Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zły dziennik (/Temat-Zly-dziennik-75068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 24-07-2014 22:18

Up jak widzę na fanpage np 100.000 fanów zasięg posta 8 tys przy naprawdę dobrych tematycznych postach to aż nóż się w kieszeni otwiera Big Grin

Dodatkowo strasznie dużo spamu Big Grin Jeszcze rok temu z facebooka po wrzuceniu kilku postów na fanpage wyciągało się po parę stówek dniówki Big Grin

Z tego co widzę to puste startery dostaje się za darmo Big Grin Ale co to za interes sprzedawać później po 10-20 gr. Gdyby jeszcze ludzie zamawiali bo kilkadziesiąt sztuk na raz, a tak to ktoś kupi 10 i trzeba to pakować i wysyłać żeby zarobić złotówkę Big Grin

Ostatnio przysiadłem nad skryptami żeby zautomatyzować pracę i zdywersyfikować źródła zarobku. Mam już skrypty do pozyskiwania like na facebooku (sprzedaż fiver + allegro) tworzenia linków do pozycjonowania (również fiver i allegro) nie ma z tego kokosów, ale zawsze coś wpadnie bez dużego nakładu pracy.

Z kolegą zainteresowaliśmy się tworzeniem szablonów wordpress i wystawianiem ich np na themeforest.net

Wiadomo, że porządny szablon to mnóstwo pracy + ciekawy pomysł, ale później jest z tego fajny dochód pasywny Big Grin


RE: Zły dziennik - damianus627 - 24-07-2014 23:56

Obecnie na pustych starterach za bardzo nie pofraudujecie. To sam na pełnych starterach bez doładowania(blokada premium).

Co do hurtowych starterów to był bym zainteresowany kupnem tysiąca. Jaka by była cena takiego kompletu? Bo na allegro kupuje po 1zł+.


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 24-07-2014 23:58

Puste to raczej do potwierdzania kont na facebooku. Jeszcze nie myślałem nad cennikiem, postaram się na początku sierpnia mieć gotowe Big Grin


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 27-07-2014 21:15

Kupiłem dziś za 35 zł 2 konta facebook o stażu ponad 3 lata, ponad 1000 znajomych itd. Wysoka jakość, jak nie spamujesz rozsądnie to nie ma możliwości żeby takie konto dostało bana Smile 2-3 godzinki promowania freebiza i konta spłaciły się 10 krotnie Big Grin


RE: Zły dziennik - Zarobiony_Koles - 28-07-2014 17:38

Kto takie konta dostarcza?


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 28-07-2014 18:17

Up kupiłem tu na forum Big Grin

Jako, że ostatnio głośno zrobiło się o skryptach viralnych do facebooka to zrobiłem ciekawy eksperyment. Przygotowałem od nowa layout strony z viralnym skryptem. Ciekawa nisza. Używam programu plik z freebiza. Konwersja ponad 6%. Taka konwersja jest rzadkością, a przy viralce właściwie nie możliwa. Dla porównania przy standardowym wyglądzie strony, podobnej niszy i video konwersja na poziomie 0,6% Big Grin


RE: Zły dziennik - Zarobiony_Koles - 28-07-2014 18:21

To teraz wystarczy mi go przesłać w prezencie i ja skorzystam Big Grin Tylko stronę wystarczyło odświeżyć?


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 28-07-2014 18:30

Zrobiłem ją calutką od zera Big Grin 3 godziny roboty, ale wyszła mega, czuję, że będzie dobrze zarabiać


RE: Zły dziennik - fato - 28-07-2014 21:29

(28-07-2014 18:21)Zarobiony_Koles napisał(a):  To teraz wystarczy mi go przesłać w prezencie i ja skorzystam Big Grin Tylko stronę wystarczyło odświeżyć?


Zarobiony viralek pełno w necie krąży!!


do roboty a nie na gotowe czekasz Huh


RE: Zły dziennik - jarunioo7 - 29-07-2014 16:50

(27-07-2014 21:15)Zły_Szeląg napisał(a):  Kupiłem dziś za 35 zł 2 konta facebook o stażu ponad 3 lata, ponad 1000 znajomych itd. Wysoka jakość, jak nie spamujesz rozsądnie to nie ma możliwości żeby takie konto dostało bana Smile 2-3 godzinki promowania freebiza i konta spłaciły się 10 krotnie Big Grin

No i teraz Szeląg mnie wkurzyłeś xd Konta ode mnie, przyjemnie widzieć że się przydają - i będą przydawały Smile Niedługo też dojdę do takiej wprawy..