Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. (/Temat-Ankieta-Najlepsza-przegladarka-17685)

Strony: 1 2 3


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - michal2612 - 06-12-2010 18:49

Mozilla najlepsza Wink


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - zymonn - 08-12-2011 20:30

opera najlepsza :]


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - Tomek - 09-12-2011 13:43

definytywnie Chrome. Wiele osob wczesniej pisalo ze ff ma dodatki. a co niby chrome nie ma?!


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - Ciastek - 09-12-2011 14:41

Mozilla fajna ma dużo jakichs wtyczek itp. może jest nieco wolniejsza od chrome ale mi to nie przeszkadzaSmile


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - bmw00 - 15-12-2011 19:55

Google Chrome - sama nazwa mówi google chrome czyli wielka marka i mają najlepszą przeglądarkę internetową


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - freexiii - 15-12-2011 22:27

Ja tam używam Operę, testowałem wczesniej Mozille i IE, do Chrome nie mam zdania nie testowałem, więc nie powiem co o tym myśle.
Na Operze najlepiej otwierają mi sie strony, być może jest to kwestia na jakich serwisach się bywa, ale mnie pasuje, Firefox nie otwierał mi stron całkowicie, znaczy się nie wszystko wczytywało się na czas, choć to zaczęło się dziać po jakimś ich upgradzie, wiem to, bo używałem jej wcześniej, a jeszcze wcześniej również Opery tak jak w tym momencie. Najwyraźniej trend się zmieniają w mojej podświadomości.
Co do tych dodatków to Opera też je ma tylko trzeba więcej pokombinować aby je znaleźć i dodać do niej.
Dla mnie Opera jest najlepsza na obecną chwilę, być może to za jakiś czas znów się zmieni.

Pozdrawiam


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - omisiu - 15-12-2011 23:00

Chrome? Dlatego, że jest szybki nie zacina się jak mozilla, funkcjonalne i pomysłowe wybieranie adresu strony + za połączenie z google i w ogóle dobra :]


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - munio - 16-12-2011 19:20

opera 11.60 wymiata


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - Bolt - 16-12-2011 19:34

zdecydowanie chrome, nic mnie nie przekona do innej. Mam też operę i powiem szczerze że zła nie jest ale bez szału. Chrome ciągnie niemal 3 razy mniej pamięci niż najnowsza opera. Dodatkowo jest szybki i przyjemny w obsłudze


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - Mateusz5511 - 16-12-2011 20:53

skasowane