Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Del - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Del (/Temat-Del-79445)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - elbowndg - 23-11-2013 18:45

Aaaa dostałem warna bo się "przejęzyczyłem" xD
Ta miało być "możesz kupić również smakową i zawsze KURA dostanie troszke walorów smakowych"
EPIC xD


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - qaz1 - 23-11-2013 19:17

cześć, napiszesz do mnie na pw? chcialbym rozpocząć z Tb współprace. Konkretnie chodzi tu o podpięcie się do twojego refa w zamian za wskazówki jak zarabiać na PPA (coś jak mentor Tongue)

w dziedzinie ppa jestem laikiem ale na innych polach już zarabiałem.


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - skr - 23-11-2013 20:10

Poczytaj o Layn Norton, a potem pisze swoje mity odnosnie kulturystyki. To ma byc dodatek do naszego zycia, abysmy lepiej wygladali, czuli.


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 24-11-2013 07:31

Dzień: 19
Pozostało do realizacji celu: 102 dni


Cel - PPA
Co dzisiaj zrobiłem by przybliżyć się do zrealizowania postawionego celu ?

• Brak

I kolejny rekordzik ... tym razem ilość wejść na bloga. Jeszcze trochę i będzie 1000 Smile No ale co z tego jak liczba pobrań mi spadła Undecided
Dzisiaj zajmę się na maksa blogiem z hackami, bo tutaj to jak sami widzicie, zarobki idą jak krew z nosa. Także, dzisiaj nie mam nic do roboty, zajmiemy się nowym blogiem Smile

Kod:
Wejść na bloga: 974
Kod:
Dzisiejszy zarobek: 1.51 $
Kod:
Ogólny zarobek: 36.08 $
Kod:
Do celu brakuje: 4811.85 $

[Obrazek: SSE6LAC.jpg]

[Obrazek: wSgNrtT.jpg]


Cel - WYGLĄD
Co dzisiaj zrobiłem by przybliżyć się do zrealizowania postawionego celu ?

• Godzina 10.00 - płatki owsiane z mlekiem + jajecznica z 4 jajek ( 2 całe i 2 bez żółtek ) + 2 plastry ananasa
• Godzina 12.10 - ryż brązowy + pierś z kurczaka gotowana + warzywa gotowane ( brokuły + kalafior )
• Godzina 15.30 - ryż biały + pierś z kurczaka gotowana + warzywa gotowane ( brokuły + kalafior )
• Godzina 18.00 - ryż brązowy + pierś z kurczaka gotowana + garść orzechów + 2 plastry ananasa
• Godzina 21.10 - szprotki w sosie pomidorowym

Dzisiaj zjedzone prawie to samo co wczoraj i tak już będzie przez jakieś 3 tygodnie Smile
Kurcze, macie sposób jakiś na ten brążowy ryż ? On jest okropny taki sam ... normalnie, tak mi nie podchodzi, ble ble ble ! Może jakiś sos do niego ?
Dzisiaj pierwszy dzień na siłowni. Akurat dobrze się złożyło że mój znajomy jest tam instruktorem i przeprowadza treningi personalne. Wygląda świetnie widać że zna się na rzeczy. Pogadałem, powiedziałem że jestem pierwszy raz i zrobił mi taki wprowadzający trening, tak jakby ogólno rozwojówkę. Powiedział że na następnym treningu rozpisze mi wstępny trening ogólno rozwojowy, który powinienem robić minimum przez miesiąc czasu. Po ogólno rozwojówce, przejde do treningu Adama Smile
Ogólnie nóg nie czuje ... mam takie zakwasy, dzisiaj prawie ze schodów spadłem bo takie miałem giętkie. Czuje się świetnie że mam ten dzień za sobą. Karnet zakupiłem. 100 zł na miesiąc w tym godzina w miesiącu na kręgle. Liczba wejść nielimitowana, do tego sauna + komfortowe prysznice. Siłownia mega profesjonalna, jednym słowem ekstra !

Kod:
Waga poranna: 75.4 kg
Kod:
Waga wieczorna: 76.3 kg

• Ćwiczenia które dzisiaj wykonałem:

W poniedziałek mam następny trening, będę miał rozpisany, więc spróbuje zrobić jakąś tabelke czy coś w tym stylu. Pomyśle jak to zrobić, żeby fajnie w dzienniku Wam się na to patrzyło Smile

Dzisiejszy wygląd sylwetki:

[Obrazek: fMSttn0.jpg]


Przepraszam że dopiero teraz udostępniam tego posta, ale musiałem kolege zawieźć na dyskotekę no i się trochę przedłużyło.
Dopiero teraz wszedłem do domu ... idę spać, wstaje jem śniadanko, odpowiem na Wasze posty i pracujemy Smile

Bardzo dobry beat i fajnie się ogólnie ich słucha.
Na siłownię kawałek w sam raz ...

" pompuj pompuj pompuj człowieniu
trenuj
ujrzysz progres w oka mgnieniu "


Do potemm Smile

.
.
.

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=TxVMOvRZsWk[/my-youtube]



RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Sh4ker - 24-11-2013 20:18

Zajmuj się tam nowym blogiem, oraz zapraszam do mnie. Może nie jest tak bogato jak u ciebie, ale wiesz muszę się podnieść po upadku Tongue.


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 24-11-2013 22:13

(23-11-2013 18:45)elbowndg napisał(a):  Aaaa dostałem warna bo się "przejęzyczyłem" xD
Ta miało być "możesz kupić również smakową i zawsze KURA dostanie troszke walorów smakowych"
EPIC xD

I jak to się skończyło ?
Tolerancyjni moderatorzy ? Big Grin

(23-11-2013 19:17)qaz1 napisał(a):  cześć, napiszesz do mnie na pw? chcialbym rozpocząć z Tb współprace. Konkretnie chodzi tu o podpięcie się do twojego refa w zamian za wskazówki jak zarabiać na PPA (coś jak mentor Tongue)

w dziedzinie ppa jestem laikiem ale na innych polach już zarabiałem

Kolego bardzo chętnie bym Ci pomógł ale lepiej jak się zgłosisz do kogoś bardziej doświadczonego i skorego do pomocy bardziej niż ja. Ja jak widzisz, jestem w tym powiedzmy dopiero 20 dni, jeszcze dużo przede mną lekcji, a po drugie nie wyrabiam z czasem Sad

(24-11-2013 20:18)Sh4ker napisał(a):  Zajmuj się tam nowym blogiem, oraz zapraszam do mnie. Może nie jest tak bogato jak u ciebie, ale wiesz muszę się podnieść po upadku Tongue

A jak, robote wre.
Jak Ty wstawać nie umiesz Tongue


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - DigiBraga - 24-11-2013 22:13

Kto ci każe jeść ten brązowy? Ja też go nie cierpie i nie znam nikogo kto go je, każdy je basmati, jasminiowy albo zwykły. Ten kto robił ci tą diete postąpił źle. Jak można jeść codziennie to samo? Mam nadzieje, że nie płaciłeś za tę diete?


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 24-11-2013 22:31

Miałem do wyboru na diecie basmanti albo brązowy ... nie wiedziałem co to jest ten basmanti więc kupiłem brązowy.
Zaraz się skończy, więc zamienię Big Grin
Nieee, bezinteresowna pomoc Smile


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - bolo9797 - 24-11-2013 22:33

Brazowy cukier jest bardzo dobry , smakuje jak karmel ; p


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 24-11-2013 23:06

Ten mi tu teraz z cukrem wyjeżdża beka
Narazie cukier mi do niczego nie potrzebny, pije wodę Big Grin