Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Counter-Strike zmierza na PS3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Nowy Counter-Strike zmierza na PS3 (/Temat-Nowy-Counter-Strike-zmierza-na-PS3-41434)

Strony: 1 2 3


RE: Nowy Counter-Strike zmierza na PS3 - DDK - 26-08-2011 08:43

Sorry za double, ale pojawił się trailer nowego CS:GO .

http://store.steampowered.com/video/1800

Zapraszam do oglądania i oceniania ^^


RE: Nowy Counter-Strike zmierza na PS3 - Marello - 26-08-2011 11:44

No i znowu trzeba będzie uczyć się gry tak samo jak z 1.6 na css ;/


RE: Nowy Counter-Strike zmierza na PS3 - Coristo - 26-08-2011 11:48

Hah Valve z CS'a robi Call of Duty ;P


RE: Nowy Counter-Strike zmierza na PS3 - Satan - 26-08-2011 11:51

Dla mnie to nie jest cs. To bardziej podchodzi pod CoD'a, z kupowaniem broni. Narazie jestem na nie, ale to wczesna beta i wszystko może się zmienić ;p Widać mapy dd, dd2, italy, nuke, aztec, office + 2x mapa której wogle nie kojarzę ;p Widać że dd2 trochę zmieniono np. dano drabinkę przy galerii, nuke ma dwa wejścia na dolnego BS'a, na aztecu, dd, italy, office nie widzę większych zmian. Co do kupowania broni, wolałbym już odświeżenia starego menu, mam nadzieję że będzie można przełączyć się na menu niegraficzne tzn, napisy po lewej stronie ekranu. Ciekawi mnie też kwestia rejestracji kul + recoila. Wszystkie dotychczasowe CS'y miały spierniczoną rejestracje kul i recoil. Czasami są tzn 'ślepe kule', strzelamy w przeciwnika ale on nie dostaje. Mam nadzieję że w CS:GO będzie to naprawione, i każdy będzie miał takiego samego recoila. Więcej w temacie tutaj: http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=139698 (138 stron postów). Co do grafiki, grafika jest dobra, lecz myślę że mało osób będzie grać w CS:GO ze względu na wymagania sprzętowe (będą podobne jak w Portal 2). Nie odpowiada mi też kwestia multiplatformowości. Nie wyobrażam sobie by na serwer wbiła osoba na PS3 z odpalonym autoaim'em i wszystkich biła. Nowe bronie ? Może być ciekawie, o ile nie dodadzą jakiś CKM'ów z których nikt nie będzie korzystać z racji słabej celności. Jakieś nowe pistolety czy SMG ? Jasne ! W 21 sekundzie trailera widać jakieś M15A4 bez uchwytu do przenoszenia, 29 sekunda widać SCAR'a, SSG 08 (chyba Scout), MP7 i MP9 (czyli MP5 po wygranych rundach pistoletowych odpada ;p) w menu kupywania broni, widać też kategorię Heavy a w niej XM1014 czyli autopompę, jakiś shotgun Nova, MAG-7 wygląda na przerośnięte UZI ale to jest shotgun, M249 czyli krowa/świnia i mowy CMK Nagev (przypomina mi M60). W zakładce Gear widać jakiś pistolet Zeus x27 (nie wiem, nie znam), Mołotova i Decoy Grenade (granat mylący przeciwnika co do naszej pozycji). Następnie widać że ktoś trzyma w ręce SCAR'a z lunetą. Następnie widać jak ktoś idzie po mostku na de_aztec z MP9. Następnie widać M4A1, nie zmieniło się dużo. Potem widać nieznaną mi mapę (strzelam że to de_nuke) strzela z MAG-7, widać że ktoś strzela z SCAR'a z przybliżeniem czyli wiemy że luneta SCAR'a będzie działać jak luneta AUG (BullPup), widać resp TT na italy i pistolet którego nie mogę zidentyfikować ;P Widać też wejście na respa CT na cs_office, M15A4 na aztecu, de_nuke i zejście na pochylnie, Ak47 wygląda na plastikową zabawkę. Potem widać BS A na dd2. Typ stoi z awp na długiej, widać cały BS, długą i część gali. Ustawienie skrzynek itp. jest jak w Source. Tyle co zdążyłem zobaczyć. Z chęcią zagram, lecz nie wiem czy kupię.

http://www.youtube.com/watch?v=SVyXrbODp34&feature=player_embedded
Gameplay

Plastikowe bronie, dźwięki z 1.6, brak odrzutu.


RE: Nowy Counter-Strike zmierza na PS3 - Bolt - 27-08-2011 10:28

Nie grałem w cs'a więc nic dziwnego że nie rozumiem co napisałeś satan Big Grin Ale jak gierka pojawi się w PSN to może skuszę się na zakup, choć znacznie bardziej wolę coda


RE: Nowy Counter-Strike zmierza na PS3 - Sloniasek - 27-08-2011 14:21

Ten nowy CS nie powala tak bardzo..
Moim zdaniem to co nowsze nie znaczy że lepsze, już dużo ludzi przekonało się o tym m.in. w Csie Source.


RE: Nowy Counter-Strike zmierza na PS3 - Morfit - 27-08-2011 14:58

Ja tam przy Source pozostanę. Nienormalna jest multiplatformowość w tej grze... Gość grający 5 lat w FPS na PC przeciwko Gościowi grającemu rok w FPS na PS3? :/


RE: Nowy Counter-Strike zmierza na PS3 - Morgoth2 - 27-08-2011 15:09

(27-08-2011 14:58)Morfit napisał(a):  Ja tam przy Source pozostanę. Nienormalna jest multiplatformowość w tej grze... Gość grający 5 lat w FPS na PC przeciwko Gościowi grającemu rok w FPS na PS3? :/

Przeciez nie bedzie sie mozna łączyć pc z ps3... pomyśl, beda odzielne servey.


RE: Nowy Counter-Strike zmierza na PS3 - Jeppers - 27-08-2011 15:13

(27-08-2011 15:09)Morgoth2 napisał(a):  
(27-08-2011 14:58)Morfit napisał(a):  Ja tam przy Source pozostanę. Nienormalna jest multiplatformowość w tej grze... Gość grający 5 lat w FPS na PC przeciwko Gościowi grającemu rok w FPS na PS3? :/

Przeciez nie bedzie sie mozna łączyć pc z ps3... pomyśl, beda odzielne servey.

będzie można Tongue ale będzie można też grać konsolowiec z konsolowcem, pc'towiec z pc'towcem, a opcja konsola vs pc będzie dostępna Tongue


RE: Nowy Counter-Strike zmierza na PS3 - Morgoth2 - 27-08-2011 15:27

o.O Lmao ładnie ich powaliło hahahha to będzie rzeź. No nic... na pewno kupie aby dowalić koncolowcom ^.^