Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darek Kita - ZŁODZIEJ ! KRADZIEŻ KONTA LOCKERZ !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Darek Kita - ZŁODZIEJ ! KRADZIEŻ KONTA LOCKERZ !!! (/Temat-Darek-Kita-ZLODZIEJ-KRADZIEZ-KONTA-LOCKERZ-36305)

Strony: 1 2


RE: Darek Kita - ZŁODZIEJ ! KRADZIEŻ KONTA LOCKERZ !!! - Yanke$ - 02-05-2011 11:02

lockerz dziala bardzo szybko w tych kwestiach, odzyskasz razem z punktami jezeli nie zostanie zlozone zadne zamowienie - jezeli zostanie, to moga tylko mu je anulowac.


RE: Darek Kita - ZŁODZIEJ ! KRADZIEŻ KONTA LOCKERZ !!! - BartuS - 02-05-2011 11:03

Kurcze, najgorsze jest to, że dzisiaj lecą restocki, a ja nie mam konta. W zasadzie mam, ale siostry :>


RE: Darek Kita - ZŁODZIEJ ! KRADZIEŻ KONTA LOCKERZ !!! - Mateusz5511 - 02-05-2011 12:29

skasowane


RE: Darek Kita - ZŁODZIEJ ! KRADZIEŻ KONTA LOCKERZ !!! - m4rcin93 - 02-05-2011 13:58

jedna osoba mniej na restock Big Grin


RE: Kradzież konta - Sloniasek - 02-05-2011 15:12

(01-05-2011 00:06)damianus627 napisał(a):  Nie odzyskacz z PTZami.
Ja bym takiego powiesił za jaja i spalił na stosie



Dlaczego nie odzyska? Ja jakoś odzyskałem jak wypłynęło ponad 200 maili i haseł do sieci.. wystarczy napisać maila do Lockerz. PTZ-ów nie straciłem.