Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bankier vs. Comperialead - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Bankier vs. Comperialead (/Temat-Bankier-vs-Comperialead-108987)

Strony: 1 2 3


RE: Bankier vs. Comperialead - batman - 25-02-2015 12:27

moze mnie ktos wprowadzic w to abym mogl na tym zarabiac oczywiscie za refa


RE: Bankier vs. Comperialead - szymbiel - 25-02-2015 12:42

Dlatego stawka jest średnio o 20 % mniejsza niż na tradedoubler.com


RE: Bankier vs. Comperialead - MrGabor - 25-02-2015 12:51

(24-02-2015 19:50)szymbiel napisał(a):  Ja polecam zarejestrować się na tradedoubler.com skąd pochodzą prawie wszystkie kampanie bankiera i comperialead. Stawki wyższe o jakieś 10% - 40%

Dałem Ci reputa, bo myślałem że serwis jest lepszy, jednak ofert podobnych jest mało,a zarobkowo o wiele się nie różni od konkurencji.


RE: Bankier vs. Comperialead - Artur Kusmierek - 25-02-2015 14:31

W moim przypadku wysokość prowizji nie jest kluczowym kryterium. Pamiętajmy, że każdy program partnerski ma swoją skuteczność w nawiązywaniu kontaktu z klientem i zaliczeniu prowizji (może to być zależne np. od skuteczności konsultantów w call center).

Przykład: w pp w którym akceptowalność leadów wynosi 70% a stawka prowizji 100zł, zarobimy więcej niż w pp w którym akceptowalność wynosi 50% i 110zł. Mimo iż prowizja jest wyższa Smile

Przykładowe obliczenia dla powyższej sytuacji:

10 leadów x prowizja 100zł x 70% "akceptu" = 10x100x0,7= 700zł
10 Leadów x prowizja 110zł x 50% "akceptu" = 10x110x0,5 = 550zł

Inna kwestia: ja promuje głównie porównywarki kredytów (więcej na ten temat tutaj), a ich wygląd znacząco się rózni w poszczególnych programach partnerskich. Czasem wolę promować "ładniejszą" porównywarkę za mniejsza prowizję, bo wynik końcowy jest dla mnie korzystniejszy.


RE: Bankier vs. Comperialead - grzesiek1990 - 25-02-2015 21:17

(25-02-2015 12:27)batman napisał(a):  moze mnie ktos wprowadzic w to abym mogl na tym zarabiac oczywiscie za refa

Chętnie. Odezwij się na priv.


RE: Bankier vs. Comperialead - MrGabor - 25-02-2015 23:11

(25-02-2015 14:31)Artur Kusmierek napisał(a):  W moim przypadku wysokość prowizji nie jest kluczowym kryterium. Pamiętajmy, że każdy program partnerski ma swoją skuteczność w nawiązywaniu kontaktu z klientem i zaliczeniu prowizji (może to być zależne np. od skuteczności konsultantów w call center).

Przykład: w pp w którym akceptowalność leadów wynosi 70% a stawka prowizji 100zł, zarobimy więcej niż w pp w którym akceptowalność wynosi 50% i 110zł. Mimo iż prowizja jest wyższa Smile

Przykładowe obliczenia dla powyższej sytuacji:

10 leadów x prowizja 100zł x 70% "akceptu" = 10x100x0,7= 700zł
10 Leadów x prowizja 110zł x 50% "akceptu" = 10x110x0,5 = 550zł

Inna kwestia: ja promuje głównie porównywarki kredytów (więcej na ten temat tutaj), a ich wygląd znacząco się rózni w poszczególnych programach partnerskich. Czasem wolę promować "ładniejszą" porównywarkę za mniejsza prowizję, bo wynik końcowy jest dla mnie korzystniejszy.

Zdecydowanie zgadzam się z Twoim postem.
Jednakże reklamy w 90% podobne typu kredyt-gdzie jednego prowizja to 100 zł a drugiego 200 złotych-wtedy warto kierować się oferowaną przez program partnerski prowizją.


RE: Bankier vs. Comperialead - adriann1 - 10-04-2015 18:01

Może ktoś podpowiedzieć bo np. teraz comperia ma konto milenium 360 + 55zł premii dla klienta, a na bankier.pl nie widzę żadnych giftów? Możecie napisać jak to się ma do prowizji jaką otrzymujemy na bankier vs comperia.


RE: Bankier vs. Comperialead - Siwy2606 - 10-04-2015 18:34

(10-04-2015 18:01)adriann1 napisał(a):  Może ktoś podpowiedzieć bo np. teraz comperia ma konto milenium 360 + 55zł premii dla klienta, a na bankier.pl nie widzę żadnych giftów? Możecie napisać jak to się ma do prowizji jaką otrzymujemy na bankier vs comperia.
To nie jest Bonus od Comperii Smile Jest to bonus od Agory.


RE: Bankier vs. Comperialead - adriann1 - 10-04-2015 19:08

Faktycznie - za bardzo się zagłębiłem i pomieszałem. Odwracam pytanie jakie są stawki dla oferty milenium między AgoraPerf a np. Bankier - jak to się ma Tongue


RE: Bankier vs. Comperialead - rachman - 13-04-2015 21:51

Cytat:A gdyby napisać wprost do banku o współpracę-wtedy mamy 100% prowizji,bez żadnych pośredników
Działając w sieci afiliacyjnej pamiętaj że masz mniejszą prowizję ale za to łatwiej się zbiera do minimum do wypłaty bo promować możesz większą ilość produktów. Jak jest dobry kontakt z opiekunem programu to można wycyganić nowe narzędzia promocji - w przypadku banków pewnie też ale ze względu na ograniczoną ofertę to jednak mniejsze pole do popisu. W pewnych sieciach można na siebie zakładać więc 1 wypłata to właściwie formalność Smile