Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miedziany - Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Miedziany - Dziennik Pracy (/Temat-Miedziany-Dziennik-Pracy-122855)

Strony: 1 2


RE: Miedziany - Dziennik Pracy - full2000 - 24-10-2015 19:14

P-o-w-o-d-z-e-n-i-a ! Smile


RE: Miedziany - Dziennik Pracy - Miedziany - 24-10-2015 21:50

Dzień 4
Dzisiaj tak jak wczoraj, brak czasu. Myślałem że szybciej skończę prace a tak wyszło że jeszcze jutro będę robił...
Dzisiaj trochę posiedzę i przygotuje sobie na jutro impreza

Mam nadzieję że jutro zarobię ok 0,20$ Huh

Dzisiaj zarobiłem: $0,03


Cel: 0,24/1$ (Pozostało 7dni)



RE: Miedziany - Dziennik Pracy - Miedziany - 25-10-2015 20:00

Dzień 5
Dzisiaj rano znalazłem trochę czasu więc z godzinę poświeciłem na 'zarabianie' impreza
Dzień uważam za w miarę udany, rekord dniówki pobity, a poświęciłem tak mało czasu 2

Jutro do 16 szkoła potem pierwsza jazda ;x Wszystko mi pięknie idzie aby z ruszaniem mam problemy, więc trzymać za mnie kciuki żebym ja i inni uczestnicy ruchu drogowego przeżyli ten dzień Jerk2
Wieczorem coś porobię i myślę że chociaż 0,15$ jutro wpadnie ;x

W ciągu kilku dni powinna dojść moja wypłata z praktyk (200zł impreza)więc kupię jakąś reklamę FP ;d


Dzisiaj zarobiłem: $0,16


Cel: 0,40/1$ (Pozostało 6dni)


Myślę że cel osiągnę ;d Na kolejny miesiąc wyznaczę trochę inny i większy cel Idea

+Dzięki za wszystkie komentarze w tym dzienniku, bardzo mnie motywują Cool



RE: Miedziany - Dziennik Pracy - Sahya - 25-10-2015 20:16

Mógłbyś pisać innym kolorem czcionki? Bo ja żeby coś przeczytać muszę sobie wszystko zaznaczać :/


RE: Miedziany - Dziennik Pracy - Miedziany - 26-10-2015 21:29

Dzień 6
Pierwsza jazda już za mną ;d Wszystko było dobrze tylko raz mi zgasł ;d Myślałem że będzie gorzej 2

Więc znów brak czasu na zarabianie 4 Od Przyszłego miesiąca myślę że z dnia na dzień zarobki będą co raz większe Idea
Planuje zakupić jakieś reklamy FP i dodanie mnie do kilku grup na FB Huh

Dzisiaj zarobiłem: $0,09


Cel: 0,49/1$ (Pozostało 5dni)

Czas się wziąć do pracy bo zaraz koniec czasu na wykonanie celu a chce go osiągnać impreza



RE: Miedziany - Dziennik Pracy - Miedziany - 27-10-2015 21:37

Dzień 7
Ciągle małe zarobki smutny Czekam aż szef przeleje mi wypłatę i kupuję jakieś reklamy fp żeby wbić chociaż do 6-7 k like na FP, aktualnie mam 1,7k impreza

Chce również zacząć spamić na grupach na fb z fake kont od nowego miesiąca.

Nie wiem czy uda mi się wykonać aktualny cel, ale nawet jeśli go nie wykonam to się nie poddam bo mam motywacje żeby zarabiać co najmniej 10$ dziennie i będę się starał dążyć do tego wielkimi krokami, a czy się uda? Myślę że kiedyś na pewno2

Dzisiaj zarobiłem: $0,07

Cel: 0,56/1$ (Pozostało 4dni)



RE: Miedziany - Dziennik Pracy - Miedziany - 28-10-2015 18:37

Zawieszam dziennik na kilka dni (Prace nad zapleczem) Więcej info po powrocie impreza
EDIT: Planowane wznowienie prowadzenia dziennika już w niedziele, ruszamy pełną parą i zarobki powinny podskoczyć, więc do Niedzieli! Huh


RE: Miedziany - Dziennik Pracy - jarunioo7 - 28-10-2015 19:18

Życze powodzenia w zarabianiu jak i zdania prawka. Ja zaczynałem od skracania Smile Co do zawodu - murarz, tynkarz, akrobata hehe Jerk2


RE: Miedziany - Dziennik Pracy - Miedziany - 01-11-2015 17:40

Ok, skracanie to nie dla mnie ;x Za mało czasu mam na to więc przechodzę a HYIP xd być może bd prowadził z tego dziennik ;3 Ten dziennik- DO ZAMKNIĘCIA!


Miedziany - Dziennik Pracy - Hybrid1990 - 28-12-2018 21:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.