Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 (/Temat-Wyjasnienie-sprawy-z-jarunioo7-113725)

Strony: 1 2


RE: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - Adde - 09-05-2015 20:05

Ok, uspokoiłeś mnie trochę Wink Czekam na wyjaśnienia Wink


RE: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - szczygielek - 09-05-2015 20:27

Ojj, napewno nie oszukałby Cię na te 80zł. Od dawna współpracuje z użytkownikiem. Od siebie dodam, że sam jest dostępny bardzo rzadko, czasem wejdzie dosłownie na moment, i później przez wiele godzin potrafi go nie być. Napewno wszystko się wyjaśni, przeprowadziłem z nim transakcje na baardzo duże pieniądze i nigdy nie było żadnej spiny. Pieniądze zawsze otrzymałem, pomimo czasowych "kredytów" Smile


RE: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - Adde - 09-05-2015 22:08

Pieniądze wysłane, jarunio napisał, że jutro w tym temacie wyjaśni całą sytuacje Wink


RE: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - jarunioo7 - 10-05-2015 09:53

Dobra, pora to w końcu wyjaśnić. Sytuacja nieprzyjemna dla mnie, dla @[Adde] i dla innych osób w to zamieszanych.. Sad

Wyglądało to w następujący sposób. Założyłem temat

http://zarabiam.com/Temat-Masz-fanpage-na-sprzedaz-PISZ-DO-MNIE-112492

bo wspólnie z kolegą zaczęliśmy skupować inne fanpage żeby poszerzyć swoje zasięgi o nowe osoby.. Ja już nie chciałem kupować nowych ale kolega miał jeszcze 2 tysiące na inwestycje. Umówiliśmy sie że pomagam mu i załatwiam mu fanpage. Zgłosiło się kilka osób, ze wszystkimi nie było problemu poza Adde Sad Sprzedał mu 3 fanpage, mój kolega "podobno" wysłał 80zł tak jak sie umawialiśmy ale później zaczął narzekać na problemy z bankiem i zaczął kombinować. Byłem pośrednikiem w kiepskiej sytuacji bo Adde czekał na pieniądze, a mój kolega zwlekał z zapłatą. Nie wiedziałem że sytuacja dojdzie do tego momentu kiedy 2 tygodnie po transakcji NIE OTRZYMAM potwierdzenia przelewu od niego mimo tego że codziennie sie o to prosze, dzwonie itd, a Adde dalej jest poszkodowany..

Na forum wyświetlało się że jestem aktywny przez Tapatalk w tablecie na którego wchodzi mój brat. Samemu było mi też bardzo głupio odpisywać że kolega cały czas nie wysłał potwierdzenia przelewu, a pisałem tak chyba 2 razy.

Żeby nie być gołosłownym wysyłam screeny rozmów z kolegą..

[Obrazek: q3414s.jpg]

[Obrazek: gwp4mg.jpg]

[Obrazek: 0pyqvt.jpg]

Do tej pory nie otrzymałem potwierdzenia, masakra Xpokerface
Kiedyś usłyszałem bardzo mądre powiedzenie - "Nie rób komuś dobrze to nie będziesz miał źle.. ". Tak było w tym przypadku. Koniec transakcji z tym kolegą, mam dosyć. Zapłaciłem 80zł ze swojego konta, teraz będę musiał się męczyć żeby mi oddał.

Ze swojej strony chciałem przeprosić @[Adde] za to że na pieniądze musiał czekać 2 tygodnie. Użytkownicy z forum wiedzią że jestem uczciwy, robie transakcje na baardzo duże pieniądze a za 80zł nie naruszyłbym swojej reputacji na forum. To będzie nauczka na przyszłość Smile

Reputacja na forum jest bezcenna.. Pozdrawiam Smile


RE: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - Majka - 10-05-2015 10:16

Masz nauczkę! Być pośrednikiem zawsze tak się kończy. Jak dla mnie się wytłumaczyłeś. Oddałeś kasę jesteś czysty. Pozdrawiam


RE: Wyjaśnienie sprawy z jarunioo7 - surfer0700 - 10-05-2015 10:35

@[jarunioo7] nikt nie twierdził że jesteś nieuczciwy, powstał temat na forum, musiałem się nim zająć. Smile

Ciesze się że sprawa się wyjaśniła. Zamykam.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.