Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pudzian czy Popek? - Analiza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pudzian czy Popek? - Analiza (/Temat-Pudzian-czy-Popek-Analiza-141036)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - Obywatel - 01-12-2016 21:19

Chętnie bym zobaczył sparing Petru vs. Kowalski.


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - aero2 - 01-12-2016 21:25

Stawiam na wygraną Pudziana.Smile


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - Jatutylkopatrze - 01-12-2016 21:32

klatka zweryfikuje Big Grin ale sadze ze i tak wygra Pudzian bo Popek to z kondycja lipa Big Grin


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - MaLiN - 01-12-2016 22:03

(29-11-2016 19:34)soluffka napisał(a):  https://www.youtube.com/watch?v=03JBF1TSMQw

Mariusz Pudzianowski czy Popek? Kto wygra?!

Tylko nie mów, że to Ty jesteś na tym filmie Xpokerface


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - kamilos90 - 01-12-2016 22:11

Wie ktoś jaki jest kurs na Popka Tongue?


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - adik7276 - 02-12-2016 00:07

Ostatnio była tu rozmowa o tym na forum i z tego co pamiętam kurs był ch*jowy. Nieopłacalne ryzyko.


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - Toczak - 02-12-2016 14:46

Osobiście lubię w jakiś sposób obydwóch Panów. Ciężko mi jest rozstrzygnąć, bo Popek to wariat i nie wiadomo co mu przyjdzie do głowy. No i też przecież kiedyś trenował, walczył, a to, że się zalał masą to już druga sprawa. Natomiast Pudzian ćwiczy od tylu lat, pokazał parę ciekawych walk, ale czasami brak mu pomysłów na walkę. Dlatego rozumem stawiam na Pudziana, ale sercem na Popka, bo chciałbym, żeby pokazał, że co niektórzy się mylili, o ile do takiego czegoś dojdzie Big Grin


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - nunek07 - 02-12-2016 14:57

Ogólnie jestem zdania, że to lipa na maxa, marketingowe show, zrobione wszystko pod ustawke, itp - a sam kupiłem na to bilet i jutro ruszam na wycieczkę do Krakowa Big Grin Więc ja, hipokryta, interesujący się trochę sportami walki, wierze że ten kicz będzie trwał dłużej niż 30 sekund Smile Jeśli Popek nie 'dorwie' Pudziana do tej pory, to Mariusz później nim wyczyści klatkę Smile


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - mintek14 - 02-12-2016 15:04

(02-12-2016 14:57)nunek07 napisał(a):  Ogólnie jestem zdania, że to lipa na maxa, marketingowe show, zrobione wszystko pod ustawke, itp - a sam kupiłem na to bilet i jutro ruszam na wycieczkę do Krakowa Big Grin Więc ja, hipokryta, interesujący się trochę sportami walki, wierze że ten kicz będzie trwał dłużej niż 30 sekund Smile Jeśli Popek nie 'dorwie' Pudziana do tej pory, to Mariusz później nim wyczyści klatkę Smile
To sory ale jesteś frajerem jeśli się dałeś wkręcić w to marketingowe show i kupiłeś bilet. Popek ma swoich wiernych fanów jedynie w podstawówce i gimbazie

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - Filip_Sony - 02-12-2016 15:05

Nie zartujcie sobie nawet Wink Pudzian to celebryta, ale jednak przez te kilka lat trochę się wyrobił, po samej Sylwetce widać ile treningu go to kosztowało. Przecież zecpany Popek, który jeździ po Polsce i koncertuje ostro balujac, do tego który stracił podobno 30%!! wzroku po tym zabiegu kolorowania oczu mialby mieć jakieś szanse. Obojętne czy kurs to 2.0 czy 100.0 skoro i tak się hajs wtopi Wink Popek nie ma szans