Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Same sprawdzone serwisy zarobkowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Same sprawdzone serwisy zarobkowe (/Temat-Same-sprawdzone-serwisy-zarobkowe-66651)

Strony: 1 2


RE: Same sprawdzone serwisy zarobkowe - szybki13 - 26-03-2013 17:05

Witam wszystkich i informuje iż poprawki na stronie zacznę po 01.04 gdyż aktualnie jestem na urlopie i nie mam takiego dostępu do internetu jakiego bym potrzebował. A co do opinii na temat strony, po raz kolejny informuje że nikogo d niczego nie zmuszam, a krytykować potrafi każdy... Stworzyłem stronę z myślą by pomóc innym, ale nie każdy potrafi to docenić... Nic z tego nie mam (a reklamy będą inaczej gdyż sam wiem że jest to trochę odstraszające)

Zmieniając temat wszystkim życzę Smacznego jajka i Wesołych Świąt


RE: Same sprawdzone serwisy zarobkowe - MrocznyKILL - 27-03-2013 15:19

Widzę zmieniłeś kolorystykę według mnie nie jest to zbyt przyjazne połączanie :/
Wiem że zieleń = zaufanie ... ale na www wprost zzielenieć można Tongue


RE: Same sprawdzone serwisy zarobkowe - szybki13 - 28-03-2013 09:35

Zgadzam się iż ten zielony kolor to nie za dobry dobór. Zmieniłem kolorystykę szarą, siwą (jak kto woli). Usunąłem również nie które reklamy...

Zapraszam do współpracy


RE: Same sprawdzone serwisy zarobkowe - szybki13 - 08-04-2013 08:30

Zapraszam na stronę, wprowadzone zmiany wizualne jak i dodana nowa zakładka "Polecane strony" (każdy kto posiada stronę związaną zarabianiem może ją zgłosić, wystarczy wysłać w formularzu link strony, mile widziany banner) zupełnie za darmo (puki co) strona jak na dzień dzisiejszy średnio dziennie ma około 500 wejść (według statystyk serwera) i stale rośnie





RE: Same sprawdzone serwisy zarobkowe - Nicktim - 08-04-2013 09:55

Sorka, ale ta strona wygląda jak @#%^&*! blog na darmowym hostingu.


RE: Same sprawdzone serwisy zarobkowe - szybki13 - 08-04-2013 12:44

XAA.PL to nie darmowy hosting - zanim ktoś coś napisze, niech sprawdzi, ale szanuje każdą wypowiedź


RE: Same sprawdzone serwisy zarobkowe - szybki13 - 08-05-2013 18:22

Nowa odsłona strony

Zapraszam wszystkich

Sprawdzone Serwisy



Same sprawdzone serwisy zarobkowe - Sloniasek - 23-06-2013 09:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.