Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie zapłacenie za reklamę na facebooku. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nie zapłacenie za reklamę na facebooku. (/Temat-Nie-zaplacenie-za-reklame-na-facebooku-129422)

Strony: 1 2 3


RE: Nie zapłacenie za reklamę na facebooku. - szymbiel - 21-02-2016 21:05

Nikt nie wpadnie, facebook po prostu zabije Cie ciągłymi powiadomieniami. Na jednym z kont na facebooku mam dług 49 zł od 2009 roku. Wtedy tylko sprawdzałem jak to działa, a teraz konto reklamowe zablokowane - ot i cała kara.


Nie zapłacenie za reklamę na facebooku. - Mikey - 22-02-2016 10:21

@[szymbiel] ja tylko napisałem co mówi regulamin Facebooka Wink


RE: Nie zapłacenie za reklamę na facebooku. - szymbiel - 22-02-2016 11:02

wiem, a ja napisałem, że regulamin sobie, a rzeczywistość sobie. Nie są w stanie ścigać ludzi za niskie kwoty... Smile


Nie zapłacenie za reklamę na facebooku. - Mikey - 22-02-2016 15:51

Oby tez było tak jak mówisz... Napisałem do nich sam maila bo mam z tym problem, jednak odpowiedzi są naprawdę małe zrozumiałe, zobaczymy jak sie dalej potoczy Smile


RE: Nie zapłacenie za reklamę na facebooku. - Pasza dla konia - 22-02-2016 16:11

Zablokuja jedynie mozliwosc dodawania reklam oraz zbanuja paypala( nie dodasz juz go na zadnym nowym koncie fb). Nie oplaca im sie kogos scigac za 50 zl, kiedy maja obroty na wieksze kwoty co sekunde Tongue


RE: Nie zapłacenie za reklamę na facebooku. - cezar78 - 22-02-2016 19:19

Ja im wisze 30 dolców z rok, zapłace jak bede chciał znowu się reklamować, nie wiem kiedy to nastapi, nigdy nie miałem sukcesu w PPC


RE: Nie zapłacenie za reklamę na facebooku. - szymbiel - 23-02-2016 13:04

Cytat:Zablokuja jedynie mozliwosc dodawania reklam oraz zbanuja paypala( nie dodasz juz go na zadnym nowym koncie fb). Nie oplaca im sie kogos scigac za 50 zl, kiedy maja obroty na wieksze kwoty co sekunde

Słusznie.

Cytat:Ja im wisze 30 dolców z rok, zapłace jak bede chciał znowu się reklamować, nie wiem kiedy to nastapi, nigdy nie miałem sukcesu w PPC

Big Grin

Cytat:Oby tez było tak jak mówisz... Napisałem do nich sam maila bo mam z tym problem, jednak odpowiedzi są naprawdę małe zrozumiałe, zobaczymy jak sie dalej potoczy

Co napisałeś? Co mi zrobicie jak nie zapłace?Smile


Nie zapłacenie za reklamę na facebooku. - Mikey - 23-02-2016 13:29

Napisałem aby odblokowali konto... Wink


RE: Nie zapłacenie za reklamę na facebooku. - szymbiel - 23-02-2016 13:58

(23-02-2016 13:29)Mikey napisał(a):  Napisałem aby odblokowali konto... Wink

Pomyliłem, myślałem, że ty jesteś autorem tematu.


RE: Nie zapłacenie za reklamę na facebooku. - Orzel1 - 01-03-2016 20:36

Moj znajomy czesto tak robi tylko na kontach które kupuje i dobrze ukrywa swoje slady.