Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Alkohol - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Alkohol (/Temat-Alkohol-39621)

Strony: 1 2 3


RE: Alkohol - paskur - 07-07-2011 12:51

(07-07-2011 08:32)n1dor napisał(a):  Wnioskując jeśli chcesz pić piwo pij ŁOMŻE alkoholową. Kupno piwa w sklepie nawet bez skończonych 18 lat to przecież żaden problem. Policja jeśli widzi Cie z piwem, to poprostu bedzie Ci kazała je wylac w najbardziej optymistycznej opcji, a najmniej optymistycznej jeśli bedziesz juz naje*** piwem tak ze nie bedziesz w stanie chodzic to wieźmie Ciebie na komisariat i kulturalnie podwiezie Ciebie do twojego mieszkania. Tak wiec jeśli chcesz pić piwo to pij! Wakacje są a życie jest jedno !

[Obrazek: ty_mi_tu_nie_pierdol_3627.jpg]

chyba nigdy nie spotkaleś pał z piwem


RE: Alkohol - n1dor - 07-07-2011 13:01

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w Warszawie nic innego Ci nie zrobią, spotkałem niestety nie raz pieski. Nie wiem jak jest u Cb.
(07-07-2011 11:13)olennnkaaa napisał(a):  Hm. Mnie się wydaje,że nazwa "piwo bezalkoholowe" mówi sama przez siebie... :| jest BEZ ALKOHOLU więc może pić je każdy. Jak Cię z nim zauważy policja to nic Ci nie zrobi bo nie mają się do czego doczepić.

Spojrz na takie piwo, np Lecha, to bedziesz miała tam alkohol, piwo ma taka nazwe poniewaz mozna po nim prowadzic samochod, lecz jak wypijesz 10 takich piw, to juz bedziesz miała przekroczony limit do prowadzenia itp.


RE: Alkohol - drakula - 07-07-2011 13:04

dokładnie n1dor Smile


RE: Alkohol - adik0070 - 07-07-2011 21:06

Ta Łomża Miodowa to taka dobra? Zawsze Lecha piję, ale nie miałem okazji posmakować Łomży.


RE: Alkohol - Sloniasek - 07-07-2011 21:24

Najlepsza jest Perełka Chmielowa albo Niepasteryzowana Big Grin


RE: Alkohol - Jeppers - 07-07-2011 21:48

To nie jest temat jakie piwo jest najlepsze, czytać pierwszy post i odpowiadać na pytanie...

Za kolejne offtopy będą warny...


RE: Alkohol - Underlay - 07-07-2011 21:58

Dzięki Jeppers

Wracając do tematu:
Cytat:Art. 46. 1. Napojem alkoholowym w rozumieniu niniejszej ustawy jest produkt przeznaczony do spożycia zawierający alkohol etylowy w stężeniu przekraczającym 0,5%.
Lech Free ma mniej niż 0,5%, więc idąc tym tokiem myślenia wolno mi pić np. takiego leszka Wink


RE: Alkohol - Lubelak - 07-07-2011 22:25

Idź z kumplami na normalnego browara ,albo czekaj bo sądzę że masz 13lat


RE: Alkohol - Underlay - 07-07-2011 22:43

To źle sądzisz. Co ty taki nerwowy?


RE: Alkohol - Miu - 07-07-2011 22:51

Nie zgodzę się z n1dorem,ponieważ istnieje piwo całkowicie bezalkoholowe.Nazywa się "Bavaria"(produkuje też normalne piwa).Te bezalkoholowe smakuje trochę dziwnie,ale faktycznie piwopodobnie Wink
Co do tematu śmiało możesz pić piwo bezalkoholowe,sądzę,że nawet w miejscu publicznym.Dlaczego?Bo wg.prawa nie jest uznawane za napój alkoholowy.