Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. (/Temat-Update-Lockerz-i-zamkniecie-Ptzplace-40898)

Strony: 1 2 3


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - Sloniasek - 04-08-2011 08:25

Mi się jednak wydaje że restocki wrócą za góra miesiąc.
Już raz zrezygnowali z restocków, potem tydzień później pojawiła się wzmianka o restocku Wink
Teraz spadnie im aktywność na stronie o jakieś 70% więc sądzę że restocki wrócą bo jeżeli nie to Lockerz zacznie bankrutować.


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - BartuS - 04-08-2011 08:53

Mnie osobiście rozwaliła jedna rzecz:


[Obrazek: utvs.jpg]

A dokładnie to...

[Obrazek: knor.jpg]

Jerk Jerk Jerk


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - Razer - 04-08-2011 10:01

Tak, te rozjechany obrazek "REDEEM NOW" pamiętam do dziś. Już przeszło rok temu mówiłem, że lockerz w końcu zrezygnuje z resów, nikt mnie nie słuchał, więc... macie za swoje! Big Grin


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - ColdGold - 04-08-2011 11:55

(04-08-2011 08:53)BartuS napisał(a):  Mnie osobiście rozwaliła jedna rzecz:


[Obrazek: utvs.jpg]

A dokładnie to...

[Obrazek: knor.jpg]

Jerk Jerk Jerk

Też to zauważyłem Cool

Jestem ciekawy co teraz Lockerz będzie miało do zaoferowania dla użytkowników międzynarodowych bo shop z podatkiem od celników(gdy zamówimy coś lepszego) na pewno nikogo z nas nie ekscytuje.


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - Lookso - 04-08-2011 21:31

Dawne czasy... to było coś...
Całe szczęście, że może Banan będzie jeszcze od czasu do czasu robił restocki Tongue

A to co mnie najbardziej denerwuje że ze SHOP'a to te wysokie ceny...
Dealz z kolei też jest wkurzające bo może jest parę miast polskich, ale nie ma Wrocławia a to jest dosyć duże miasto koło którego mieszkam... tak to ceny w Dealz z tego co się patrzyłem to nawet atrakcyjne Wink
Wyszło mi na to że jakbym mieszkał w Warszawie to mógłbym przez parę miesięcy jeść za darmo w różnych fajnych lokalach!
Zobaczymy czy Lockerz wyciągnie jeszcze swojego asa z rękawa i wymyśli coś nowego co zadowoli całą społeczność a nie ją tylko oburzy Big Grin


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - pawel59 - 04-08-2011 22:02

(04-08-2011 08:25)sloniasek napisał(a):  Mi się jednak wydaje że restocki wrócą za góra miesiąc.
Już raz zrezygnowali z restocków, potem tydzień później pojawiła się wzmianka o restocku Wink
Teraz spadnie im aktywność na stronie o jakieś 70% więc sądzę że restocki wrócą bo jeżeli nie to Lockerz zacznie bankrutować.

Obyś miał rację Smile


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - Tech - 05-08-2011 00:42

Ostatnio jakaś firma zainwestowała w Lockerz 36mln$, więc do bankrutowania to raczej im daleko : P


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - damianus627 - 07-08-2011 21:08

I tak nie ma nic dla Polski bo te wasze Warsaw to są w ameryce w tych Dealz


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - ketrab - 07-08-2011 22:25

Ja pierdziele, dzieci, odejdźcie od komputera i zajrzyjcie do książki...Warsaw jest to jedno z kilku miast w USA. To akurat znajduje się w stanie Indiana.

Boże...


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - ColdGold - 08-08-2011 17:10

(07-08-2011 22:25)ketrab napisał(a):  Ja pierdziele, dzieci, odejdźcie od komputera i zajrzyjcie do książki...Warsaw jest to jedno z kilku miast w USA. To akurat znajduje się w stanie Indiana.

Boże...

Na pierwszy rzut oka wygląda to jakby Lockerz jednak dało coś i dla Polskich userów, jednak gdy zobaczymy w adres to ujrzymy nazwe jakiegoś miasteczka w Indianie ;p

Po za tym nie wiem czemu mają służyć komentarze oświecające wszystkich że Warsaw to miasteczko w Stanach skoro już Bartuś dawno na screenie to pokazał,a wy bez sensu drążycie temat i mówicie coś o dzieciach.(czytajcie posty DOKŁADNIE)