Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera (/Temat-Zarabiaj-z-Easysub-bez-wkladu-wlasnego-od-zera-78069)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - redock - 18-10-2013 22:00

Myślę, że na każdym poradniku da się zarobić tylko myśląc samemu. W końcu to poradnik, nie gotowe nisze.


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - MrGrafi2K - 19-10-2013 06:36

No ja jakoś spamowałem na podobnych serwisach w przykładach i co ?? Nic nie wpadło...


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - cenzura1 - 19-10-2013 17:30

czlowiek dal mi jakies 2 linki do pseudoporadnikow, obiecanych nisz nie dostalem a kontaktu praktycznie zero, 2 dni temu napisal mi w nocy ze odpisze dopiero jak bedzie mial internet -.- chcialbym zwrotu moich pieniedzy


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - UmCyK - 19-10-2013 17:41

(19-10-2013 17:30)cenzura1 napisał(a):  czlowiek dal mi jakies 2 linki do pseudoporadnikow, obiecanych nisz nie dostalem a kontaktu praktycznie zero, 2 dni temu napisal mi w nocy ze odpisze dopiero jak bedzie mial internet -.- chcialbym zwrotu moich pieniedzy

Zwrot pieniędzy hahaha bekabekabeka

Nie otrzymasz zwrotu bo dostałeś poradniki...Xpokerface


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - redock - 19-10-2013 17:44

Zero kontaktu bo nie będzie miał przez 2 tygodnie dostępu do internetu...


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - Szaman1644 - 19-10-2013 17:45

Tak to jest, jak się kupuje poradnik bez recenzji i fachowej opinii tutora Smile


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - UmCyK - 19-10-2013 17:46

(19-10-2013 17:44)redock napisał(a):  Zero kontaktu bo nie będzie miał przez 2 tygodnie dostępu do internetu...

A pewnie po 2 tygodniach znowu nie będzie miał neta...

Coś mi tutaj nie pasuje Smile


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - Traw3k - 19-10-2013 21:46

Szkoda, że koniec = bosman.

Bosman został zbanowany na tym forum. Przyszedł "koniec", a teraz znowu zaczyna sprzedawać swoje cudowne poradniki. Zostałem raz nabity w butelkę, dlatego skojarzyłem adres e-mail. Jest dokładnie ten sam.

Tutaj dowód: http://scr.hu/1amn/nz3ue

Uprzedzam innych użytkowników - przeprowadzacie transakcje z kimś, kto stosuje nieuczciwe praktyki. Pozdrawiam


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - Sloniasek - 19-10-2013 21:52

Co racja to racja, użytkownik "koniec" to multi niejakiego "xAzulante" i został już zbanowany.
Wcześniej był banowany za oszustwa i multikonta.


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - Szaman1644 - 20-10-2013 08:38

Chyba temat już do zamknięcia Smile