwisie.
Tak czy siak, powodzenia.


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Gold Media - 21-07-2016 14:37

Heh krytykę przyjmuje z pokorą, dziękuje za każdą uwagę co jest nie dopracowane w serwisie i jeśli uraziłem jakiego kol wiek użytkownika to przepraszam Smile


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Hybrid1990 - 21-07-2016 14:40

[Obrazek: konpng_aprwaan.png]

gg administracji podane na stronie głównej serwisu należy do użytkownika forum popek-monster
http://zarabiam.com/Temat-UWAGA-Nowy-oszust-132198?pid=1477406#pid1477406

niecałe 3 miesiące temu Robaczek12 omyłkowo wziął go za oszusta i posypały się bluzgi:
http://zarabiam.com/Temat-UWAGA-Nowy-oszust-132198?pid=1481476#pid1481476



czy osobie prowadzącej serwis wypada tak się zachowywać ?



RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Gold Media - 21-07-2016 14:42

Jest to nasz Support
Zaraz dodam do mnie kontakt jeśli jest taka potrzeba Smile


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - jarunioo7 - 21-07-2016 15:02

Podajecie GG do Supportu z dopiskiem ADMINISTRACJA?

Pozamiatane.. Xpokerface


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Gold Media - 21-07-2016 15:06

Wszystkie dane są uzupełnione.
Nie rozumiem skąd tyle nienawiści i krytyki czym ja wam szkodzę ? Staram się każdemu pomóc udostępniam serwis w którym potrawie każdego naprowadzić na lepszą droge...


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - lukasz16z3 - 21-07-2016 15:11

Co do serwisu to CR jest na mega wysokim poziomie oraz programy wchodzą ładnie Smile Najlepiej aby każdy przetestował i raczej zostanie bo warto wypłaty zaraz po napisaniu na gg do admina Smile Ogólnie polecam serwis i kto chciałby zacząć tam mogę lekko wprowadzić w system zarabiania Smile


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - pietras909 - 21-07-2016 15:11

Widać konkurencyjne serwisy zaczęły już dbać o nową siec Big Grin