Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj (/Temat-Sprzedam-konta-Netflix-Spotify-Tidal-Hbo-Psn-NordVPN-Gmail-Ipla-Cda-Chomikuj-163051)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Shadow271 - 04-08-2019 20:55

Konto netflix 30d działało 7 dni, dostałem nowe, które niestety też długo nie pochodziło, ale otrzymałem całościowy zwrot kosztów Lol


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Tomson - 04-08-2019 23:54

@zarobki11 napisałem na pw, czekam na zwrot kasy


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - zarobki11 - 05-08-2019 09:39

Tomson
Nie wiedzę powodu do zwrutu. Zwrot wykonuje tylko jak coś nie działało co najmniej dwa razy i wiem że nie zadziała. A tobie nawet nie wysłałem kont więc nie zabardzo. Jeśli jako klient nawet nie spytałeś się mnie czy jak zależy ci na czasie to możesz wziąć u konkurencji. Ja nie jestem bankiem do którego wpłacasz i wypłacasz ja już konta opłaciłem więc byłbym w plecy. Ja swoją prace wykonałem i straciłem swój czas.


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Pomidor - 05-08-2019 09:55

Czemu psc 20zl sprzedajesz za 27 zł?


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Tomson - 05-08-2019 12:12

(05-08-2019 09:39)zarobki11 napisał(a):  Tomson
Nie wiedzę powodu do zwrutu. Zwrot wykonuje tylko jak coś nie działało co najmniej dwa razy i wiem że nie zadziała. A tobie nawet nie wysłałem kont więc nie zabardzo. Jeśli jako klient nawet nie spytałeś się mnie czy jak zależy ci na czasie to możesz wziąć u konkurencji. Ja nie jestem bankiem do którego wpłacasz i wypłacasz ja już konta opłaciłem więc byłbym w plecy. Ja swoją prace wykonałem i straciłem swój czas.

- Masz napisane przy kontach które kupiłem "Dużo kont na stanie!!".
- Jednemu z użytkowników forum odpowiedziałeś kilka stron wcześniej w tym wątku że wysyłasz konta w jeden dzień.
- Nigdzie nie wspominałeś, że masz problem z załatwieniem kont i wyślesz je później.
- Chyba logiczne jest to, że skoro kupuję konta to chce je używać a nie otrzymać za 2 miesiące?
- Może po prostu nie sprzedawaj czegoś czego nie masz i nie wciskaj kitu?

Nie otrzymałem kont do tej pory. Nie zamierzam się prosić aż je łaskawie wyślesz. Tak jak napisałem na PW, czekam do piątku na działające konta lub zwrot.


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Gremquen - 05-08-2019 16:33

Nie mogę wysłać PW.
Zwróć mi środki.

W sobotę pisałem czy da radę "na dzis" bo potrzebuje szybko (hehe tego samego argumentu właśnie używałeś wyżej) ?
Odpisałes że da radę tego samego dnia, podałeś adres pp do przelewu.
Kasę wysłałem, odpisałem po 2h że już (okej, była godzina 20, mogłeś już spać czy być na imprezie), ale nadal była sobota.
Potem minęła cała niedziela gdy byłeś dostępny i teraz już mija poniedziałek A konta brak.

Adres paypal albo sobie weź z historii, pisałem w tytule swój nick, albo oczyść skrzynkę to sam prześle.

Gdzieś mam twoje tłumaczenie że konto już oplaciles.


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Cinkowsky13 - 05-08-2019 16:51

Netflix 30dni. 4K


Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Królik524 - 05-08-2019 17:15

Zwykły scam trzeba to olać o tyle

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - zarobki11 - 05-08-2019 18:06

Gremquen - Napisz na pw jeśli masz problem Smile
Królik524 - Mam już ponad 100 kont sprzedanych i wiele zadowolonych klientów. Ale najgłośniej krzyczą osoby które mają z czymś problem. Nie jesteś zainteresowany to nie pisz to nie off topic


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Gremquen - 05-08-2019 18:23

(05-08-2019 18:06)zarobki11 napisał(a):  Gremquen - Napisz na pw jeśli masz problem Smile
nie mogę, bo tak jak pisałem w poprzednim swoim poście - masz pełną skrzynkę.
Próbowałem napisać PW zanim napisałem tamtego posta